Skoči na vsebino

Borderlands 2 [multi]


Priporočene objave

Včeraj sem naletel na preview te igre in je v hipu postala moj najbolj pričakovan naslov za to leto.

Igra naj bi bila FPS z RPG elementi, ki se ponaša z nekaj zanimivimi prijemi:

- odprt svet v stilu MMORPGjev, s cca. 140 stranskimi questi

- 4 liki med katerimi izbrat (vojak, sniper, neke vrste inženir (postavlja obrambne stolpiče, zdravi..)ter baba s čarovniškimi sposobnostimi)

- RPGjevsko napredovanje poklicev (vsak vojak bo imel po 3 različne skillse v katere vlagati exp)

- coop za 4 ljudi (online, split screen, system link)

- Gearbox naj bi ustvarili "umetno inteligenco", ki sama ustvarja orožja, tako naj bi po besedah avtorjev v igri bilo par sto tisoč različnih orožij

- svet v stilu Mad Maxa ter Fallouta

- cell shading grafika:

borderlands-20090522102305374_640w.jpg

borderlands-20090430054224677_640w.jpg

borderlands-20080820055540268_640w.jpg

Meni igra zgleda fenomenalno, če ne bodo česa preveč zajebali, bo to ena najlepših presenečenj to jesen. :bowdown:

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

Ta igra je izpolnila vsa moja pričakovanja...

...upam da ji folk ne bo naredu iste krivice kod so pred leti naredili ''BeyondGood&Evil''-ju !!!

:crossfingers:

ps.zaradmenekupialpečisamsosedunaprejreči... :beer:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Zadeva je še kr zapletena glede orožja. Lahko ga kupiš ali najdeš.

Narediti ali sreminjati ga ne moreš.Zato kostantno iščeš,

trguješ,menjuješ, si sposojaš, kradeš, itd. :D

Če prav razumem tudi inventar lahko nekomu sprazneš, na live-duelu.

Ta huda orožja imajo nase vezan element.Uporabnik ima pa skile za določeno vrsto.

Zato naprimer, v boju z nasprotniki , se ravnaš kod v RPG ju. Džabe streljat

z sniperjem ki ma strupene metke kod element na hrošče ki pljuvajo

strup. Pol pa prileti nekdo z pistolo ki ma vezano ogenj in gre stvar

dol z dvemi metki.In pol začneš barantat z človekom. Ali greš iskat okoli.

Ali zbereš keš.Ali greš na live...itd. FUL SMEH :beer:

THE SEARCH FOR THE PERFECT GUN :love::love::love:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Ja ta špil je res presenečenje letos eden boljših, sem level 28 pa je kr fun zadeva sploh če greš na coop z tremi soigralci. Questov je res dosti jaz jih sploh nemorem sfolgat delat, včeraj mi je ratal na coop ubit rakk hive kr fajn velih šef, ampak je bazuka (damage 545) opravila svoje delo. Vsak sovražnik je občutljiv le na določeno vrsto orožija in naa različnih točkah, recimo rep ali glava. Ful me zanima kje dobit tisto puško na tretji sliki zgoraj. Sicer ful palim na kislinske puške. Naj pohvalim še velikost map teh je kr precej včasih se kr zgubim.

Link to comment

Če kdo dela ''Made In New Haven'' achievement. :disbelief:

Evo listo misij ki so potrebne... :beer:

Claptrap Rescue: New Haven

Claptrap Rescue: Tetanus Warren

Corrosive Crystal Harvest

King Tossing

Is T.K. O.K.?

Like A Moth To Flame

Power To The People

Up To Our Ears

Scooter's Used Car Parts

Hidden Journal: Rust Commons West

Scavenger: Submachine Gun

Firepower: All Sales Are Final

Firepower: Market Correction

Firepower: Plight Of The Middleman

Jack's Other Eye

Seek Out Tannis

Meet "Crazy" Earl

Claptrap Rescue: Scrapyard

Get Off My Lawn!

Today's Lesson: High Explosives

Hair Of The Dog

Claptrap Rescue: Krom's Canyon

Earl Needs Food Badly

Missing Persons

Two Wrongs Make A Right

Middle Of Nowhere No More: Investigate

Middle Of Nowhere No More: Fuses? Really?

Middle Of Nowhere No More: Small Favor

Middle Of Nowhere No More: Scoot On Back

Scavenger: Shotgun

Altar Ego: Burning Heresy

Circle Of Slaughter: Meat And Greet

Circle Of Slaughter: Round 1

Circle Of Slaughter: Round 2

Circle Of Slaughter: Final Round

Hidden Journal: Rust Commons East

The Next Piece

Altar Ego: The New Religion

Altar Ego: Godless Monsters

A Bug Problem

Relight The Beacons

Green Thumb

Smoke Signals: Investigate Old Haven

Smoke Signals: Shut Them Down

Claptrap Rescue: Old Haven

Bandit Treasure: Three Corpses. Three Keys.

