Skoči na vsebino

item isnt available from your current location!!!


Gost xMatjaz

Priporočene objave

ma dej kej ste cudni sm pregledu vse strani in use cudno ma sej izpolnm use prow

cakte bom napisu kako jz nardim in mi boste povedli ce kje naredim napako

start-control panel-network connections-create a new connection:

connect to the network at my worketplace,

virtual private network connection,

company name-hotspot shield mapišem,

do not dial the intel connection,

host name or ip adress-64.55.144.10,

in pole te prasa za username in password in jaz napisem pod obema tisto ku sm na zacetku kliknu get account id in nece povezat je treba pole se kej nrdt al kako???

dej no pira a nism jz kle nek pro sam povedte ce sem tu praw nrdu do kle in ce sem tu nrdu prov mi povejte kaj moram naprej naredit da bo vse u redu!!!!je to tako tezko al kva???

jaz imam 64bit verzjo windowsa xp ce je ta informacja kaj u korist

Link to comment
ma dej kej ste cudni sm pregledu vse strani in use cudno ma sej izpolnm use prow

cakte bom napisu kako jz nardim in mi boste povedli ce kje naredim napako

start-control panel-network connections-create a new connection:

connect to the network at my worketplace,

virtual private network connection,

company name-hotspot shield mapišem,

do not dial the intel connection,

host name or ip adress-64.55.144.10,

in pole te prasa za username in password in jaz napisem pod obema tisto ku sm na zacetku kliknu get account id in nece povezat je treba pole se kej nrdt al kako???

dej no pira a nism jz kle nek pro sam povedte ce sem tu praw nrdu do kle in ce sem tu nrdu prov mi povejte kaj moram naprej naredit da bo vse u redu!!!!je to tako tezko al kva???

jaz imam 64bit verzjo windowsa xp ce je ta informacja kaj u korist

po vrsti da razčistimo.

Imaš računalnik kateri ima 2 mrežni kartici? To je lahko prenosnik z WIFI in LAN, ali pa obični računalnik z 2 LAN karticama. Če tega nimaš potem dokret ne zrihtaš 2. mrežne pozabi na nadaljevanje.

2 mrežni rabiš da si z 1 ti povezan preko svojega internet ponudnika na net, na 2. boš priklopil XBOX.

se pravi XBOX direkt na 2. mrežno kartico, brez ruterja kot sprašujejo nekateri ali siolovih t-2 amis modemov...na to je uštekana 1. mrežna kartica! :a_a:

2. korak...

http://ivacy.com/en/doc/user/setup/winxp_ipsec

Nastavi povezavo po teh nastavitvah.

3. korak...

na VPN povezavi ki si jo ustvaril...desni klik...lastnosti...najdi skupna raba...pa daj to povezavo v skupno rabo...tam boš moral tudi izbrati na katro mrežno hočeš dat skupno rabo. Izbereš tisto katera bo priklopljena na xboxa.

4. korak...PM za moje geslo in uporabniško ime od Ivacy. Mam še 25 dni unlimited download...

5. korak

na moj domači naslov pošli eno laško pivo :car:

lp

PiKi17.png

xbox3603.png

Link to comment

o zahvaljujem se ti samo zdej je problem kako nej jaz vem katera je tista druga kartica mislm tm dam settings ko kliknem alow other network users to connect to this network through this computer, pole ne vem pod settingsh ne vem kera je moja druga network card(imm dvej notr) mi pise cel kup stvari DHPC(67), DHPC(68),............ IN KI NEJ VIDM JZ KATERA JE MOJA DRUGA NETWORK CARD KATERO STVAR MORAM OBKLJUKAt,...

in pira ja omfg kej mi niste znali taku preprosto zej prej povedat for fuck sakes omfg

ow in hvala td ce ne ugotovim se katera je druga kartica bo mama nesla paket(od druge mrezne kartice) v sluzbo in tm so neki mozki ku znajo tu in mi bodo povedali kaj obkljukat

Link to comment

poglej koliko mrežnih priključkov imaš na zadnji strani na računalniku. Enega maš zasedenaga verjetno. Ta je povezan na modem al pa ruter. Potem moreš met pa še en tak prkluček. mal širši kot ta telefon...

daj mi napiši nekaj...

start...run...cmd pa pritisni enter

pol se ti eno črno okno odpre tam not pa napiši ipconfig

kar ti izpiše mi sem napopaj...

