Skoči na vsebino

Monkey Island


Priporočene objave

Najbrž ste že vsi slišali za serijo Monkey Island, ki se je rodila pred približno devetnajstimi leti izpod rok razvijalcev Lucas Arta. Gre za point'n'click avanturo z wannabe-pirate Guybrush Threepwoodom v glavni vlogi, serija je znana po humorju in po tem, da je igra prijazna do igralca, kar pomeni, da protagonista ni mogoče ubiti itd :)

Danes bi naj po cca. 9 letih od zadnjega špila prejeli novo igro v seriji, ki bo sestavljena iz 5 epizod:

Chapter 1

Launch of the Screaming Narwhal

Chapter 2

The Siege of Spinner Cay

Chapter 3

Lair of the Leviathan

Chapter 4

The Trial and Execution of Guybrush Threepwood

Chapter 5

Rise of the Pirate God

A igre nažalost iz neznanih razlogov še ni mogoče kupiti na Steamu. Naslednji teden pa naj bi še prejeli HD remake prvega dela v seriji The Secret of Monkey Island: Special Edition.

No naj bo tema namenjena splošnemu debatiranju serije, obujanju spominov kako ste igro igrali pred 19 leti, ko nas enih sploh še ni bilo med živimi.

Sam sem v Curse of Monkey Island pustil kar nekaj lepih ur igranja, a igre nažalost nisem nikoli končal (sem pa 2x prišel do približno 3/4 igre). Če bo jutri na Steamu že na voljo Launch of the Screaming Narwhal ga bom skoraj 100% nabavil in, če mi bo res všeč še preostale dele in LucasArtu pustil nekaj cekinov. Pa čeprav sem obljubil, da do Left 4 Dead 2 ne kupim več nobene igre. I guess I was wrong :)

followmeontwitter.png
Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Igram ta spil in sploh nevem kako je mozno da se ga se nisem navelical, prisel sem do nekaj 70 % igre v 4-5 urah in jo se vedno vsak dan kliknem in spilam po kasno uro. Spil je res neverjeten ker ponavad se jaz novih spilou zelo hitro navelicam, pri temu je pa zanimivo ker ni nekaj posebnega oz. je spil ki razmislas in ce neves pritisnes H in to je to, spil ima dobro zgodbo in zarad tega ni dolgocasen tako da vsakmu priporocam tale spil :)

Link to comment
  • Pred 3 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.