Skoči na vsebino

Borderlands 2 [multi]


Priporočene objave

Mittko tega Earla je čist lahk najdit , zdaj nevem kako bi ti povedal ampak živi v hiši in ti misije tala skozi majhno odprtinico, to pa je tam nekje blizu pod onima dvema stolpoma ali raufanga. Dal ti bo pa misijo da najdeš nejgovega najboljšega frenda scrabba(al kaj so že ti psi) z jekleno ovratnico v obliki cirkulara, to je pa na tisti mapi kjer je bil rakk hive boss, sam da greš v drugo smer.

Link to comment

@raptor - sm ga našel in mu rešil psa :beer:

@ds - mi smo včeri šefa ownali na polno...sam smo ga trije delali :D

Sem začel novo igro z spimpanimi puškami in level 37 :D

Prvi psi ki so me napadli so bili level 34 :doh:

Pa vidim da že ta prvi shop ne drži shielda pod 600 :disbelief:

...tko da zna bit zajebano... :bringiton:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

PODARIM:

Eridian cannon...velik kod japčk !!! :o

...15.010damage+unlimited ammo !!! :o

...od prilike 2.900.000 $ VREDEN !!! :ihih:

Skoraj ne rabljen v brezhibnem stanju :D

:objem:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

@Raptor- zmenjeno !!! :beer:

Smo glih kar preigrali DLC in je res zanimiv...BRAaAaaaAAaaaaAAAAaaaaaAAaAaaaINS :D

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
Menja kdo Borderlands za CoD: MW2?
napiši v bazo iger ali pa pod tržnico :china:

...ej Carnage, a se ti ne splača zdilat mw2 v Sloveniji in nabavit Borderlands od game.co.uk...?

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Samo bojevanje je rahlo leseno, a kljub temu pričara tako vzdušje katerega sem nazadnje doživel pri igranju Shadow of the colossus. Cilj špila je, da ti odkriješ za vsakega sovražnika svojo taktiko, kako ga pokončati, na vse to pa vpliva okolje in tudi število nasprotnikov. Se pravi brez ogromnih mečov na ozkih hodnikih, ker tvoj udarec blokira stena oz. zmanjša njegov učinek. Trenutno soul farmam v svetu 4-2, kjer me koljejo nasprotniki katere sem v 4-1 poklal z enim udarcem, to pa zato ker me iz zraka streljajo leteče "mante" (slabo nabildan dex. zato ne morem uporabljati kakega močnejšega loka) in ves čas padam v prepad. Igram ga pa približno 20ur+, s tem da je to tretji lik (nisem še prišel do konca). Špil nima pavze, tudi če v igri štimaš nastavitve, igra še vedno teče naprej. Drugače pa komaj čakam, da dobim Borderlands, ker se od DS ne morem odlepiti.

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.