Skoči na vsebino

item isnt available from your current location!!!


Gost xMatjaz

Priporočene objave

Samo kak tu vzpostavim. Isto ko pr hotspot? Ker sem nek program dol potegnu njihov in je gumb za connect, ki zgleda ne dela, dokler ne kupiš.Ampak a ne bo VPN samo za web?

edit:

sem sprejel trial account. Program noče se noče povezat, da bi pa manual vzpostavu pa mi noče dat passa. Pod password piše Wait a moment.

Urejano od verminzz
verminzzz.jpg
Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

purevpn tudi dela dobro. Ravno danes uspostavil povezavo. Samo pri meni nisem smel uporabiti njihovega klienta ampak narest povezavo iz windowsa. sem kar uzel za celi mesec tako da imam na razpolago serverje za vse podprte države za LIVE. Uporabiš postopek opisan v prvem postu samo da uporabiš purevpn podatke, ali pa jih prepišeš in enega od njihovega klienta. večino vseh vpn providerjov dela samo pravilno nastavit treba. je pa tudi res da so nekateri na black listi.

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...

Lp! Imam eno vprašanje. Če si spremenim svoj IP na UK in mi uspe downloadati COD BO, ali bom lahko igral potem to igro tudi z slovenskim ip-jem? Ali te potem v tej igri prevezuje samo na UK hoste ali pač poišče optimalnega HOSTA z najmanj laga in pinga? Hvala za pojasnilo ;)

P.S. nekatere strani imajo za 2 uri zastonj VPN. Zdaj me zanima če uporabim ta vpn samo toliko da lahko COD bo naročim iz XBL in potem ga normalno nazaj vklopim na slovenski IP, lahko zdownloadam igro normalno naprej in potem brez problema deluje?

Urejano od pingun201
Link to comment

VPN boš mogu met tok časa, da ti bo začel downloadat do nekje 3%, nato pa lahko zamenjaš na svoj internet do nadaljnih 96%. Pol pa spet zamenjaš na VPN da ti zdownloada do konca. K boš mel pa zdownloadano pa lahko normalno igraš s slovenskim ip-jem. Pa če maš angleški account moreš met tut angleški IP.

Milan2287.pngMilan2287.png

Link to comment
Lp! Imam eno vprašanje. Če si spremenim svoj IP na UK in mi uspe downloadati COD BO, ali bom lahko igral potem to igro tudi z slovenskim ip-jem? Ali te potem v tej igri prevezuje samo na UK hoste ali pač poišče optimalnega HOSTA z najmanj laga in pinga? Hvala za pojasnilo ;)

P.S. nekatere strani imajo za 2 uri zastonj VPN. Zdaj me zanima če uporabim ta vpn samo toliko da lahko COD bo naročim iz XBL in potem ga normalno nazaj vklopim na slovenski IP, lahko zdownloadam igro normalno naprej in potem brez problema deluje?

Za nakup in DL potrebuješ UK ip (predpostavljam, da imaš UK account).

Igral boš pa komot s SLO ip-jem.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
  • Pred 5 meseci ...
  • vrhovni

Tako... danes sem odkril VPN ponudnika, ki je daleč najlažji za inštalacijo in uporabo in povrhu vsega je še zastonj: TunnelBear

post-803-14477101552_thumb.jpg Izjemno minimalističen in preprost vmesnik!

  • Na voljo je USA in UK.

  • Brezplačnih je 500MB na mesec(!). Če vam je 500MB premalo, lahko vsak mesec še "zaprosite" na FB ali Twitterju za dodaten GB in prejeli ga boste brezplačno. Če vam je še to premalo, so tudi možni večji paketi proti doplačilu.
  • Podpira Win in Mac OS!
  • Izjemno preprosta, praktično avtomatična namestitev, brez nastavljanja.

http://www.tunnelbear.com :cough:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
Tako... danes sem odkril VPN ponudnika, ki je daleč najlažji za inštalacijo in uporabo in povrhu vsega je še zastonj: TunnelBear

[ATTACH=CONFIG]1496[/ATTACH] Izjemno minimalističen in preprost vmesnik!

  • Na voljo je USA in UK.

  • Brezplačnih je 500MB na mesec(!). Če vam je 500MB premalo, lahko vsak mesec še "zaprosite" na FB ali Twitterju za dodaten GB in prejeli ga boste brezplačno. Če vam je še to premalo, so tudi možni večji paketi proti doplačilu.
  • Podpira Win in Mac OS!
  • Izjemno preprosta, praktično avtomatična namestitev, brez nastavljanja.

http://www.tunnelbear.com :cough:

Nikakor da tole usposobim. Do sedaj z drugimi programi nisem imel težav (večinoma PureVPN), s tem mi pa ne rata. Kje narediš da Xbox dostopa do Live preko te povezave? Daš to povezavo (Tunnel Bear) pod shared in to je to? Ne da se mi plačevat za PurevPN, s tem Tunnel Bearom se pa že celo popoldne neki silim pa nič.

Link to comment
  • vrhovni

Sicer zadeve nisem še sprobal povezati z Xboxom, ampak ne vidim razloga zakaj ne bi delalo.

Preprosto povežeš povezavi med seboj (bridge). Enako kot si to moral storiti pri vseh drugih ponudnikih.

Ker si zadevo pri drugih ponudnikih že imel vzpostavljeno, veš da potrebuješ vsaj 2 omrežna priklopa na računalniku (na primer: 1× Wi-Fi za dostop do interneta in 1× priključek za priklop internetnega kabla za posredovanje interneta do Xboxa).

Torej ob inštalaciji TunnelBeara se pri omrežnih povezavah pojavi nova povezava (pri meni je označena kot: TAP-Win32 Adapter V9). To povezavo povežeš (bridge) s povezavo, na katero boš povezal Xbox (v najinem primeru priključek internetnega kabla). Vse skupaj povežeš: z wi-fi se povežeš v internet, Xbox pa s kablom priklopiš na prej konfiguriran internetni priključek. Ko to narediš, vklopiš TunnelBear in ga pustiš da se poveže na željen (USA, UK) server. Nato pride najtežji (vsaj zame) del: pravilne omrežne nastavitve. Tukaj ti ne morem kaj dosti pomagat, ker svoje omrežne nastavitve veš samo ti. Pomembne so nastavitve na Xboxu, kakor tudi na prej skonfiguriranem internetnem priključku!

No... upam da sem kako pomagal in da ga nisem zabluzil... :? To sem namreč spisal po spominu, ker je že kar nekaj časa minilo od moje povezave Xboxa.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 1 year later...

Mi je ratal s suhijevmu drugim linkom (ibvpn), ampak mi ni cisto jasno vse skupaj, ene parkat sem vmes izgubil povezavo, ampak zadnjih 20% se je pa preneslo insta. Med tem ko sem cakal da se mi igra prenese sem igral en trial od arcade in pogledam kolk se fali je blo pac 79% fertik, zaprem active downloads hocem zacet igrat dalje mi pa javi da je dl complete :S probam in igra dela. Fajl pod memory je pa tud taprave velikosti tko da kva se je zgodl mi ni jasn. xD

[No fear, no pain, be crazy & ride BMX]

Link to comment
  • Ozi odpel dotično debata

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.