Skoči na vsebino

item isnt available from your current location!!!


Gost xMatjaz

Priporočene objave

ko se mi zdownloada pa to a bo mozno igrati map pack3 na svojemu navadnemu internetu(iz xboxa direktno na modem)???

ja to nima veze več , važno je da maš drugi IP na začetku 1-4% in na koncu 98-100% ko downlodaš.

Igraš pa z bilo kerim IPjem ko že imaš potegnjeno dol !!

wow odlicno in a moras mrezno kartico kaj instalirati al jo kar samo zacuti al kako je to???

je mozno da bom sam jo dal noter ali rabim experta???

Link to comment

aha pol bo mozno da sam ugradim noter(imam tudi star racunalnik na katerem bom testiral ce jo znam utaknit u komp in povezat zice) in ce bom znal bom jo utaknil v nov komp in igranje codwaw maps se bo zacelo

in ker nobeden od mojih frendow nima xboxa bi bil zelo hvalezen da bi me kdo addal pod friende in bi kdaj igrali skupaj(gamertag-kukanja)

hvala za vso pomoc upam da mi boste zacetek sule polepsali saj grem u novo sulo u gorico(srednja)

Link to comment
se neki me zanima kar je popolnoma off topic jaz bi rad vedel kako se da svoj gamertag info sem na profil na tem forumu da ti kaze tvojo slikco in kolko g-ja ims in tvoj avatar

prosim napisite postopek

hvala za pomoc :beer:

Za taka vprašanja imaš posebej topic tukaj ;)

P.S. OK,naj ti bo: greš na http://www.mygamercard.net in v polje napišeš tvoj nick, pol pa izbereš shemo (ta shema je NXE). In potem tisto kodo, ki ti vrže ven za forum, enostavno prilepiš v svoj podpis :beer:

Lp

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

Link to comment
omg nimam za diskete stvarce in sm dobu disketo za instalirat network card

na drugem pcju(tastaremu) pa napise eror da nimam nekega lana al neki

rabs se ksno stvar(tisto ku se povezes v lan mogoce???)???

Rabiš mrežni kabel nekam uštekan. :) verjetno v xboxa pa IPje nastavit, ...

če nimaš pojma o mrežni konfiguraciji pa IP naslovih dob enga ki se na to spozna, daj mu za pir, pa bosta 2 srečna na tem svetu :rock:

PiKi17.png

xbox3603.png

Link to comment

je mozno povezati z ethernet kablom ki ga dobis zraven xboxa???

se nekaj ko sm povezal od moje sestre komp in mojga je skozi pisalo aquaering network adapter in ni telo povezat zakaj to?? in rdeca lucka je svetila zraven priklopha za v komp zakaj tuo??

bi bil hvalezen ce bi mi pomagali saj zelim to resiti sam

Link to comment
rešiti sam ??

sam reši tisti, ki ne sprašuje za vsako malenkost

:rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock: :bringiton:

če bi rad loudu mape, pol to nima veze z media centrom niti ne z windows media playerjem ko ti shera filme na xbox...

ti rabiš v bistvu svoj računalnik spremeniti v ruter. Zato si verjetno kupil dodatno mrežno. potem moreš skonfigurirati drugo mrežno na nek IP naslov, potem isti segment IP naslova nastaviti na xboxu da gre preko tvojega računalnika na internet. Na tvojem računalniku pa nastaviš "proxi" da ti kaže IP naslov za internet (ki nima veze z lokalnimi ip naslovi na xboxu) da si z uk ali nekje drugje.

Če si uprašu kaj je to mrežna kartica dvoim da ti bo uspel nastavt IP naslov, masko omrežja, prehod, DNS...najhitrej bo rešen tko da pride kak kolega ko ma mal pojma o mrežnih nastavitvah, ti bo pokazu kako nastavt in to je to.

druga varjanta je pa google :fiufiu:

lp

PiKi17.png

xbox3603.png

Link to comment

aja...btw, un ko ti je pisal da nek pridobiva IP naslove je pisal zato ker mrežna kartica sama od sebe ne more dobit IP naslov. Drugače IP naslove dodeljuje ruter al si pa ročno (manual) nastaviš...rdeča lučka pa svet zato ker je kabel uštekan na obeh straneh. Se prav v tvoj komp in sestrin al nevem kam si utiku :) to je normalno. Če je pa kabel uštekan sam na enmu koncu, pol pa ne svet :wtf:

lp, Matjaž

PiKi17.png

xbox3603.png

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.