Skoči na vsebino

Sony Ericsson k800i


Priporočene objave

Kaj mislite o novem Sony Ericsson k800i ? Sem ga že lahko sprobal (ga ima sošolec) res kul mobitel ,ima več ali manj vse kaj hočeš na mobitelu pa placa 64MB :love::love: Pa črna barva :love:

SEK800.jpg

Lastnosti:

teža: 115 g

velikost: 105x47x22 mm

čas pripravljenosti v urah: do 350

(odvisno od omrežja in frekvence)

čas pogovora v minutah: do 420

(odvisno od omrežja in frekvence)

dvonačinsko delovanje GSM/UMTS (UMTS, 900/1800/1900 MHz)

barvni grafični zaslon (262.144 barv)

videotelefonija

vgrajen digitalni fotoaparat (3,2 milijona točk, samodejno ostrenje, foto bliskavica)

snemanje videoposnetkov

razširitveno spominsko mesto (Sony Memory Stick Micro

64 MB vgrajenega spomina

pretočne vsebine

GPRS/UMTS

MMS/odjemalec pošte

Bluetooth, infrardeča povezava

vgrajen FM-radijski sprejemnik z RDS

RSS odjemalec

digitalni predvajalnik glasbe in videoposnetkov

Sharksy.png
Link to comment
  • Pred 3 meseci ...

Sony Ericsson ponudi veeeeeliiiiko več za manj denarja. Če kupiš SE višjega ali pa srednjega razreda problematike z nezanesljivostjo v glavnem ni. Solidne Nokie pa recimo v akciji pri našem največjem mobilnem operaterju ne dobiš pod 60.000 SIT, oz. 250,37€, pa še ponudba funkcij je glede na ceno slaba.

Pri Nokiji nimajo nekega odličnega in ugodnega predstavnika srednjega razreda, kar se pa tiče nižjega razreda pa je Sony Ericsson celo malo boljši in ugodnejši od Nokie, npr. vgrajena VGA kamera... Normalno pa je, da sta SE J230i in Nokia N93 neprimerljiva, tako kot npr. SE W950i in Nokia 1600.

Edina res nezanesljiva je pa Motorola, ki pa je po vrhu še manj ugodna kot Nokia.

Drugače pa s Sony Ericssonom (k 800i) ne moreš zgrešit.

-Sony Ericsson rules

-glede imena:

1. v tem primeru ime Sony ni nič slabega, saj v glavnem skrbi samo za vgrajene kamere in fotoaparate (Cyber-shot)...

2. ...za vse ostalo pa v glavnem skrbi Ericsson, vsaj kolikor jaz vem.

-saj ne rečem, da so Nokie (veliko) slabše, ampak so enostavno predrage

-(BenQ)Siemens je dokaj ugoden, Samsung pa še bolj (od teh dveh je Samsung boljši in kvalitetnejši, ter ima boljšo ponudbo)

-le navigacijske ročke so se mi pri SE-ju malo zamerile, pa me zanima, če je še kdo imel kdaj kakšne probleme z njimi (sem srečen, da sem se jih rešil :lol: )

Link to comment
  • vrhovni
Pri Nokiji nimajo nekega odličnega in ugodnega predstavnika srednjega razreda, kar se pa tiče nižjega razreda pa je Sony Ericsson celo malo boljši in ugodnejši od Nokie, npr. vgrajena VGA kamera...

Nokia 6151? V Mobitelovi akciji bornih 13 jurjev, pa ima razen Symbiana vse iste funkcije, kot Nokia 6680, ki je bila eno leto nazaj v Mobitelovi akciji 60 jurjev. Dbest telefon za takšno ceno.

Pa ko enkrat prešaltaš na Nokio in se navadiš na njihov sistem menijev .. ni šans, da bi se vrnil na recimo Ericssona. Vsaj pri meni ne. :)

Link to comment
Pri Nokiji nimajo nekega odličnega in ugodnega predstavnika srednjega razreda, kar se pa tiče nižjega razreda pa je Sony Ericsson celo malo boljši in ugodnejši od Nokie, npr. vgrajena VGA kamera...

