Skoči na vsebino

item isnt available from your current location!!!


Gost xMatjaz

Priporočene objave

Da obudimo tole stvarco

jaz uporabljam http://www.hideway.eu/

ker imam AUT gamertag :) ..... za UK gamertag bom probal danes in javim

včeraj potegnil dol DR2:Case Zero ... tako da še deluje :)

danes pa gre dol COD1 hahah

btw uporabljam Windows7 , xbox imam povezan na prenosnik pa spremeniti sem moral IP na povezavi za Xbox --} PC in na xboxu nastavil ročno IP in DNS !!

Uporabil pa sem spodnje nastavitve

Xbox

Link to comment
  • Pred 3 meseci ...
  • Pred 1 mesecem ...

Hehe, po treh letih spet uporabljam ta račun. Tale forum je tolk poln enih nepotrebnosti, da je praktično neuporaben. :)

Kakorkoli že, un vodič iz prvega posta je že zastarel. Če želite okrog Microsoftove IP blokade, morate na laptop dat ali proXPN (US računi) oziroma AnonymityNetwork (ostali računi), se registrirat, inštalirat program in v Control Panel povezavo sharat z Local Area Connection. Pol pa Xbox v laptop in bi moralo delat. Na ta način smo že 4x prenesli prvi dodatek za Black Ops. :)

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment

Zrihtal sem si purevpn in nastavil povezavo.

Najprej sem preko laptopa (Win XP) in wirelessa ter mrežne kartice povezal Xbox na laptop. Povezava je bila zelo počasna, Xbox je rabil veliko časa da se je povezal na Live. Ko sem pričel z downloadom contenta je šlo zelo počasi, tistih par procentov je trajalo celo večnost, povezava je bila pa zelo nestabilna in mi je Xbox velikokrat javil da je izgubil povezavo z Live-om. Naj povem da je signal tudi na wireless zelo kvaliteten.

Poskušal sem tako, da najprej par procentov downloadam preko vpn, nato pa Xbox priklopim direktno in zdownloadam ostanek. Na koncu je bila igra corrupted ali pa unknown, verjetno tudi zato, ker sem zamudil tistih nekaj procentov pred koncem da bi končal download preko vpn.

Druga stvar ki sem jo probal je bil isti laptop in povezava v internet preko Instant Mobitelovega interneta (z USB modemom i neomejenim dostopom) in Xbox na mrežno kartico, enako kot prej. Tukaj se je povezava pokazala za veliko bolj stabilno, tudi vleklo je hitreje in Xbox se je na Live bolj tekoče odzival.

Pobal sem pa še trejo možnost in v desktop PC (Vista) dal še eno mrežno kartico. Na začetku je bilo malo problemov ker se Xbox ni takoj povezal na Live, potem pa je vse lepo delalo in sem zdownloadal dve igre do konca - skupaj cca 13,5 GB, ki sem jih na koncu dejansko lahko zagnal in so lepo delale.

V prihodnje bom problal še tako, da vmes downloadam brez vpnja in ga priklopim spet na koncu. Namreč na mesec imam 20GB prenosa na pure vpn. Sej ne da se bojim da bo zmanjkalo, mogoče bom prišparal če kdaj rabim.

Toliko zaenkrat o mojih izkušnjah s povezavo Xboxa v Live preko vpnja. Stvar deluje, le malo se je treba poglobiti v zadevo. Meni je po dveh dneh nerganja uspelo najti sprejemljivo rešitev. Seveda je tudi odvisno od zasedenosti strežnika na katerega se poveže vpn.

Link to comment

Samo meni je po končanem downloadu (navadna povezava) napisalo da je corrupted, igre pa v game library sploh ni bilo. Če pa sem šel še enkrat prek vpnja, je pa začelo cel file vlečt dol, od začetka. Bom ob priliki še probal, glede na to da sem prvič prek vpnja kaj downloadal je možno da sem kje kaj zgrešil.

Link to comment
  • vrhovni
Samo meni je po končanem downloadu (navadna povezava) napisalo da je corrupted, igre pa v game library sploh ni bilo. Če pa sem šel še enkrat prek vpnja, je pa začelo cel file vlečt dol, od začetka. Bom ob priliki še probal, glede na to da sem prvič prek vpnja kaj downloadal je možno da sem kje kaj zgrešil.

Popolnoma enako se je zgodilo meni!

Preko VPNja sem najprej začel downloadat 6 fajlov (GTA:San Andreas, Max payne, Max payne 2, GoW1: Map pack 1, GoW1: Map pack 2 in Dead rising 2: Case zero), vse sem jih pustil, da se zdownloadajo na 5%, nato sem odklopil VPN in pustil čez noč downloadat. Zjutraj so bile vsi fajli downloadani.

Vedel sem, da datoteke niso 100% prenesene, saj jim manjka še zadnjih slabih 5%, zato sem vse datoteke dal pod ponovni download. GoW1: Map pack 1 (99MB), GoW1: Map pack 2 (231MB), Dead rising 2: Case zero (1,2GB) so šli normalno dokončno downloadat preko VPNja... sprva je kazalo 1%, nato pa skočilo na 97% in nato pri vsakem 100%. Za GTA:San Andreas (2,87GB), Max payne (5,8GB), Max payne 2 (1,7GB) sem naredil popolnoma enako... ampak igre je začelo ponovno downloadat (1%, 2%, 3%, vse do 12%), nikakor ni skočilo na 97%! Očitno gre za limitacijo v velikosti, vsaj jaz si tako razlagam situacijo. Nekje med 1,2 in 1,7GB.

Zanimivo pa je, da mi je pri ponovnem downloadu ponujalo za MP in MP2 opcijo "play", čeprav sem vedel da igra ni 100% prenesena, saj je bila na xboxu pod memory označena kot corrupted file.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

če se ti to zogodi da ti spet začne vleči od začetka obvezno pobriši coruptan download , če ne bo ti zmeraj isto to je ponavadi pri games on demand jaz sem imel ta problem z Mirors edge !!

Z drugim ip-jem rabiš potegnit samo prve 3 procente in nato od 98 pa do 100 procentov ostalo pa vlečeš s slo-ipjem.

Xbox

Link to comment

Probal sem vse s tvojim vodičom, ampak mi ne dela.

Poskusil sem tudi tale vodič

Sem zrital, da mi spremeni IP (preveru na whatsmyipaddres) in mam nekje iz amerike.

Problem je samo, da mi ne rata xbox povezat na live skoz računalnik.

Lahk kdo pomaga? :D

Link to comment

si spremenil na xboxu IP ročno v nastavitvah?

si tudi spremenil IP ročno na povezavi PC - XBOX ?

tu je en speedy vodič kako mam jaz naštimano Alexs je usposobil s tem vodičem :)

:goofy:

https://docs.google.com/document/d/11Zw91E6wnRpeVKUyiP91smPaSLRdVTUchwGfWaFa_9I/edit?hl=en&authkey=CJLb6-wO#

probaj in poročaj če ti bo šlo

zdaj pa uporabljam USAip imaš navodila na strani

[]http://www.usaip.eu/en/index.php?ret_link=/en/loggedin.php&type=notLogged

vodič za ročno nastavitev IPja

http://www.usaip.eu/en/tutorial_manual_w7.php

Urejano od Samotar

Xbox

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.