Skoči na vsebino

Forza Motorsport 3


Priporočene objave

  • Odgovorov 244
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Grafika je meni kr dobra tudi avtov je dosti zaenkrat v carerru pa sam z citroenom c4 vozim. Kak se pa vam zdi kaj AI ? sem mal presenečen kr avti pri forza2 so dobesedno perfektno vozili brez napak, tu pa se ti trije komadi kr zletijo iz proge v ograjo, pri prvi vožnji z audi R8 pa je bot nekako v ovinku zletel v ograjo kjer ga je obrnilo na streho in zletel nazaj na cesto malo sm bil kr šokiran da AI do zmore :car: . Na event listi pa me je kap saj je enkrat več dirk kot v dvojki :yuck::wasted::tard: . Pri vožnji je dodan občutek težnosti avtomobila pa tudi cockpit ni slab če odštejemo prestavljanje ki ga praktično ni. Čim prej upam na kakšen pack avtov sploh kakšnih evropskih firm audi,bmw, opel pa ferrari in fiat,... V nekem trailerju sem gledal novi ferrari italia pa ga v igri nisem našel , a je mogoče kakšna napaka v igri ?

Link to comment

oj, hehe verjamem ! :) verjemi mi da je še bilo hujše ko je vse štekal.... :) em... no back to game.co.uk ! Jaz sem tu tudi naročil LE Forza 3 katero so mi poslali 18.10 (nedelja) in sem dobil domov 21.10 (sreda) ali 22.10 četrtek ... že pozabil keri dan (tu mač se dogaja pa mi gre iz glave) no vglavnem je bil doma na dan relisa...

ps: jaz to naročil že pred 1-2 mesca prej...

ima pa isti problem moj brat saj je naročil FIFo 10ko od game.co.uk pa še vedno ni... in so poslali e-mail da je to zaradi nekega ŠTRAJKA poštarjev iz anglije!

UPAjMO vsi skupaj da nebojo vlekli še do izzida kal of djutija in asasina krid 2 ;) hehe

ps2: 1x ko nisem dobil naročeno od game.co.uk je trajalo dobra 2 mesca da sem dobil znova poslano ampak + je bil da sem potem še dobil tisto katera se je izgubila tako da sem bil lastnik 2eh izdelkov za isto ceno ;) boj miren saj boš ziher dobil.... kdaj pa pomojem nobeden neve :/

LP

Link to comment

glih ko sem bral tole... sem zasledil na pro7 :

SATURN DOJČLAND ma za FORZA 3 XBOX BUNDLE like ima com-shop za 270 € ali 279 € ! prve številke so ble ziher 27 ;) in evo marža je več kot očitna ne ? :/ zakaj moramo vedno mi plačevati DRAŽJE !!!!!!!!!!!!!!!!! grrrrrrrrrrrrrrr

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.