Nokia 6151? V Mobitelovi akciji bornih 13 jurjev, pa ima razen Symbiana vse iste funkcije, kot Nokia 6680, ki je bila eno leto nazaj v Mobitelovi akciji 60 jurjev. Dbest telefon za takšno ceno.

Pa ko enkrat prešaltaš na Nokio in se navadiš na njihov sistem menijev .. ni šans, da bi se vrnil na recimo Ericssona. Vsaj pri meni ne. :)

Že, ampak Symbian je velika stvar (ne pravim, da je pomemben - meni so pomembni le klicarjenje in SMSi) in zato si 50% samo zanj dal.

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment

Sam mam še staro Nokio 3220 in je res zakon :lol:

Kot je že Anduril rekel, ko se navadiš na menije itd. ni poti nazaj.

Ma klice in SMS-e kaj mi je najvažnejše na telefonu, te igre so brezveze, slikam nič ne z telefonom....tiste lučke kre strani so kewl.....nasploh pa je zakon telefon....Baterira če ga nič kaj dosti en "štrckam" zdrži kakih 5-7 dni še več včasih...res 1A tulifon :) !

followmeontwitter.png
Link to comment
Pri Nokiji nimajo nekega odličnega in ugodnega predstavnika srednjega razreda, kar se pa tiče nižjega razreda pa je Sony Ericsson celo malo boljši in ugodnejši od Nokie, npr. vgrajena VGA kamera...

Nokia 6151? V Mobitelovi akciji bornih 13 jurjev, pa ima razen Symbiana vse iste funkcije, kot Nokia 6680, ki je bila eno leto nazaj v Mobitelovi akciji 60 jurjev. Dbest telefon za takšno ceno.

Pa ko enkrat prešaltaš na Nokio in se navadiš na njihov sistem menijev .. ni šans, da bi se vrnil na recimo Ericssona. Vsaj pri meni ne. :)

je pa res da je 6680 bolj pisarniški telefon... in če mislim, da vem aktera je 6151 potem ima res nekoliko manj funkcij... tudi zaradi tega toliko nižja cena samo je kljub temu super telefon ;)

meni se zelo dopade n73, vendar je bv stran vržt 60k zato da se ji bo po enem mesecu sesul sistem in se to nato ponavljalo v nedogled :tard:

trenutno mam 2 leti 6630 in je res fajn telefon, sice ga na vsake toliko malo pobiksa (spominska kartica mal zeza) ampak še vedno deluje odlično in mi ni žal denarja, ki sem ga dal zanj :)

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

Jaz pa nikoli več na Ericssona. Do zdaj sem imel že na oko ene 5 različnih modelov, pa me še niti enkrat ni noben resnično prepričal (slabo lovi omrežja, slaba kvaliteta ohišja in gumbov,...). Nokie so po drugi strani bile vedno popolnoma zanesljive.

Ne vem no. Morda sem le jaz (plus milioni mojih prijateljev z istimi izkušnjami) rojen pod nesrečno zvezdo kar se tiče SEja. Ali pa je nemara krivo dejstvo, da sem vedno kupoval telefone v akcijah. Ok, ne. Pozabite. Tudi Nokie so bile kupljene v akcijah... :D

lp,

k_k

Link to comment

Da skočim nazaj na čisto-zgorajšnji telefon, ga ma frend, pa mi ni glih kaj preveč všeč... Se je fajn da ma telefon vlki ekran, samo so pa tipke tak skup natišane, da je kr težko tipkat gor... pa pokrovček za fotoaparat je tud malo čudno naret, kr tak ven stoji nasred spodnje strani telefona, bah...

Meni ni glih važno, kaki je telefon, glavno da dela tak ko je treba. Mam pa nokio 6280, pa če glih eni pravijo da je zanič, pa majo neke probleme pa kaj jaz vem kaj... meni dela lepo :bowdown:

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.