Skoči na vsebino

[multi] Prvi skeni Burnouta 5! :o


Anduril

Priporočene objave

Maja, saj fun, ampak naj si oni lepo v rit vtaknejo na dva razbit avto, če mi potem V FURALICO NE DAJO SINGLE EVENTA! Oziroma, kakršnegakoli single formata, v katerem lahko uživam za tem, ko sem končal glupo kampanijo. Jaoo, res, kako sem bil razočaran. Že tako je Revenge imel svoje problemčke, kar se izziva tiče, a ok, jaz sem vseeno užival in nekaj prog je bilo norih (prva med vsemi verjetno Rim). In kaj mi naredijo bumbarji? Ja, ne dajo notri niti možnosti time triala, niti single dirke, tako da sem moral usran Rim furati direktno iz kampanije, le z določenim avtom in le v določeni smeri z določenim številom krogov. Kakšna tuga. Ok ekplozije, ok razbijanje, ampak kurc, adrenalin se sprosti itak le prvih nekaj stotink po tresku. Pol počenega falusa ne dam na to, kaj se potem dogaja z mojim avtom. It's a fucking game after all, let me play. :annoyed:

Upam, da se bodo že v tem pogledu streznili pri petici. Pa tudi kak System Link multiplayer bi bil zelo zelo zaželen. Ampak hja, glupa industrija in HD-ekplozije, preveč zahtevam za današnje razmere. :annoyed: :annoyed: :annoyed:

Fak, samo še bemtim. I'll go get some fresh air. :red:

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

kekken3, saj ne bentiš za brez veze, se v celoti strinjam s tvojim postom. :no_no: Tudi sama sem bila razočarana na koncu, zaradi enakih razlogov, kot ti, tako da...če bo v tem Burnout-u tud tako, potem ga bodo spet posrali. :roll:

Lepota brez nečimrnosti, moč brez predrznosti, pogum brez divjosti, vse vrline človeka brez njegovih pregreh.

Link to comment
  • 1 year later...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.