Jump to content

XBOX360 & DODATKI

MAMBA

Recommended Posts

Pozdravljeni !

Odprl sem post (upam da tema ne obstaja), ker me zanima, kako zgledajo vaše konzole in kakšne dodatke imate za svojo škatlo.

Dobijo se razne nalepke, sprednje plošče, razni dodatki kot so: polnilci, večji diski ....

Dobro bi bilo prilimat kakšno sliko, da vidimo kako vaša polepljena konzola zgleda, da bi delil izgled tvoje magične škatlice z nami.

Torej, naj se debata začne .... :rock:

SKALEC.jpg
  • Replies 67
  • Nastanek
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No, lepo da se je nekdo "upal" nekaj napisat. Sem mislil, da bo tema samevala.

Glede na to, da je zlo mal odgovorov, pomeni, da na dodatke in lepotne posege ne daste kaj dosti.

Jaz imam (beri: z otroci imamo) Premium konzolo z samo 60Gb diska.

No, lepljene konzole tudi meni ne diši, sem pa si v nedeljo naročil nekaj dodatkov:

- 2x sprednja plošča (čakam - pride po pošti)

- XBOX360 Original brezžični volan (čakam - pride po pošti)

- 120GB Original disk With Transfer Cable (čakam - pride po pošti)

- 256Mb Memory Card (čakam - pride po pošti)

Sem pa pred kratkim kupil še dodatni plošček, polnilni kit z baterijami.

Morda bom celo naredil kakšno sliko sprednjih plošč (Faceplate), da boste videli kakšni motivi so. :rock:

Toliko zaenkrat .... lep pozdrav.

SKALEC.jpg

Jest nimam prav dobrih izkušenj z barvanjem in leplenjem konzole, sem si pobarval faceplate na črno, potem pa je box crknil, sem ga nesel v mueller pa mi je ženska nabila da je xbox zarad tega uničen in je romal v Nemčijo o.O pa sm bil en mesec brez...

Sm si pa pobarval kontroler, bom uploadou slike

EDIT:

untitled-scanned-01.jpg

untitled-scanned-02.jpg

untitled-scanned-03.jpg

Vse oznake (start, LB, LT...) sem zakital pa še un D-pad mod nardu (ka daš eno plastiko notr)

untitled-scanned-04.jpg

To je slikan z web kamerco, če kerga zanima več detajlov lahko še slikam z digitalnim fotoaparatom.

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Tema je kar lepo stekla.

Predvsem me zanima, kakšne dodatke imate doma, kaj bi bilo še primerno nabavit, predvsem pa kaj je koristno.

Ima morda kdo ventilatorje, ki se dobijo za XBOX ? Kako se obnese ?

Ali je to pri novih Jasper konzolah sploh potrebno ?

Dobro si se potrudil pri barvanju ploščka, svaka čast !

SKALEC.jpg
Tema je kar lepo stekla.

Predvsem me zanima, kakšne dodatke imate doma, kaj bi bilo še primerno nabavit, predvsem pa kaj je koristno.

Ima morda kdo ventilatorje, ki se dobijo za XBOX ? Kako se obnese ?

Ali je to pri novih Jasper konzolah sploh potrebno ?

Dobro si se potrudil pri barvanju ploščka, svaka čast !

Ni potrebno, verjemi. :lol:

Drugače maš pa ventilatorje in podobne zadeve na playgame.biz. Preglej malce tam(čeprav ni ravno poceni :roll: ).

če te skrbi pregrevanje konzole, je najbolje špile instalirati na disk. Sem opazil da je škatla bistveno, ampak bistveno bolj hladna če se med igro ne vrti DVD. Prej je bil plošček vroč, prav tako vratca od DVD traya. Sedaj je vse mrzlo - no, blago toplo. :)

Od odadtkov sem si jest ubavu VGA kabel da lahko igram na monitorju ter Play&Charge sam se mi je neki pokvaru, ko mam kabl prkloplen na box in kontroler, kontroler dela, akumulator se pa ne polni. Pa ne vem kaj bi blo narobe.

Razmišlam pa, da ko bo garancija potekla, da si bom naredu iz fake diamantov eno lobanjo pa mal okraskov gor :D

EDIT:

Sm mal gledov po forumu pa nism nobene take teme najdu,

a ve kdo za kakšen dober guide kako bi naredu X360 Arcade joystick, nekaj takšnega:

xbox-360-arcade-joystick.jpg

Vse gumbe pa vse bi že znal zvezat pa prcint pa lotat, razn za joystick mi pa ni jasno kako bi ga naredu, da bi bil kukr tok trpežen in kvaliteten.

Razmišlam pa tudi da bi naredu Arcade cabinet, sam za to pa zaenkrat ni financ.

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Faceplate je lep! Pa kickass paintjob, Repminister. Carnage je imel tudi nekaj hudega na temo GoW enkrat.

Sem pa mislil že prej zaspamat, pa nisem hotel biti off topic. Stick, fantje, je nujen pripomoček za konzolo. Street Fighter, Soul Calibur, Tekken in vse lepo kar še pride. Vse to gre v maloro na X360 padu. Pravzaprav na vsakem padu, samo eni so ipak boljši od trisikstijevega. Tako da stick je vsekakor dober pripomoček.

