Skoči na vsebino

Forza Motorsport 3


Priporočene objave

  • Odgovorov 244
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Imam malce čudno priporočilo. Če imate kakšne majhne otroke, ki bi radi vozili avtomobile (5-10let), je tale igra super. Danes sem jo dal igrati bratrancu, ki je star 6 let(seveda na EASY). In se je močno zabaval. Mislil, je da vozi odlično in se hvalil kako zvozi ovinke boljše od mene. Ne res, ne hecam se. Špil je na EASY idealen za manjše otroke.

Link to comment

Mhm, tile novi assisti ala one button driving in autobrake whatever skupaj z že obstoječimi ful pomagajo, če se šele navajaš na dirkačine. Cilj razvijalcev je bil privabiti čim več ljudi, da bi igrali in zato so v špilu vsa ta pomagala. Če jih nočeš, jih seveda lahko ugasneš, prav pa pridejo novincem. Pač začnejo s čim lažjo verzijo dirkanja in nato postopoma ugašajo assiste, če se jim zdi špil prelahek.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Mene zanima kako izklopim tale assist ko ti samo opočasnuje na ovinkih ? Sicer pa upam da AI nebo preveč začrtana, vozila brez napak, ker v dvojki sploh nisem videl da bi AI vsaj malo driftala ali pa bi jo zanašalo, tule v trojki je e po čudežu celo en zletel ven iz proge, sej ne želim lahke AI ampak želim si bolj človeško AI.

Link to comment

Ah pred nosom sem imel ,sej sem pogruntal pol. Pozabil sem omenit da mi je na začetku pred dirko kr dobro stilsko narejeno , sploh ko R8 zarenča, mal se slika menja pa bassi donijo, potem pa že po gasi. Opažam da bodo proge narejen podobno kot v dvojki( torje iz enega dirkališča več kot 5 verzij proge), torej lahko samo upam da bodo proge dobro premešane oz čim bolj raznolike, ker v FM2 se mi je mešalo ko sem moral vozi 8 krogov( tiste proge po 35 krogov sem šel vozit zadet kr trezen itak nebi zmogel oz bi zaspal) ene dirke potem pa spet enako progo v drugi različici. Kaj pa vreme se bo to sploh kaj spreminjalo, recimo dež-mokre ceste, vročina, nočne dirke itd....

Danes se je AI vtrgalo, boti so skozi delali napake vsake tolko časa je tale porsche cayene ven letel pri ovinkih, boti so imeli celo crash (jaz sem bil nekje daleč spredaj), tale mitshubishi bi komot v DIRT 2 spadal(no sej je celo v njem), razen če bi se razvijalcem forze dalo delat dirt roads in offroads pol bi pač še probali simulirat vožnjo relijev....

Preveč si že domišljam :crazy::lol:

Link to comment
Končno focus RS pa čeprav novi model :hyper:

Verjetno misliš tale stroj, škoda da ni tega tudi Megana v igri...

[youtube:vqbuxgml]<object width="480" height="295"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=sfGBRAb6vRc&hl=en&fs=1&color1=0x234900&color2=0x4e9e00"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=sfGBRAb6vRc&hl=en&fs=1&color1=0x234900&color2=0x4e9e00" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="295"></embed></object>[/youtube:vqbuxgml]

xXTrustN1Xx.png

Link to comment

Tale Focus je tak zakon... Zelena barva mu ful paše, plus oni nor spojler, celoten širok bodykit, nizka drža, uporabna športna notranjost, vse paše skupaj. Malo mi je škoda 300 konjev na sprednja kolesa, ampak kaj češ. Če bi mel pogon na zadnjih, bi bilo že predobro.

Megane mi je že od nekdaj bolj švoh avto, tale R26R pa še tolk bolj. Ena velika igračka z rdečimi felnami in plastičnimi okni, pa polno železja ma namesto sedežev. Poleg tega je za naše kraje itak totalno neprimeren, ker pač v bližini ni dirkališč(a). Lahko ga pa pelješ na Nurburgring in gledaš kako se Sabine Schmitz vozi mimo tebe s kombijem.

Kar se tiče pa Top Geara - najbolj kulest oddaja ever. Čez poletje sem pogledal vseh 13 sezon, komaj čakam na novo. Jeremy Clarkson CAR z najboljšo službo na svetu.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Vojk3c, sem malo iskal za podatke o novi sezoni, zaenkrat še nič povedanega. Sem pa prebral en Clarksonov članek na topgear.com, tule je odlomek:

Let me make you a bit jealous. Right now, parked outside the pit garage where I'm writing, there is a Murciélago SV, a Gallardo 560, a Jaguar XKR drophead, a Lotus Evora, which is doing its best to put me off by sounding its alarm for no reason every few minutes, a BMW M3, a Vauxhall VXR8 Bathurst, an Aston Martin V12 Vantage, a Ford Focus RS and an Audi R8 V10. All of them are full of fuel. All of them are ready to go. The track is empty. I'm the only driver here. And I have a big pot of keys sitting right in front of me. It's like a bag of sweeties, only better.

Cel članek. I wanna be Jeremy Clarkson when I grow up.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.