Skoči na vsebino

XBOX 360 LAN PARTY TRŽIČ 20.6.2009.


numerus

Priporočene objave

Odločil sem se, da bom ponovno organiziral Lan party v Tržiču. Potekal bi enkrat konec meseca junija ali v začetku julija, tako kot lani. Dogodek bi se odvijal v prostorih Biljard kluba Tržič. Igrali se bodo trije turnirji, in sicer v COD, GOW2 in Street Fighter 4 na platnu. Za streljačine se bodo izžrebale dvojice. Za zmagovalce turnirjev pa bodo pripravljeni pokali. Nekaj nagrad bo prispevala tudi trgovina 3D svet - vsaj ponujeli so se :D. Lan party je namenjen tudi samemu druženju igralcev XBOX-a 360, zato bi rad, da bi udeležba bila številčnejša kot lani. Zanima me, če so interesenti in koliko vas je!? Za dodatna vprašanja se lahko obrnete na mene osebno. :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Lep pozdrav,

NumberURoS

p.s.: datum bom javil naknadno, pa tudi glede drugih stvari se bom pozanimal natančneje... to do npr. pijača itd. :rock:

LAN PARTY BO NA OBČINI URADNO PRIJAVLJEN KOT TURNIR, ZATO SE BO LAHKO NADALJEVAL POZNO V DRUGI DAN. :beer::beer::beer:

Lan party bo 20.6.2009. Kot sem napisal že zadnjič - rad bi da je udeležba čim večja, saj je vse skupaj namenjeno tudi druženju. Zmenil sem se, da bo pred biljardnico majhen žar, tako da jedače in pijače ne bo manjkalo. Prosim, da tisti, ki vedo, da pridejo, to sporočijo meni osebno ali potrdijo udeležbo tukaj na forumu. Zraven pripišite svoje gamertage, da bom delal kartice z imeni. Kar se tiče drugih iger, kot so GuitarHero, RockBand itd. - prinesite s seboj, definitivno je vse zaželjeno. Lahko pa odigramo tudi kakšen bowling na WII-ju, ki je tako ali tako že v klubu. :D:D:D

Link to comment
  • Odgovorov 178
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Wooooo. Fun times. :beer:

Edini problem pri meni je, da ne vem kako bo s prevozom. Ker mam faking daleč. Hehe

Ja noro. Udeležba zna bit kar spodobna, sploh, ker je bilo ful folku že lansko leto žal potem da jih ni bilo. :ihih:

Upam da bojo čimprej kakšne konkretne informacije, da se malo pove okoli. Ma folk pol tud čas mal splanirat.

Anywayz, cant wait. Dobi se samo ša kakšen roštilj in imamo epic win. :thumbup:

RELIX28.png
Link to comment

Dobr predlog.....petek je super opcija, glede na to da nas je vecino vikend frej. Ampak vprasanje je kdo ma v petek popoldan frej....

Zdej mormo se zmenit za datum! Ne vem....pomoje okol 5. ni slabo! 5. je glih petek! Umm...najbolje je da se zadeva se mau razvije in upajmo, da bo vsaj vecina povedla kako pa kaj z datumom!

Zdej za kaj takega envoke-ati je treba fiksn datum.....Torej ce nas ne usujete z datumi.....kajkmalu zaspammamo z fiksnim! :sweat:

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment

5. julij je nedelja, btw :lol: Drugače je pa meni vseeno, jaz nimam obremenitev z datumi.

Aja, še to... Lahko bi se kdo našo in prineso kaki sports game - fuzbal, basket itd. Jaz se spomnim, da mi je relix še revanš dolžn, ko sem ga na Vurberku zownal v NBA Street Homecourt :lol:

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Jaz pridem firbcat in na prijeten klepet. Edino, da ne bom slučajno kje službeno odsoten. Sicer pa se zelo veselim.

Lep pozdrav,

Tozo

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment

Temo sem dal pod NE PREZRI in tam ostane tudi do event !!!

Ja kaj naj rečem razen to KONČNO :beer: in SUPER :D

Glede FOTR-ov - pridemo 100% : jaz,oko79,zzr72 in alexs1 za ostale še nevem !!

Lepo bi bilo če pridejo še ostali FOTRi da se končno spoznamo v oči (nemebasat,mumbo,matkurba,itd.)

Pa seveda še ostala x360 banda, ki mori v COD5,GOW2 IN še H3 na čim večje število :beer: , da se ga vlijemo :fiufiu:

ps- Pa Ninjaklan daj prinesi PS3 da vidimo to čudo tvoje ;)

Xbox

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.