Bandit Treasure: X Marks The Spot

Jaynistown: Spread The Word

Jaynistown: Getting What's Coming To You

I've Got A Sinking Feeling

Wanted: Fresh Fish

Jaynistown: Unintended Consequences

Jaynistown: Cleaning Up Your Mess

Bait And Switch

Claptrap Rescue: Trash Coast

Earl's Best Friend

House Hunting

Another Piece Of The Puzzle

Not Without My Claptrap

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

RANDOM INFO:

Malo igraš solo ;) Pol hostaš odprto igro,kr en levi quest ;) Pol ti kdo

random joina pa hoče dvoboj :eviltongue: .Za njim še kdo ki je kul in ne gnjavi. :beer:

. Igraš mal :D .Pol jih kikneš in daš na privat :ihih: . Pol joinajo, ven in not iz raznih

quest-ov frendi :rock: .Pol greš pogledat kaj delajo italjanski noobi ki so pravkar igro

dobili :mirror: .Pol preveriš če je kakšen ameriški tim level nad 40 v igri da preveriš

kaj imajo za ene puške :bringiton: .Pol dobiš vabilo za joinat enim frendom ki rabijo

pomoč kr so pravkar začeli in jih menuji jebejo :objem: ,itd...FUL SMEH :love:

Mal Fable,mal Left4dead,mal Fallout3,mal strip ...PRAW SMEH :love:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
Meni pa še manjka nek quest za opravit na arid badland pa ga nikakor ne najdem, drugače sem pa ostale queste vse opravil v končni fazi sem level 37. Sicer dajte mal povedat kje si povečam prostor v invertarju, ful mam dobrih pušk pa jih nimam kam dat.

...vsako tolko pobereš uno zadevo za razširiti inventar

mislim da ti jo da claptrap ko ga popraviš :car: .

Recimo jst mam zdej 36 placov :plan: .Kolk pa maš pa ti :headscratch: ?

Če ne pa z viškom pušk lahko narediš to :

1. preneseš ga na drugi karakter :beer: ...

2.prodaš ga ali podariš :D ...

3.se sprijazniš z dejstvom da nisi imel še v rokah

res hudo puško :love: ...zaradi levela :puppy:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Ti priporočam da se mal nabildaš al pa greš z kolegi na coop, tudi jaz sem šel z 31lvl. takoj potem ko sem ubil barona f.... , ampak mi nikakor ni ratalo tistih treh stražarjev premagat, kasneje ko sem bil 34lvl sem šel z mittkom pa njegovo bando pa smo komaj naredili. Aja pa te vojake v oklepih (nevmem kako bi jim drugače rekel) najbolje ubiješ z kakšno puško na kislino. Sicer pa mitkko sej vem da mi zavidaš tisto smešno dildo puška +800 damage pa upaš da ti jo podarim :lol::lol::beer: . Zdaj ko sem igro obrnil bi rad šel od znova, a bodo boti kaj višji level ? Recimo zdaj sem skoraj 38lvl. a bodo na začetku vsi pod 10 levelom al bodo višji ?

Aja pa še to imam komaj 13 placov. Pa še nekaj a se vam ne zdijo respawni vedno bolj nesramno dražji ? na začetku dam 150 € kasneje 2000 € zdaj že pa krepkih 48000 € a je to slučajno vezano na denar ? tega imam 1100 000 € trenutno ? ''Made In New Haven'' achievement sem že pokasiral zdaj moram dobit samo še za air badlands prosil bi za seznam vseh misij če se komu da, ali pa vsaj pove kje moram iskat misije na prvi mapi ker mi res samo fali en quest do konca, tiste misije pri claptrap in ko so na steni sem opravil (rdeč x vrjetno pometi opravljeno zakljenjeno) pa tudi pri tistem tipu brez tace in tistem ki se naslanja na postaji.

Link to comment

Claptrapi ti razširijo inventar do 42 itemov, moraš vse najdet...

Pri NewGame+ naj bi bili vsi nasprotniki čez 50 :headscratch: ...probaj :crossfingers:

Meni je zdej že drugič kazalo da imam narjene vse queste razen zadnjega

šefa.Pol sem se malo okoli furu in te claptrepe iskal pa so se mi novi questi odprli.

Zdej mi npr. spet kaze da jih ni več, claptrap v NewHavenu pa pravi naj najdem

Earla ki ima new jobs zame. Sam nikakor ne najdem Earla na njegovem

Scrapjardu...help :innocent:

@Raptor- sm si že zrihtu alienDildo gun :beer: level34, 998 damage :disbelief:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.