Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Danes bo PSN nedosegljiv!


cR7`

Priporočene objave

ccs-101-144776314585_thumb.png

 

PlayStation Network bo nedosegljiv zaradi sistemskih del med četrkom, 2.2.2012 od 15:00 do petka 3.2.2012 08:00, po našem času.

 

Nedosegljive bodo naslednje storitve:
PlayStation Store na PS3 in PSP.
PlayStation Network Account Management.
PlayStation Network Account Registration.[PRBREAK][/PRBREAK]
Tudi preko eu.playstation.com se ne bo mogoče prijaviti v PlayStation Network. Če želite med tem časom igrati na liniji, se morate prijaviti v PSN danes pred tretjo uro popoldan.

 

Vse trofeje, ki jih boste uspeli nabrati med tem časom v nelinijskem načinu, se bodo posodobile, ko bo PSN spet na voljo.

 

Dodatna vprašanje lahko postavite na: community.eu.playstation.com.

 

Vse ostale informacije in posodobitve najdete na uradnem PlayStation Blog-u blog.eu.playstation.com, ali na Facebook strani facebook.com/SonyPlayStation, ali na Twitter-ju twitter.com/PlayStationEU.

 

Povzeto po EU PS blog.


View full article

fuRh7384133640.jpg
Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • 4 tednov kasneje...
  • N7

V tej temi po novem štancamo IZKLJUČNO debate o PSN IN PSN ŠTANTIH ju in ponavljamo ene ter iste odgovore za vse n00be, ki se jim ne da uporabljat iskalnika. Kako zgenerirati račun, kater PSN store deluje, kako usposobit kreditno kartico, alternative kreditnim karticam in sploh vse v zvezi s PSN-jem.

:chicken:

ozi_SLO.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Pozdravljeni! Sem nov na tem forumu in ker v poplavi tem nisem našel jasnega odgovora na moje vprašanje bom vprašal:

Trenutno igram Killzone 2 (sem tudi v klanu) na PS3 in bi rad kupil nove mape; Steel and Titanium in Flash and Thunder pack. Zanima me ali je možno kako priti do njih, je komu že uspelo, kljub temu, da Slovenija nima PS3 Store?????

Hvala.

P.S. Če kdo trenutno igra Killzone 2 pa mi lahko tudi pove svoj ID, da se najdemo Slovenci na multiplayerju in kakšno odigramo. Moj je Svarun77.

Link to comment

Kolikor vem je velikokrat tako, da dodatki za špile delajo samo za isto regijo bluray ploščka. Torej, če imaš EU verzijo špila, potrebuješ prenesti dodatek iz UK/DE PSN Store. Tu potem nastane težava, ker drugje kot v DE (kar se tiče EU trgovin) preko uporabe Wirecarda, ne moreš kupovat.

Kako kje kupovat, smo se pa že tolkrat razpisal na tem forumu, da en search ne bo nobenmu škodu.

Link to comment

Zdravo!

Mam eno vprašanje v zvezi z wirecard-om. Sem se prijavil, in potem moreš poslat na email al fax za fotokopijo

passport-a, kreditne in neke položnice...zdej me pa zanima če ma kdo že kakšnne izkušnje z tem, in kolk časa

so čakali da dokočno potem aktivirajo ta račun, ki je daleč od tega da bi lahko uporablov v 10ih minutah kokr piše

na strani :)

Hvala vnaprej! :china:

258923125.png
Link to comment

Pazi! Jaz v tvojem primeru ne bi pošiljal nikakršnih podatkov!

Sam sem se registriral na Wirecard in ni bilo potrebno ničesar drugega, kot po registraciji vpisati kodo, ki so jo poslali na moj mobilni telefon preko SMS. To je prva stopnja registracije. V drugo pa nakažejo/bremenijo na tvojo kreditno kartico znesek med 1-2EUR, katerega vrednost moraš potem vpisati na njihovi strani. Če vpišeš pravilno je račun popolnoma aktiviran (tista 1-2EUR transakcija pa preklicana) in lahko s svoje kreditne prenašaš sredstva na Wirecard račun. Ob vsaki transakciji na račun (polnenje Wirecard računa) ti sicer nekaj malega pavšala poberejo (1-2EUR). Tako da nakoncu dobiš elektronsko Wirecard kartico z vsemi podatki kot na kreditni (račun, varnostna koda, veljavnost itd...)

Tudi sam sem imel veliko težav z registracijo (nisem prejel SMS z kodo) vedar sem v kontaktu z njihovo pomočjo uporabnikom rešil problem. Ni pa nihče zahteval nikakšnjih dodatnih osebnih podatkov (sploh pa ne potnega lista ali kreditne!)!

Piši jim na service(afna)wirecard.com in vprašaj zakaj to zahtevajo ter ali sploh oni to zahtevajo ali pa je nekdo prestregel podatke in gre za poizkus phishing-a!

Javi kako boš uredil.

P.S.

Si se registriral tukaj? https://www.wirecard.com/wirecard/

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

mene zanima če bi se dal kak plačat z MasterCardom Enka iz NLB banke, sm probu na USA,UK,GER, pa ni nč. Vse prou upišem ka dam koncno tm za nadaljevat za download, mi napise da kao podatki o kartici niso pravlini, sem 100% da sm prou upisu, edin mogoce zato ker na fotrovi kartici piše Matjaž, jz pa lohk napisem samo Matjaz

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.