lp

PiKi17.png

xbox3603.png

Link to comment

ethernet adapter local area connection:

connection specific DNS suffix

ip addres.........................:tega ti ne smem dat ku pol se da shekat comp zatu rajs ne pisem sej tega pomoje ne rabs

subnete mask...................:pac no tega smizdi da tud ne smem

default gateway.................:kle ne pise nc

PPP adapter kukanja:

connection specific DNS suffix

ip addres.........................:tega ti ne smem dat ku pol se da shekat comp zatu rajs ne pisem sej tega pomoje ne rabs

subnete mask...................:pac no tega smizdi da tud ne smem

default gateway.................:kle pise tudi tiste stevilke ku spet ne smem dt

PPP adapter ivacy:

connection specific DNS suffix

ip addres.........................:tega ti ne smem dat ku pol se da shekat comp zatu rajs ne pisem sej tega pomoje ne rabs

subnete mask...................:pac no tega smizdi da tud ne smem

default gateway.................:kle pise tudi tiste stevilke ku spet ne smem dt

Link to comment
ja ma en k ku sej jo imm ma nimm disketnega pogona na temu kompu in pol ne morem instalirat in na tastarem mi je skuzi en erorr pisalo ma bom sol zdej pogledat na to stran od njih in bom tm provu dobt en setup program

:doh: lej :doh: dokler ne dela 2. mrežna kartica ti nimamo kaj pomagat! Namesto da kle bluziš raj pobrskej po netu pa zmontiri tisto mrežno.

lp

PiKi17.png

xbox3603.png

Link to comment

ma sej imam dvej zdej sm tisti program instaliru in u ipconfg pise malo drgaci:

ethernet adapter local area connection:

connection specific DNS suffix

ip addres.........................:tega ti ne smem dat ku pol se da shekat comp zatu rajs ne pisem sej tega pomoje ne rabs

subnete mask...................:pac no tega smizdi da tud ne smem

default gateway.................:kle ne pise nc

ethernet adapter local area connection 2:

connection specific DNS suffix

ip addres.........................:tega ti ne smem dat ku pol se da shekat comp zatu rajs ne pisem sej tega pomoje ne rabs

subnete mask...................:pac no tega smizdi da tud ne smem

default gateway.................:kle ne pise nc

PPP adapter kukanja:

connection specific DNS suffix

ip addres.........................:tega ti ne smem dat ku pol se da shekat comp zatu rajs ne pisem sej tega pomoje ne rabs

subnete mask...................:pac no tega smizdi da tud ne smem

default gateway.................:kle pise tudi tiste stevilke ku spet ne smem dt

PPP adapter ivacy:

connection specific DNS suffix

ip addres.........................:tega ti ne smem dat ku pol se da shekat comp zatu rajs ne pisem sej tega pomoje ne rabs

subnete mask...................:pac no tega smizdi da tud ne smem

default gateway.................:kle pise tudi tiste stevilke ku spet ne smem dt

Link to comment

Zdaj ko imaš 2 mrežni pa klikni z desnim klikom na ivacy pa nastavi tako kot sem ti dal v priponki. Samo namesto še unih VMWare povezav boš ti imel verjetno samo network pa network...2. Pa zber netowrk 2. S tem si nastavil da daš v souporabo xboxu ivacy povezavo preko 2. mrežne kartice.

Sedaj pa pravijo da je treba na xboxu pod nastavitvami networka izbrisat pppoe povezavo če jo maš dodano, pa IPje nastavit in DNS na avtomatsko. Pa poveži z običnem mrežnim kablom Xbox in novo mrežno. Poženi Ivacy povezavo potem pa xboxa užgi. Pa če greš na kompjutru na net bi mogu tud xbox se povezat na live in tud mape bi lahko zloudu.

lp, M.

PiKi17.png

xbox3603.png

Link to comment

to sm si dal na windowslive na mojem accountu:

kobjeglava 70

35004

Moody

Združene države Amerike

use sm nrdu sam ne dela se zmeri pise this item isnt avalible in your countary

mi lohko poves ce mogoce ves kje je napaka ali pa vsaj napises kaj si ti dal pod windowslive id kje zivis in to,...

hvala za vso pomoc tudi ce ne dobim map packu bom uselih hvalezen saj znam naredit eno vec stvar na compu

in prosim napisi kaj si ti napisu za lokacjo in to,...

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.