Skoči na vsebino

Igre vredne igranja.


bezerk

Priporočene objave

Pozdravljeni,

V ponedeljek bom kupil xbox 360, edina "next gen" konzola, ki je še nimam, in me zanima kaj je vredno igrat na njem, sem predvesm FPS fan.

Na PS3 že imam, večino multiplatform igric, kot so COD3,4,5, Bioshock, Rainbow six, far cry2, fallout3..............pol omare, tako, da me bolj zanimajo ekskluzive.

Odločil sem se že, da kupim prvo GOW in GOW2, ki po ogledu na gametrailers izgledata super ! Pravkar sem gledal Halo 3 review na gametrailers in mi, pošteno povedano, ne potegne, sem pač graphics whore in mi igra zgleda bolj mlačno.

V poštev pridejo tudi kakšne igre primerne za otroke, hčera 7 let.

Zraven dobim pa samo mass efect.

Kaj bi vi priporočali ?

Če se je kdo naveličal GOW in GOW2, bi kupil, prosim na PS.

Link to comment

Evo, Xbox bo pri meni že danes zvečer.

GOW 2 bom definitivno vzel, tudi enko.

COD 5, že imam na PS3 in ni razen zombijev nič posebnega.

Viva Pinata sem pogledal na gametrailers in je za otroka pretežko.

Obstaja za xbox kaj podobnega kot ratchet & clank na PS3, torej 3D platforma, tamala je končala obe igri :D

Je še kakšna dobra FPS ekskluziva za xbox ?

Link to comment

Zdaj ne vem če je že izšla ampak probaj Ice Age 3 mogoče kakšne Lego Batman pa Indiana Jones pa Lego Star Wars ipd. drugače pa kakšne exclusive za xbox pa je menda samo Viva Pinata drugo pa se ne spomnim...Glede Halo 3 pa ne vem kje si videl da je karkoli mlačno, grafika je ena med boljšimi na 360-ki, sicer je pa igra stvar okusa tak kot Gears Of War, oboje sem si že 3x rabljeno kupil da bi se zarven spravil pa ugasnem po 30 min ker je brezveze, pač stvar okusa...LP

xXTrustN1Xx.png

Link to comment

Za hčero maš igre po risankah: surfs up, aliens vs monsters, bee movie, hanah montana, sezona lova...

od ostalih pa še kak arcade igre ala the maw in buggie bunies, peggle.... Pa tud kak viva pinata, Banjo kazoie, crash of the titans. Pa tud Fable 2 mogoče ne bi bil pretežak.

Fpsji, jest nisem ljubitelj ampak gearsi so nekaj tako dobrega da srat prime. Drugače pa Crackdown je odlična igra in pa Halo 3 je odličen v co-op ali za prek neta.

Link to comment

vsem hvala za priporočila.

Xbox je pri meni, je Arcade verzija.

Imam komponentni kabel, preko katerega je slika odlična, sem prav presenečen.

Kontroler mi je zelo všeč, ker je zelo težek, me pa malo moti, ker ima levo gobico drugače kot kontroler od PS3, pa se motim in motim. Malo zoperen je tudi predal za baterije, ker "butam" s prsti noter.

Danes sem se igral Mass Effect, ki je pravo presenečenje. Odkar sem igral fallout 3, se mi takšni streljaški FRPji zdijo bomba.

Moram dokupit še WLAN adapter in disk (ma kdo viška za prodat?)

Predvidoma jutri v LJ nabavim še gears in :beer:

Edina stvar, ki se mi zdi preveč moteča je glasnost, Wii in PS3 sta skoraj neslišna, ta se pa dere, se da mogoče zamenjat ventilator ali kaj podobnega naredit?

V glavnem pravo darilo za rojstni dan sem si zbral :D

Link to comment

al sm pa js failu pa je ta prav datum 08-09 :doh:

pa sm zdele gledu neki na youtbi pa na jasperjih uzadi pise 12 V. tuk men pise:D zdej nwm al tud na tastarih al ne al na ta starih kej manj:D

Link to comment

Večina so ti uporabniki že napisali.

Sam sem kupil Jasper konzolo premium z 60GB diska, ampak ti rečem, da sem po mesecu dni nabavil 120GB disk, ker ko sem naložil igre, ki jih doma igramo, ter ko vidiš zanimive demote na Live-ju, potem enostavno zmankuje prostora in si moraš omislit več placa.

SKALEC.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.