Skoči na vsebino
  • Sometimes
  • No News = Good News
  • Sometimes
  • Battlefield 5 open beta is all you need!
Vpiši se za sledenje  
Anduril

Metroid Prime Trilogy

Priporočeni prispevki

Mmmm .. tole in tole.

Mene nesramno vleče, da bi si kljub temu, da imam že oba dela z GCja in MP3 z Wiija, tole kompilacijo še enkrat omislil in tedva fenomenalna špila prešpilal še enkrat .. mmmm. :drool:

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Huh, zanimivo. Enke nisem nikoli končal, dvojka nisem niti povohal, pri trojki pa sem obupal zaradi pomanjkanja časa. No treba resno razmislit in si najt čas za prvi dve klasiki.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Jaz nimam nobene od teh iger (jih niti nikoli nisem igral, samo stare 2D metroide), zato pa bom to zato z večjim veseljem sedaj kupil in tudi preigral :cool:

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

To je fejk/fan artbox. Ta trilogija bo vsa na enem cdju.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
Gost kurji_uc

O zakon.

Tole bo sigurno moje, če bo le izdano tudi v PAL.

Mogoče kdo ve, če bo res?

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
O zakon.

Tole bo sigurno moje, če bo le izdano tudi v PAL.

Mogoče kdo ve, če bo res?

jasno da bo, samo vprašanje je kdaj

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Da spet eno temo privlečem iz naftalina ... dejanske za prvi Metroid Prime nimamo (*pomah starim KSijem*), tale je še najbližje, tako da:

Modelko je dekompajlal pogon originalnega Metroid Primea in ga na novo spisal za moderne PCje. "But whyyyyyyyy?!", you say?

Navedek

This would be in a modern middleware engine which should hopefully allow for bugfixes, possibly mods, variations on controls, allow for new assets and new levels, etc.... Think source port.

+ zadeva bo delala na precej manj močnih mašinah, kot preko emulatorjev, Retro je pa baje isti pogon nadgrajeval in uporabljal še za vse nadaljne MPje in tudi Donkey Konge (!). Kar v teoriji pomeni, da bi znali bit tudi vsi te z relativno malo dela razstavljeni in poupgrejdani. Woot, woot?

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Ustvari račun ali se vpiši za komentiranje

You need to be a member in order to leave a comment

Ustvari račun

Ustvari si svoj račun v naši skupnosti. Izredno preprosto!

Register a new account

Vpiši se

Že imaš račun? Vpiši se tu.

Vpiši se
Vpiši se za sledenje