Jump to content

Project Natal

mik3y

Recommended Posts

Kolk jaz vem se pri Natalu ni nič spremenilo že od E3ja. Tam so sicer pokazali, kar so pač pokazali in na hitro osupnili celo skupnost, potem pa se je izkazalo, da vse ni glih tak tekoče, kot je blo prikazano. Po moje bo tu še precej časa preteklo, preden bo zadeva všečno delovala. Poleg tega bo pa tud cena najbrž precej zasoljena, nič pa še ni uradnega. Ne datum izida, ne cena, nič. Bomo vidli no.

NitroBlast90.jpg

• admins
Kolk jaz vem se pri Natalu ni nič spremenilo že od E3ja. Tam so sicer pokazali, kar so pač pokazali in na hitro osupnili celo skupnost, potem pa se je izkazalo, da vse ni glih tak tekoče, kot je blo prikazano. Po moje bo tu še precej časa preteklo, preden bo zadeva všečno delovala. Poleg tega bo pa tud cena najbrž precej zasoljena, nič pa še ni uradnega. Ne datum izida, ne cena, nič. Bomo vidli no.

:thumbup:

Res je, pustimo se presenetit in pustimo času čas. ;)

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

• 3 months later...
  • 4 months later...

pomoje nav to to. V reklami tm ena tamala voz formulo brez volana. :D:D:D to pa je traparija. Tipičn izum MSa.

Zgleda neka znanstvena fantastika, a v resnici je pa čist nepraktičn. Pomoje bo dobr delal samo na tistem demo špilu, kjer ena ženska vse štiri da od sebe in žoge odbija :D:D.