Repminister, pa kaj nisi ti že v điru na Pretepu? Tam dobiš večino potrebnega znanja s prve roke za gradnjo sticka. Sicer pa je stran Slagcoin.com super dokumentacija za vse. Od sestave škatle do cinjenja boardov z gumbi/joysticki.

kekken545ri8.jpg

ta je moj in je težki vojni veteran, sto padcev na tla, pol namernih in pol nenamernih, prepotoval vse večje turnirje po evropi, bil modificiran z novimi gumbi ročkami vezji že desetkrat in več... Kmalu pa gre v zaslužen pokoj, če ufuram projekt dveh novih giga-ultra-stickov + opcijsko vgradnjo v custom made cab. Samo zna biti dolga. :razzy:

In tukaj jih je par, ki smo jih mi naredili: http://pretep.konzole-slovenija.com/for ... p?tid=1002

Repminister, pa kaj nisi ti že v điru na Pretepu? Tam dobiš večino potrebnega znanja s prve roke za gradnjo sticka. Sicer pa je stran Slagcoin.com super dokumentacija za vse. Od sestave škatle do cinjenja boardov z gumbi/joysticki.

Sploh nisem vedel oz. mi na kraj pameti pršlo, bom mal pogledov

hvala

Najboljši igralci Outruna 2 izven japonske nanj prisegajo za postvljanje najboljših časov, tako slab sigurno ni. Mene na pol mika, da bi ga kupil, ampak ne bi rad dal bogastva. Sicer sem ga že v trstu videl za 99 eu, kar je v bistvu za tako velik pis hardverja kar v redu cena.

Ampak no, glede na to, da nisem tako zeklo zahajpan in bi itak igral le par iger z njim, imel bi ga pa vseeno, bi te vrpašal, MAMBA za koliko in kje si ga naročil, ker si rekel, da si ga dobil z nemčije. Morda pa je še bolj ugodno.

:cash: ____ :cash:

Pozdravljeni !

Bom kar po vrsti odgovoril na vprašanja, in sicer:

A se tale volan dobro obnese pri igranju dirkačin, a je bol za en drek. Mal sm razmišlu če bi ga kupu, sam sm nek prebrou da ni lih nevem kaj dober.

Prvi vtis in test lahko rečem, da sem tudi sam presenečen nad njegovim delovanjem.

Priznat moram, da nisem bil v dvomih samo zaradi tega, ker je pač original in sem predvideval, da ne moreje

narest dobre konzole in "za en drek dodatkov v tem primeru volana".

Probal sem vozit je je odzivnost zelo dobra ... užitek je driftanje, ki je sedaj peresno lahko.

No, treba se je nanj še navadit, saj ob intezivnosti igranja človek pozabi na zavoro, ki je na pedalih.

Noter sta dva motorja, ki povzročata tresljaje ... itd. Super je, mi ni žal.

Ampak no, glede na to, da nisem tako zeklo zahajpan in bi itak igral le par iger z njim, imel bi ga pa vseeno, bi te vrpašal, MAMBA za koliko in kje si ga naročil, ker si rekel, da si ga dobil z nemčije. Morda pa je še bolj ugodno.

Kupil sem ga na eBayu od privat prodajalca. Volan je nov, edino kar je manjkalo je ORIGINAL EMBALAŽA, kar me pa ni motilo, saj bi jo tudi sam itaq stran vrgel, ker nima smisla, da se mi nabirajo nepomembne škatle.

Volan je bil na licitaciji in sem pač v zadnjem trenutku bil najvišji ponudnik - zelo ugodno ! :car:

Prav tako pa čakam še na disk, ki pa sem ga kupil v eni trgovini, prav tako v Nemčiji. Cena 120Gb HDD + Data kabel v kompletu origal Microsoft me pride z poštnino vred malo več, kot pri nas stane samo disk.

Pri nas je dobavni rok 4 tedne iz Nemčije pa 6 dni, tako da ga pričakujem jutri, saj sem ga v sredo popoldan naročil in plačal.

Madona, delaš dobre slike MAMBA. Glede na to, da tvoji mali navijajo za Scouserje bi jih moral mal zasrat in jim nabavit faceplate od Manchester Uniteda al pa Evertona :beer:

@Davodax:

Hvala glede pohvale za dobre slike!

Toliko zaenkrat .... bodite lepo pozdravljeni.

SKALEC.jpg

Ja, saj dejansko volani stanejo 99€, jaz kot sem že napisal sem sodeloval na avkciji, ki se je iztekla pozno

ponoči in sem ga na srečo dobil po takšni ceni. Sodelovalo nas je 26 ljudi, ampak k sreči sem ponudil največ in ga dobil.

Drugače pa volani (rabljeni) na eBayu dosegajo ceno 62 do 65€ in ko prišteješ poštnino, ki jo nekateri prodajalci za pošiljanje v Slovenijo malo preveč nabijejo se potem nakup dejansko ne splača, ker je razlika do novega zlo majhna.

SKALEC.jpg