Skoči na vsebino

item isnt available from your current location!!!


Gost xMatjaz

Priporočene objave

  • 2 tednov kasneje...

POZDRAVLJENI,

tako bom rekel .... pri IVACY sem si vzel 30 dnevni paket za 10€ !

Tole temo sem prebral 1000x, celo sprintal sem si .... :doh:

Na ivacy strani sem sledil njihovim navodilom, pomagal si z programom za samodejno oz. pomoč pri nastavitvah VPN, ampak neuspešno ! MENI NI JASNO !! :doh: :headscratch:

To sem naredil samo zato, da bi si karte dol potegno, ampak žal neuspešno.

Finta je v tem, da ko namestim zadevo, zalaufam brezžično povezavo z mojim ruterjem, ter zalaufam VPN, ki sem ga ustvaril,, in grem na What Is My IP, mi lepo napiše, da se nahajam v Londonu.

Ko pa priklopim kabel UTP iz xboxa na notesnik, se pa na noče povezat. Verjetno, bi moral kje izbrat mojo kartico, da bi zadeva delovala ali kaj .... nimam pojma.

Res bi prosil nekoga, da mi pove v čem je fora, ker ..... :doh:

Hvala vnaprej za pomoč, ki je bom zlo hvaležen.

SKALEC.jpg
Link to comment

Bemu milu mater, meni to ne rata !

Ko naredim novo povezavo VPN preko Ivacy in grem na internet, mi napiše, da je moj IP lociran v Saint Petersburg (Leningrad), ko uporabim Ivacy Monitor program za creiranje povezave in grem na internet mi pa napiše, da je moj IP lociran v Londonu, kar je idealno glede na moj UK ACC , ampak, ko pa priklopim kabel na notesnik pa pogledam nastavitve povezave na konzoli pa mi izpiše slovenske IPje in Gateway ... ma sem probal skoraj že vse mogoče, ampak meni ne rata .... naredil sem točno tako kot piše v tem vodiču, ampak brez uspeha.

Konec koncev bom pozabil MP3 in teh 10€ za mesečni Ivacy račun ... razen če ima kdo še kakšno idejo. :bowdown:

Ajde, zdaj grem pa na en pir, ker sem cel dan zabušil za nič !

SKALEC.jpg
Link to comment
Bemu milu mater, meni to ne rata !

Ko naredim novo povezavo VPN preko Ivacy in grem na internet, mi napiše, da je moj IP lociran v Saint Petersburg (Leningrad), ko uporabim Ivacy Monitor program za creiranje povezave in grem na internet mi pa napiše, da je moj IP lociran v Londonu, kar je idealno glede na moj UK ACC , ampak, ko pa priklopim kabel na notesnik pa pogledam nastavitve povezave na konzoli pa mi izpiše slovenske IPje in Gateway ... ma sem probal skoraj že vse mogoče, ampak meni ne rata .... naredil sem točno tako kot piše v tem vodiču, ampak brez uspeha.

Konec koncev bom pozabil MP3 in teh 10€ za mesečni Ivacy račun ... razen če ima kdo še kakšno idejo. :bowdown:

Ajde, zdaj grem pa na en pir, ker sem cel dan zabušil za nič !

Glej, za 10 eur sem vzel 20 gb downloada...seveda pri Ivacy. In stvar deluje brez problemov...IP nastaviš pod UK (na strani ivacy.com pod options-potem ko se prijaviš na stran ) ter ter na laptopu si narediš povezavo Ivacy ter pod sharing izbereš mrežno kartico, na katero je priključen xbox 360. Pa glej, da imaš tudi Xbox account angleški, ker drugače ne deluje...

LP;

Dark+Ethan.pngRebelEthan.png

Link to comment

Glej, za 10 eur sem vzel 20 gb downloada...seveda pri Ivacy. In stvar deluje brez problemov...IP nastaviš pod UK (na strani ivacy.com pod options-potem ko se prijaviš na stran ) ter ter na laptopu si narediš povezavo Ivacy ter pod sharing izbereš mrežno kartico, na katero je priključen xbox 360. Pa glej, da imaš tudi Xbox account angleški, ker drugače ne deluje...

LP;

Evo jst sm isto naredu. Na lapyju se mi je pojavil nov VPN connection (naložil sem un njihov program) in nato sem to isto povezavo lepo sharal in lapy povezal z xboxom. Nobenih problemov. Mam pa Win7 x64.

Še en Q. Začneš DL kot britanski avtomehanik, nato switchaš na slovenskega mesarja. Kaj pa se zgodi, če si na koncu pozabil prešaltat spet na angleža? A ti samo "zapavzira" fajl, da ga lahko potem prek VPNja dokončaš? Al morš vse iz 0 spet dol potegnt? Je kdo probu?

Link to comment

Glej, za 10 eur sem vzel 20 gb downloada...seveda pri Ivacy. In stvar deluje brez problemov...IP nastaviš pod UK (na strani ivacy.com pod options-potem ko se prijaviš na stran ) ter ter na laptopu si narediš povezavo Ivacy ter pod sharing izbereš mrežno kartico, na katero je priključen xbox 360. Pa glej, da imaš tudi Xbox account angleški, ker drugače ne deluje...

LP;

Evo jst sm isto naredu. Na lapyju se mi je pojavil nov VPN connection (naložil sem un njihov program) in nato sem to isto povezavo lepo sharal in lapy povezal z xboxom. Nobenih problemov. Mam pa Win7 x64.

Še en Q. Začneš DL kot britanski avtomehanik, nato switchaš na slovenskega mesarja. Kaj pa se zgodi, če si na koncu pozabil prešaltat spet na angleža? A ti samo "zapavzira" fajl, da ga lahko potem prek VPNja dokončaš? Al morš vse iz 0 spet dol potegnt? Je kdo probu?

