Skoči na vsebino

item isnt available from your current location!!!


Gost xMatjaz

Priporočene objave

  • 3 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...
  • 3 tednov kasneje...

Ja tako je, ivacy nima več trial tako da ne pride več v poštev, na tem naslovu https://anonymitynetwork.com sem si sicer ustvaril account ampak sem moral nujno v eno mesto pa mi je ča spotekel sedaj pa ne morem ustvariti drugega zaradi static IP...

Imam kodo za dolvleko COD 1 ki sme jo dobil pri prestige edition MW2 zraven, pa bi lepo prosil če še ve kdo za katero zadevo(imam pa UK account)...

Prodajam Call of Duty: modern warfare 2 prestige edition!!!

Trenutni gamertag: DarySLO , naredim svojega ko bo čas temu.

Link to comment

torej stvar je taka da sem si na ivacy kupil 20GB prometa za 10€, inštaliral tisti network monitor na desktop kompu, kjer se zadeva lepo povezala (UK) in sem tudi prekmarketplaca na xbox livu redeemal neke kode, za katere prej tudi slišati ni hotel

no problem se pojavi, ko hočem latop povezati z ivacy, ker, vsaj kolikor sem sam videl, takoj ko se vzpostavi povezava z ivacy se prekine internetna povezava preko wirelessa

zdaj ne vem kaj delam narobe, ker so na obeh računalnikih windowsi xp in grem na obeh po istem postopku ampak mi zdaj downloadi na xboxu stojijo na 99% :x

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Ha! Sem imel težavo z vnovčitvijo kode za mape za GoW2 GOTY, preko konzole mi je javljalo, da nisem na pravi lokaciji, potem sem pa šel na PC se prijavil na xboxlive preko web proxy-ja (prvega ki mi ga je našel google) in poskusil vnovčiti in... je delovalo. Dowload je bil v Queue in ko sem vklopil Xškatlo je ta brez težav začela vleči mape ;)

jonie: poiskusi enako narediti s svojo kodo.

Uporabil sem tega http://www.daveproxy.co.uk/

BessieSABU.png

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Hej, jst mam Gears of War 2 GOTY edition in sm poskusu izkoristit redeem codes za All-Fronts Map Pack in ni šlo, pol sm prek proxya z Xbox.com-a dobu mape na xbox ampak ih zdej nemorm re-downloadat in igrat, če kdo pozna rešitev za to PROSIM POMAGAJ bom znoru ker nemorem dobit te mape preklete....

btw še prej sm kupu GOTY sm meu/mam Limited Edition kje tut nism mogu izkoriščat codes za Golden Lancer Assault Rifle(maš zlatno puško ko igraš MultiPlayer) in še en map pack... fakin za znoret, pliz pomagaj če kdo ve kako

Link to comment
pol sm prek proxya z Xbox.com-a dobu mape na xbox ampak ih zdej nemorm re-downloadat in igrat

Ne razumem te točno, praviš, da si dobil mape na xbox, zakaj bi jih hotel re-downloadad?

Drugače pa si preberi vodič, kako preko VPNja dostopati z xbox-om na net. Xbox rabiš povezat z računalnikom (rabiš 2 mrežni kartici), najbolje z kakšnim notebookom, ki ima wireless in LAN.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
pol sm prek proxya z Xbox.com-a dobu mape na xbox ampak ih zdej nemorm re-downloadat in igrat

Ne razumem te točno, praviš, da si dobil mape na xbox, zakaj bi jih hotel re-downloadad?

Drugače pa si preberi vodič, kako preko VPNja dostopati z xbox-om na net. Xbox rabiš povezat z računalnikom (rabiš 2 mrežni kartici), najbolje z kakšnim notebookom, ki ima wireless in LAN.

ko sm izkorišču redeem codes brez da sm šu prek proxya mi enostavno ni hotlo sprejet kode, ni na xbox dashboardu ni z xbox.coma, pol sm prek proxy sitea na xbox.comu unesu codese in mi je ih sprejelo, ampak ih še vedno nemorm igrat ker mi zahteva da jih re-confirm na xboxu, so v mojem download history ampak se nedajo igrat štekaš, in zdej ko poskusm "re-download" na xboxu mi download gre do 99% in mi napiše "cant download now, please try later, any points in this transaction will stay deducted from your account. code of the problem 80070017"

vse sm poskusu do zdej, sm že isprobu način ki je tle opisan na prvi strani ampak tist Hotspot Shield server očitno ne obstaja več ker iz enih 10-15 poskusov se nikol ni dalo povezat gor na nj, vse korake sm sledu kako su tle napisani ampak ni delovalo :[

če mogoče gdo pozna rešitev mu bom hvaležen forever, sm pripravljen plačat da mi to nekdo zrihta če ve kako, sem v ljubljani btw.... lep pozdrav

Link to comment

Tvoj problem je opisan tukaj

Delete any pending or incomplete downloads, and then retry the download

The temporary files for the download that are stored on your console may be corrupted. To remove the temporary or pending downloads and retry the download, follow these steps:

1. In the Xbox 360 Dashboard, move to the My Xbox channel, and then select System Settings.

Collapse this imageExpand this image

System settings

2. Select Memory, and then select your storage device.

Collapse this imageExpand this image

Select device

3. Select the content type that you are trying to download. For example, if you are trying to download a game or game content, select Games.

Collapse this imageExpand this image

Select type.

4. Scroll to and select the item folder for the content or the game that you are trying to download.

5. Delete the pending item download, which is usually identified by a yellow warning symbol.

6. Clear the console cache. For more information, click the following article number to view the article in the Microsoft Knowledge Base:

971755 (http://support.microsoft.com/kb/971755/ ) How to clear the Xbox 360 console cache

7. Try to download the item again. For more information, click the following article number to view the article in the Microsoft Knowledge Base:

962228 (http://support.microsoft.com/kb/962228/ ) How to download previously purchased content from the Xbox LIVE Marketplace

Back to the top

Download to a different storage device

If the download continues to fail even after you try the previous steps, you may have another temporary file saved that is causing the problem. If you can do this, try to download to a different Xbox 360 storage device (Xbox 360 Hard Drive or memory unit).

Back to the top

Simplify your network setup

If you are connected to your modem via a router, a hub or another device, try connecting directly to the modem or to the access point. For information about how to make a direct connection to Xbox LIVE, visit the following Web site:

http:/xbox.com/support (http:/xbox.com/support)

Back to the top

Delete all game content for the game for which you are trying to download content

You may have another corrupted file on your storage device that is the issue. To try to resolve this problem, follow these steps:

1. From the Xbox 360 Dashboard, move to the My Xbox channel, and then select System Settings.

Collapse this imageExpand this image

System Settings

2. Select Memory, and then select your storage device.

Collapse this imageExpand this image

Select device

3. Select the content type that you are trying to download. For example if you are trying to download a game or game content, select Games.

Collapse this imageExpand this image

: Select type

4. Scroll to and select the item folder for the content that you want to download.

5. Delete all content for the game title.

Warning This step will remove saved games for the game that you are trying to download content. Instead of deleting these items, you may want to move them to another storage device.

6. Clear the console cache. To clear the console cache, follow the steps in the following Knowledge Base article:

971755 (http://support.microsoft.com/kb/971755/ ) How to clear the Xbox 360 Console Cache

7. Try to download the item again. For information about how to redownload content, see the following Knowledgebase article:

962228 (http://support.microsoft.com/kb/962228/ ) How to download previously purchased content from the Xbox LIVE Marketplace

BessieSABU.png

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.