Skoči na vsebino

Fotografiranje


Priporočene objave

No, na zadnih treh straneh nisem zasledil te teme, tko d oprostite če že slučajno obstaja :D.

100% je kdo tukaj, ki kot veseli smrkec skače okoli in rad slika lepote tega sveta :). No, jst nism čist tak, sam useen rd kdaj kako lepo fotko sprobam nardit. Predučerejšnem sm si lih nov fotkič nabavu (nč posebnga, ne slikam lih ful - Sony S980) in ga učer pelu na probo. No, ena slika mi je bla dost ušeč no:

dsc00026b.jpg

Uglavnm, tema za tiste k se redno ukvarjate s tem, pa za tiste nas, k ns učas prime x). Mejbi kdo še kkšn lep ozadje pobere :)

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Lepa slika, zelo.

Saj ne zameris, ce malo pokomentiram?

Sam imam hd kamero, tako, da bolj snemam, ampak sem tudi slikal. Imam pa namen nasparti nekaj denarja pa potem kupiti kaksen fotkic za 3000-4000 evrcke plus kaksen spodoben objektiv.

Slika mi je fajn, moram rect, ampak je napaka v tem, da je cvet premalo oster okolica(lokvanovo listje) pa prevec.

Saj ne povsod, ampak na nekaterih delih. Pa se da recem, kaj o cvetu poleg ostrine...malo je "prezgan" :fiufiu: .Sliko pomoznosti obdelaj se malo v PhotoShopu.

Ter mogoce malo moti kompozicija listov, raje bi videl da bi bil cvet okoli in okoli obdan z njimi, kot da je vmes "odprtina" z vodo. Res pa da je to stvar narave :) edino ce bi iz drugega kota slikal pa zretusiral.

Drugace pa lusna fotka, nimam drugega za rect :car:

EDIT: Ko jo tako gledam v "preview" stanju v tvojem postu, mi zelo lepo izpade tale cvet, res. Pohvale ^^

67% :car: , ce bi bila se malo obdelana 82%

p.s.: upam, da ne zameris, za "ocenjevanje", bom pa dal se jaz kaksno fotko gor, ce se mi bo kaj posrecilo, da bo sploh vredna bit tukaj gor ;)

GT: jonskiC

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Kratos tvojo sliko malo pokvari to, da je tam na levi nekaj (nevem kaj)... Drugače pa dobra ideja..okolica vrhovi..lepo :)

Evo še nekaj mojih (taboljših, BREZ predelave):

- tukaj

- tukaj

- tukaj - (nikakršne predelave!!nevem kako mi je ratalo :)

- tukaj - edini mlin na veter v SLO (Stara Gora)

Lp :beer:

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

Link to comment
  • 5 tednov kasneje...

Lepo, da so nekomu slike všeč :) Drugače pa lahko na DeviantArt malo poscrollaš dol in vidiš pri vseh slikah s katerim fotoaparatom so bile posnete in še par drugih podrobnosti. Jaz sem tole slikal z Nikon Coolpix L100, ki sem ga kupil prejšnji teden na mimovrste in moram povedat, da sem z fotoaparatom dokaj zadovoljen. Še posebaj za tako ceno (276€ za fotoaparat, 8GB SDHC kartico in veliko torbico).

followmeontwitter.png
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

No zadnje čase kar dosti fotografiram in ko se spravim vem naredim ponavadi od 40-80 slik potem pa izberem kako spodobno ven in naložim na deviantart:

sanny.jpg

dscn0652.jpg

Če mi kdo hoče darovat kak pogled v moj profil na DeviantArtu naj klikne na link v mojem podpisu in če mate še 5 minut časa prebrskajte in odprite par slik v moji galeriji :) Bom vam zelo hvaležen :)

followmeontwitter.png
Link to comment
No zadnje čase kar dosti fotografiram in ko se spravim vem naredim ponavadi od 40-80 slik potem pa izberem kako spodobno ven in naložim na deviantart:

sanny.jpg

dscn0652.jpg

Če mi kdo hoče darovat kak pogled v moj profil na DeviantArtu naj klikne na link v mojem podpisu in če mate še 5 minut časa prebrskajte in odprite par slik v moji galeriji :) Bom vam zelo hvaležen :)

Ko boš drugič slikal z makro (druga slika), naj bo vse kar je v ospredju najbolj ostro, potem pa se naj z oddaljevanjem ostrina manjša :beer:

Lp

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.