Skoči na vsebino

Forza Motorsport 3


Priporočene objave

Heyla jaz se bi vam tuki malce predstavu, igro imam naroceno z Anglije in upam da jo dobim konec tedna ali naslednji teden enkrat in potem bi se vam z veseljem pridruzil v kaksni igri.

Namen mi je tako resno dirkanje kot zaje*avanje po hangarjih :) Ampak ce se resno dirka upam da ne igrate Destruction Derby, ampak da se uposteva pravila lepega dirkanja

Torej, ce imate namen igrati kaj prek neta med dodajte. Gamertag: InversedOne

Imam pa tudi Halo3, GoW1, Forza2, Bf1943, Worms, Castle Crashers... ce vam karkol pase al pa sam iz veselja me kar dodajte :)

Link to comment
  • Odgovorov 244
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Pozdravljeni,

danes dobil igro Forza 3 ! (komaj čakal) Lepo na-inštaliral na disk. Igra se zažene in potem zahteva da vstaviš DISK2 saj so dodatni avteki + proge na dvd2 ! Nakar moraš ejectat dvd1 in vstavit dvd2 not in nato nekaj zašrota se sliši nek zvok in za enih 15 sekund te prosi da spet vstavi CD1...

in ko to nardim dvd pogon zmrne!!! negre nikamor! sem že probal 5 x in negre in NEGRE !!! :( v menuju piše da kao dvd player "READING" ampak nezažene znova... :/ niti DVDja neda ven! any idea kaj naj?

zanimivo je to da ko vgasnem xbox in ga znova zaštartam mi pa takoj odpre....... in znova zaštartam play the game from the hard drive pa lepo gre v igro in ni težav...

še to! da sem probal igrati igro(brez inštaliranja dvd2) pa je šlo brez težav! amapk to nič nepomaga ko bom napredoval v igri in bo zahteval dodatne avtoje + proge kateri pa so na dvdju 2 !!!! :x

je zelo fustrirano saj sem dal 64 Eur in zdj mi šteka!

Vsaka pomoč bi mi prišla prav!

Hvala in Lp

Link to comment

Ej dej82, kje pa si naročil da si tolk hitr dubu. Jaz sem še mal prej iz šihta skoču da bi ja probu mal vozt, pa je totalno razočaranje. V kaselcu ni blo Forze :crybaby: Nevem al je krivo to da sem bol na podeželju doma al pa ne vem kaj. V glavnem sem bil že vesel da bom za vikend mal vozu pa zgleda da ne bom :puppy:

sem pa prednaročil na game.co.uk in po mejlu dobil da je blo poslano v ponedeljek. :?

PiKi17.png

xbox3603.png

Link to comment
Jaz sem na našem platformu naročil v torek zvečer in so mi včeraj poslali mail, da je naročilo v obdelavi in da bo odposlano v 5-7 dneh... Bem jim boga :annoyed:

uf, od njih sem jaz enkrat čakal skor 3 tedne. Tako da mam občutek da nimajo nič zaloge in sproti naročajo iz tujine :crazy: Gud lak.

Sem kar na pošto poklicu pa tud tam ni nič, še zadnje upanje je jutr če kaj dobijo :crossfingers:

PiKi17.png

xbox3603.png

Link to comment
evo zdaj pa uspelo !!! :)) six pek is yours ... hvala ti!

nardil pa tak: vse zbrisal, inštaliral na hard drive dvd 1 , nato šel v igro in iz igre inštaliral dvd 2 ...

zdaj pa gremo vooooziittt ;)

LP

Saj takšen je postopek ... install DVD 1, zaženeš igro in potem te v sami igri vpraša ali želiš naložit dodatke z DVD2.

No, pri tej igri pa res nimam besed. :rock:

Grafika je takšna da glava peče.

SKALEC.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.