Skoči na vsebino

Forza Motorsport 3


Priporočene objave

  • Odgovorov 244
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Če maš live in dostop do marketplaca, potem lahko tam dobiš precej kvalitetne tuning setupe. Jaz sem za drift vzel Lancerja VI GSR, potem pa sem dobil še en lep paint design, tak da zdaj the shit. Bi prilimal še kako sliko zraven, ampak majo na forzamotorsport.net neke probleme z dostopom. Bom kdaj drugič.

Zdaj, če dostopa do Liva nimaš, je pa bolj težko. Pač poišči malo po netu, sigurno je kje kak setup napisan. Jaz sem pač izbral talažjo pot.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Dvomim, da lahko v karieri sploh driftaš. Sam sem prišel do 50. levela in prek, pa ni blo nič. Kariera je itak sestavljena iz eventov, v drugem meniju pa maš celoten seznam teh eventov, tam si lahko izbereš točno v katerem boš dirkal. Kolk sem jaz gledal, vmes ni nobenega drift eventa. Maš pa na Livu posebaj drift playliste.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 9 meseci ...
  • 2 tednov kasneje...
Za Forza fane verjetno zanimiva novica. Danes je Fanatec uradno najavil nov volan kompatiblien tudi z Xbox 360. To je Fanatec 911 GT2, ki je pravzaprav zamenjava za Fanatec 911 Turbo S, ki je veljal za top Forza 3 volan, vendar so ga pred par meseci razprodali, ker je šlo za omejeno izdajo (10.000 kosov).

Vsaj enkrat da so se res držali besede "limited"...tako,da sem ponosen lastnik Porscheja Turbo S. :)

Dark+Ethan.pngRebelEthan.png

Link to comment
  • Pred 8 meseci ...
  • 2 tednov kasneje...
  • 5 years later...

A se ima kdo X360 in FM3?

Iscem kaksnega prijaznega donatorja Creditov v spilu.

Koncno spilam Kariero (mal cez 50% sem) in dost prepocas Crje dobivam, kljub 100% bonusu na tezavnost, glede na kolicino in cene avtov. Sej necem imet vseh. Imam kar mi je vsec od navadnih in sportnih, od bl posebnih imam pa vecji del kar sem preko Levelov dobil.

Ce mi ima kdo moznost pomagat mal, da bom imel malo bolj pester izbor avtov v garazi, naj mi pise na Live. [edit: VIPER SVB. K drgac bo glih tist k bi, pozabil na profil pogledat za nickname :) ]

 

:beer:

Urejano od VIPER

:princesspeach: Sing while you can! :zelda:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.