Skoči na vsebino

Super Mario Galaxy 2 [Wii]


Priporočene objave

  • vrhovni

2009-06-03_smg2.png

Ker si nadaljevanje enega izmed najboljših špilov sploh pač zasluži svojo temo, čeprav ga ne bomo imeli priložnosti igrati še precej doooolgo. Po Šigijevi izjavi gre za orenk nadaljevanje SMG in ne za 'remix' originala, saj naj bi bilo novih kar 95% vseh vsebin v SMG2. In kdo si ne bi želel še več takšne perfekcije, kot je bil Galaxy? And with Yoshi, biotchez! Smilie_v2_Yoshi.gif

Trailer: Gametrailers

Pa še lepelepe slikice:

[slike:7ef5pvvu]2009-06-03_thumb_RVL_MarioGalaxy_01ss01_E3.jpg 2009-06-03_thumb_RVL_MarioGalaxy_01ss02_E3.jpg 2009-06-03_thumb_RVL_MarioGalaxy_01ss03_E3.jpg 2009-06-03_thumb_RVL_MarioGalaxy_02ss01_E3.jpg 2009-06-03_thumb_RVL_MarioGalaxy_02ss02_E3.jpg 2009-06-03_thumb_RVL_MarioGalaxy_02ss03_E3.jpg 2009-06-03_thumb_RVL_MarioGalaxy_02ss04_E3.jpg 2009-06-03_thumb_RVL_MarioGalaxy_02ss05_E3.jpg 2009-06-03_thumb_RVL_MarioGalaxy_02ss06_E3.jpg 2009-06-03_thumb_RVL_MarioGalaxy_02ss07_E3.jpg[/slike:7ef5pvvu]

Link to comment
  • 5 tednov kasneje...
  • vrhovni

Tako na blef bi reku, da ti več kot enih, hm .. 14? 15? .. let še nimaš? Če jih imaš, je pa vse skupaj še toliko bolj tragično. Uživaj v Gears of Warsih, Grand Theft Autih in drugih špilih, ki so samo za odrasle, res zajebane momke, mi bomo pa v drugem najbolje ocenjenem špilu vseh časov. Za froce. :petting:

Link to comment
Tako na blef bi reku, da ti več kot enih, hm .. 14? 15? .. let še nimaš? Če jih imaš, je pa vse skupaj še toliko bolj tragično. Uživaj v Gears of Warsih, Grand Theft Autih in drugih špilih, ki so samo za odrasle, res zajebane momke, mi bomo pa v drugem najbolje ocenjenem špilu vseh časov. Za froce. :petting:

:thumbup:

Link to comment

Jst bi bolj reku, da je posvečen vsem starosti. Rating se mi se zdi glih primeren za to; "E" (Everyone).Uporabu sm ESRB k se bolj sliš za to :D

Čeprov še prvega nism končal (ga počas obračam, vsake tok par galaxij odigram), me tole dost zanima in bom kupu najbrž na release day.

Link to comment
kaj zaj boš reko da ni za froce

to špila moj mali 8 letni bratranec

jaz se pa res rajši posvečam kakim malo bolj zahtevnim igram :bringiton:

Zahtevnim igram? Potem pa se ne pusti motiti s tem otroškim špilom in nasploh s to temo. Kaj potem sploh postaš tukaj? Ali ni to malce prenizko zate ko igraš razne "izjemno težke" FPS-je in podobne zadeve?

Ko že govoriš o zahtevnosti. Bi te rad videl, da bi obrnil tole igro z vsemi zvezdami.

Kaže pa tudi, da današnja mladina(čeprav sem tudi jaz del nje), ne ve več o čem so igre včasih bile. SMG ni igra, to je mojstrovina.

Link to comment
kaj zaj boš reko da ni za froce

to špila moj mali 8 letni bratranec

jaz se pa res rajši posvečam kakim malo bolj zahtevnim igram :bringiton:

meni osebno je blo vseh 120 starov pri smg težje zbrat ko dokončat gears of war 2(insane) ter halo 3 na heroic.

pomojem igre sploh nisi nikoli prav špilal.

Link to comment
  • 5 tednov kasneje...

Rox, a misliš, da so vse igrce razen gta pa gow, kot je Anduril povedal otročje? Ne kokodakaj no... Čist kul igre so Marii pa Sonic igrce in še kakšne...ne pa samo realne pa take...čist bv.. :no_no:

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

Link to comment
Se že veselim SMG2. Včer sem obrnil enko in je bila awesome! :rock: Igro sem obrnil popolnoma brez game over-a in nikoli nisem zapustil misije, na koncu je zmeraj uspelo. :beer: Ne vem če je to kak dosežek... malo se moram pohypat. :D

Za 120 zvezd zbrati je super to... :beer::beer:

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

Link to comment
Se že veselim SMG2. Včer sem obrnil enko in je bila awesome! :rock: Igro sem obrnil popolnoma brez game over-a in nikoli nisem zapustil misije, na koncu je zmeraj uspelo. :beer: Ne vem če je to kak dosežek... malo se moram pohypat. :D

Za 120 zvezd zbrati je super to... :beer::beer:

No ja, sem pozabil napisat, da sem jih zaenkrat nabral je 61 ^^. Ampak vseeno dobro. :razzy:

Link to comment
  • Pred 4 meseci ...
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 2 meseci ...
  • vrhovni

Še enkrat izgubljeni post ..

* IGN 10 / 10

* GameZone 9.5 / 10

* Thunderbolt 10 / 10

* Gamervision 10 / 10

* Eurogamer 10 / 10

* 1UP A

* Worth Playing 9.5 / 10

* N-Europe 10 / 10

Gamerankings:

97.35%

Overall Rank: 2

Wii Rank: 1

2010 Games Rank: 1

2010 Wii Rank: 1

Še osem dni ... :hyper::drool:

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.