Ko sem jaz to počel, sem potem samo tiste 3% z VPNjem pobral, vprašanje pa je, če niso kaj spremenili... Včasih je bil check samo na začetku.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
Ko sem jaz to počel, sem potem samo tiste 3% z VPNjem pobral, vprašanje pa je, če niso kaj spremenili... Včasih je bil check samo na začetku.

Čekira se prvih 3-4% in zadnjih 98-99% , med tem pa lahko uporabljaš svojo povezavo oz. IP nato pa sam preklopiš in potegneš ostalo !

Čist simpel , sam večini se zatakne ko treba povezat PC in Xbox360 med sabo, da šhera povezavo :)

Če kdo rabi pomoč naj vpraša ;)

:beer:

Xbox

Link to comment

bravo bravo in kaku za enga boga naj jaz prikljucim xbox na pc in pc v ruter,jz imam samo en prikljucek na kompu za internet, je mozno kupiti kaksn razdelivec alpej kej tazga???upm da je ku ne mislm dajt 500evrov za laptop

in me zanima ce je isto na ps3, ku ce ni bi z mojo posebno garancijo z bigbanga uklopil xbox v elektriko med nevihto in pocakal da vdari strela in moj denar bi mi vrnili alpej bi ga razbil in dobil 2/3 denarja nazaj???

zato me zanima ce ps3 tudi ne podpira slovenje???

Link to comment

Takim razdelilcem pravimo routerji, če jaz prav razumem.

Strele pa tudi ne vdarijo kar tako v bajto. Najprej rabiš nevihto, pol pa še precej sreče, da ti vdari strela in uniči xbox ter ostalo zraven. Potem pa ti po možnosti še dnarja ne dajo nazaj. In zakaj bi sploh zamenjal xbox za PS3, a ti res tolk pomenijo tiste mape za CoD, da bi menjal cel sistem zanje? Meni se zdi to malo absurdno.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Takim razdelilcem pravimo routerji, če jaz prav razumem.

Strele pa tudi ne vdarijo kar tako v bajto. Najprej rabiš nevihto, pol pa še precej sreče, da ti vdari strela in uniči xbox ter ostalo zraven. Potem pa ti po možnosti še dnarja ne dajo nazaj. In zakaj bi sploh zamenjal xbox za PS3, a ti res tolk pomenijo tiste mape za CoD, da bi menjal cel sistem zanje? Meni se zdi to malo absurdno.

nene ne ruterji imam jaz ruter ampak na zacetku pise da rabis da mora povezava teci preko pcja

in za xbox bi mi sigurno dali nazaj ker imam tako garancijo sem zanjo placal 25 evrov

in ni to da me te mape brigajo jaz jih lahko bol kasno dobim na pc edino kar se bojim je da bo isto pri mw2 bom popizdil bom verjetno koga ubil :annoyed:

no itak zdaj sem dobil malo bol (nestrokovno) lahko (zame lahko razumeti)napisana navodila ki so na windows xp ce zelite link mi replayete ali poslite sporocilo na moj email itak redno cekiram ta forum(so v anglescini)

Link to comment
bravo bravo in kaku za enga boga naj jaz prikljucim xbox na pc in pc v ruter,jz imam samo en prikljucek na kompu za internet, je mozno kupiti kaksn razdelivec alpej kej tazga???upm da je ku ne mislm dajt 500evrov za laptop

in me zanima ce je isto na ps3, ku ce ni bi z mojo posebno garancijo z bigbanga uklopil xbox v elektriko med nevihto in pocakal da vdari strela in moj denar bi mi vrnili alpej bi ga razbil in dobil 2/3 denarja nazaj???

zato me zanima ce ps3 tudi ne podpira slovenje???

Če nimaš wirelessa, potem rabiš 2 mrežni kartici. Eno povežeš comp-xbox, drugo pa comp-router.

Če imaš wireless, domnevam, da imaš wireless povezavo med compom in routerjem - v tem primeru rabiš povezat comp z xbox-om... drugo imaš pa že vse napisano v prejšnih postih.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
bravo bravo in kaku za enga boga naj jaz prikljucim xbox na pc in pc v ruter,jz imam samo en prikljucek na kompu za internet, je mozno kupiti kaksn razdelivec alpej kej tazga???upm da je ku ne mislm dajt 500evrov za laptop

in me zanima ce je isto na ps3, ku ce ni bi z mojo posebno garancijo z bigbanga uklopil xbox v elektriko med nevihto in pocakal da vdari strela in moj denar bi mi vrnili alpej bi ga razbil in dobil 2/3 denarja nazaj???

zato me zanima ce ps3 tudi ne podpira slovenje???

Če nimaš wirelessa, potem rabiš 2 mrežni kartici. Eno povežeš comp-xbox, drugo pa comp-router.

Če imaš wireless, domnevam, da imaš wireless povezavo med compom in routerjem - v tem primeru rabiš povezat comp z xbox-om... drugo imaš pa že vse napisano v prejšnih postih.

aha sem pogledal v spletni trgovini kaj je to sepravi jo je treba ugradit v komp

http://www.mimovrste.com/search?categor ... 0&s=submit

dajte mi link katero naj narocim prosim bom zelo hvalezen

hvala za replye!!!

nimam wirelessa!!!

Link to comment

ko se mi zdownloada pa to a bo mozno igrati map pack3 na svojemu navadnemu internetu(iz xboxa direktno na modem)???

ku ce ne bo bm jmu verjetno kar precej velik ping

kumej cakm na now internet bo 10 krat hitrejsi od tega sranja ku ga jz imam da bi vi vidli kako sm u zadnjem letu popizdeval zaradi tega kurcevega interneta ki ni pol p... vreden

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.