Skoči na vsebino

item isnt available from your current location!!!


Gost xMatjaz

Priporočene objave

Sem probal na hiter z AUT gamertagom stvar kot zgleda dela bom jutri probal COD mape potegnit.

Zdaj sem probal GoW 1 in 2 map pack pa je šlo tako da zgleda da bo :car:

Si car plačam ti pivo na Lan partyu :beer:

Jutri povem če gre tudi COD mape z AUT accountom potegnit , ker vsi FOTRi imamo Avstrijo kot državo :doh: :car::lol:

Xbox

Link to comment
za UK in USA pojdite na https://www.ivacy.com/ - na voljo imate nekaj časa in 500 mb . na strani si naštimajte kje naj bo izvor-uk ali usa

navodila so gor - naštimajte ročno ,ne preko softwara

Probal, povežem se v internet, vklopim konzolo ampak .... žal nič.

Napiše, da v moji državi ne gre download map pack 2.

A moram konzolo še kako posebej povezat ? Kako ?

Jaz jo imam na ruterju, tako da .....

Kakšna bi bila rešitev ?

SKALEC.jpg
Link to comment

če pogledaš za nazaj kaj piše-konzola je povezana preko laptopa ali kompa-in povezava mora bit share con..če greš na -what is my ip-pol more pisat da si iz amerike ali uk.nardi se povezava vpn-naslov dobiš,ki ga daš namesto ip številke(adress),pa user/password,pol pa share z xsom

Link to comment

Torej, morda se bo slišalo, da sem totalen nOOb, ampak, kdor ne vpraša ne ve.

Pravite, da je najbolje v tem primeru uporabit prenosnik z wajrles povezavo. OK, to imam.

Notesnik ima tudi vhod za kabel UTP - za žično povezavo.

Torej, vklopim notesnik in se brezžično povežem na svoj brezžični ruter, ustvarim novo VPN povezavo in je stvar do tukaj rešena, ali se motim ?

Kam potem priklopim Xbox na notesniku ?

Kabel, ki gre iz Xboxa na ruter iztaknem, ter ga vtaknem v notesnik in vklopim Xbox.

Potem bi načeloma morala zadeva delovat ?

Se opravičujem, ker mi ni jasno .... si pa želim te mape za WAW bolj kot vse na svetu (skoraj).

SKALEC.jpg
Link to comment
Torej, morda se bo slišalo, da sem totalen nOOb, ampak, kdor ne vpraša ne ve.

Pravite, da je najbolje v tem primeru uporabit prenosnik z wajrles povezavo. OK, to imam.

Notesnik ima tudi vhod za kabel UTP - za žično povezavo.

Torej, vklopim notesnik in se brezžično povežem na svoj brezžični ruter, ustvarim novo VPN povezavo in je stvar do tukaj rešena, ali se motim ?

ne motiš se

Kam potem priklopim Xbox na notesniku ?

Kabel, ki gre iz Xboxa na ruter iztaknem, ter ga vtaknem v notesnik in vklopim Xbox.

TAKO JEsam na xboxu nepozabi izbrisat vse nastavitve v network setigs (gesla za inter.povezavo !!!!

Potem bi načeloma morala zadeva delovat ?

BO DELOVALO sam tam v vpn povezavi moraš nastviti prek ker povezave šheraš povezavo

8. Izberemo jeziček "Sharing" in obkljukamo kot na sliki (pri čemer naj bo namesto Local Area Connection nastavljena naša mrežna kartica, s katero se povezujemo na Xbox):

capture6.png

Se opravičujem, ker mi ni jasno .... si pa želim te mape za WAW bolj kot vse na svetu (skoraj).

danes ne boš mogel sprobat ker ni Liva 24 ur :(

Xbox

Link to comment
hitro vsi downloadat map pack 2, jaz sem ga zdaj glih brez VPNjev in proxyjev.

:car: res je gre downlodat mp2 preverjeno Likeslo,mulac.. tako da vsi ki nimate takoj na Live in dolvlečt mape

verjetno jih jutri ne bo šlo več potegnit

Senator :beer:

Yup, there goes my last 800 points, bo treba nove nabavt.

me prov zanima kok se je povečala dolvleka map glede na to da so IP FREE nardil.

Wolfenstain 3D pa še zmeri ne morem dol potegnt :crybaby:

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

Edit.

Najlepša hvala, sem že uredil. Ustvaril Avstrijski acc in veselo pobiram.

P.S. A da bi lahko na kakšen način z mojim originalnim (UK) acc. pobiral pa ni šanse? Ker imam tam točke. Sem probal tako s prvo varjanto kot s Hideway-jem, pa ne gre.

EDIT #2. Z Ivacy.com mi je uspelo tudi z UK računom. In your face MS :eviltongue: .

MatijaB.gif
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Torej imam problem in želim zlovdati mape za cod 5. Imam prenosni računalnik, povežem se na omrežje ki ga oddaja brezplačni ponudnik v našem kraju (domenca free access).Nato sledim postopku, zanima me pa kaj vpišem pod "Pre-shared key", password kot besedo ali svoje geslo. Nato končam z vsem postopkom in imam hotspot shield ikono ki se lepo poveže na internet. Na xboxu pa imam nastavitve ip avtomatične in dns tudi. Pod naprednimi nastavitvami pa imam geslo od siola kajti drugače se ne povežem na router v mojem stanovanju. Ali svetujete naj resetiram vse nastavitve in nato poiskusim. Kabel pa vtaknem v leptop in nato v xbox. Moralo bi delovati pa ne :D

Link to comment

Ne vem kaj maš ti to povezano, važno je pač da ti dela net na laptopu. Če lahko normalno browsaš, bi moglo delat tut na xboxu. Potem samo bridgas povezavo iz wireless na mrežno kartico v laptopu, pa je. Sam pazi, če ti internet ne dela normalno (nizki pingi) lahko kar pozabiš na igranje prek neta.

Link to comment

Jaz imam en problem in sicer, ta stvar mi ne dela, če mam obkljukano >>Allow other network ussers to connect through this computer's Internet connection<<, če je odkljukano dela normalno. Mi lahko kdo prosim pomaga in tudi ne vem, kje nastavim mojo mrežno kartico namesto Local area Connection.

aljazzSLO.jpg
Link to comment

še enkrat -deluje samo če je account in ip v isti regiji,,,,,aus/aus , uk/uk.....ne deluje če je mešano aus/uk

Aljaz si obkljukal pravo povezavo?ne svoj rač ampak povezavo ki je nova(nov ip),računalnik ima automatsko nov ip.,vežeš pa na povezavo xboxa.če obkljukaš napačno ne deluje

še nekaj-probajte prvo ivacy in aus varianto ker sta lahki in imate na njihovi strani vsa navodila,če malo prebrskate.

NUJNO ISTI ACC ISTI IP

Link to comment

Zdajle sem še enkrat probau, pa je vse delalo, Xbox se poveže na live, ampak map ni hotl downloadat, ker mam account UK. Prej sm jst poskušu na kompu z visto, zdajle pa sm naredu na leptopu ki ima tudi visto in je delal, prej ni.

A kdo mrbit ve, kako bi prenesu točke iz enega na drugi račun, da bi naredu US account, nanj prenesu točke in downloudu?

Bobi hvala za odgovor.

Edit: Zdle sem pogooglau in nasel tole

>>Q:Can I transfer my Points balance to someone else?

A: No. Points are designed around an individual user. Sharing Points or depositing Points into another balance is not allowed.<<

aljazzSLO.jpg
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.