Skoči na vsebino

DEAD RISING


Godlike

Priporočene objave

Imam problem: nevem kako shranit pr dead rising, prsu sm ze FULL delc k sm igrov celo noc brez da bi umru in sm pac mislu da se shranjuje avtomatsko k dobis en ''primer''. In k sm umru sm hotu lovdat in mi je slo cist na zacetek. :x

David

Ps: vem da nespada to pod to temo samo: ZAKAJ ZAHUDICA JE TA FORUM TAKO IZUMRT?(nikjer nobenga)

:wtf:

Link to comment

alo kak pridem do spodnjega parkirišča in kje najedm mainteinance card??? igram normal mode 72 hour, pa case-ov sploh ne morem rešbvat kr niam nbenga, neki sm verjetn zasral tak da sam ljudi rešujem.

A je kaka druga pot da prpeleš survivorje do security offficov brez da moreš celo pot prehodit??? kak je infinity mode?

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Meni se je isto zasralo ker nisem naredil ene ''misije'' tako da si lahko samo po veleblagovnici, drugace imas pa se tam parkirisce da se z avti furas pa garaze uspod k je na tisoce zombijev tako da imas veliko stvari, vendar je pa res da se navelicas...uglavnem ce hocs met ceu mest mors se enkat od zacetka, se mi zdi... :fiufiu:

Link to comment

hehe, 72 hour mode igram že tretjič, overtime sem učeri obrnu, potem ko sem vse case rešu.

Infinity mode je pa neverjetno zabaven, nemoreš sejvat špila sploh, hrana se nikjer ne respawna, Seon's Food Store je zaprt in nemoreš notri, poleg tega ti pa vsako 1 minuto in pol pade en kvadratek življenja tk oda moreš stalno iskat hrano.

Jz sem se naselil v parku na vrhu utice kjer kopičim vso hrano in orožja da prežvim najmanj 3 dni.

Morte probat :D

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 1 mesecem ...

Lahko pa v tisti začetni sobi (kjer so prve trgovine) splezaš s prvih stopnic na zid, greš desno in pobereš smg (uzi). S tem se jih tudi da pobit. Se pa da unim psihotom izogniti, ker vedno vozijo v krogu - od leve proti desni (ti pa verjetno ne bo ratalo ljudi, ki si jih rešil, spraviti čez).

Lunco.jpg
Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • 1 year later...
  • 3 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 4 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.