Skoči na vsebino

[Uradna tema] Shadow Complex


TriGGer

Priporočene objave

shadowcomplexcover.jpg

Na XBLA naslednji teden prihaja Shadow Complex, neke vrste 3D side-scroller po vzoru klasik kot sta Super Metroid in Castlevania. Igro razvija Chair Entertainment, studio, ki je od nedavnega v lasi Epic Games.

V igri igramo Jasona Flemminga - povprečnega možaka, ki se s punco Claire odpravi raziskovat jame. Stvari se zapletejo, ko se par v jamah loči. Jason se poda na lov za svojo ljubeznijo, medtem pa naleti na skrivno podzemno bazo skrajne vojaške organizacije, ki skuša strmoglaviti pahniti ZDA v državljansko vojno.

Igro bomo začeli le z ročno svetilko, avtorji pa obljubljajo še nadalnjih 120 nadgradenj, ki jih bo mogoče najti tekom igre. Predviden čas, potreben za dokončanje igre znaša okoli 10 do 14 ur, z nekaj izkušnjami ter iznajdljivostjo pa jo bo mogoče končati že v treh urah ali manj.

Še nekaj posnetkov ter intervjujev:

E309 CliffyB & Donald Mustard Interview

7 minutes of gameplay with interview

Release date: 19. 8. 2009

Cena predvidoma 800MSP

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Ja, res je drgačna igra. Na xboxu pa tudi zelo pogrešam Maria, ki sem ga igral in še zdaj se včasih spravim zraven (predvsem na NDS-u). Je pa mi všeč to, da je Xbox mešanica med ps3 in Wii-jem (to omenjam zaradi Sonica :hyper: ).

To igro si bom kupil, ko bo zunaj, ker me full spominja na Maria (stranski pogled). :beer::beer:

Lp

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

Link to comment

Sonic je, ker je sega propadla.

Mariota ne bo, ker Nintendo tira svojo konzolo oz. konzoli (Wii in DS)

Ko sem prvič slišal, da Epic games dela na novi igri sem bil kar zainteresiran.

Ko sem pa videl, da se gre za nek side scroller pa me je volja minila....

Morda nabavim, če bo v trialu dober občutek igranja. Drugače pa ne, ker me v osnovi igra odbija.

Morda pa me le ta začetek z svetilko in rpg elementi pritegnejo :D

Link to comment

sam to da bo 800pik ne verjemem, k je zdej že vsak k. na marketplejsu 1200 pik (če je le kej zanimiv);

če je pa res 800 je pa to super uber cool.

Gameplay kar sm vidu je kr zakon, mal me na Contro spomina pa na različne levele

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

Špil je na XBLA za 1200 pik. Če boste meli kake probleme pri izbiri opcije Unlock full game na marketplacu, izberite Get trial game in potem enostavno nadgradite ko boste v špilu. Špil je velik 835mb.

Editiram, zgleda da bo treba še malo počakat. Trial dela brez problema, pri full gamu pa se zatakne in napiše error - Can't retrieve information from Xbox LIVE. Please try again later, zraven pa en status code. Bomo torej počakali.

Editiram drugič: ob pol dveh sem brez problema pobral full game dol.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

To je najboljši špil letošnjega leta, PIKA. Igram zdaj že sigurno več kot 7 ur in mam mapo okoli 65% odkrito, itemov pa še polovico ne. Obleko sem si že kr dobro skupaj sestavo, nazadnje sem pobral Friction Dampener,* jezi me pa, da sem nekje na začetku pozabil rocketse - valda jih zdaj nikjer ne najdem, bi pa bli zdaj zelo priročni pri odpiranju raznih vrat.

Malo me moti edino težavnost. Igram namreč na hard in morem rečt, da nimam večjih problemov z umiranjem in podobno. Tu sicer pomagata veliko healtha in power armor, ampak že od začetka, ko tega nimaš, je hard difficulty občutno prelahek. Sej ne, da se pritožujem, ampak vseeno.

Jaz bi vsem, ki vam ni žal teh 10€ priporočil, da si kupite Shadow Complex ali pa vsaj probate trial. Res vam ne bo žal, igra ponuja veliko več od vsega, kar je trenutno na voljo med arkadami in dejansko ni težko pozabiti, da igrate igro za 10€ in ne 60.

*Friction Dampener je po mojem mnenju eden najboljših itemov/weaponov v igrah nasploh. Ne bom vam povedal kako deluje - prepustim vam, da ugotovite sami.

Editiram: Ne se sekirat, če ne najdete rocketsov na začetku - nekak sem mislo, da jih dobiš pred foam gunom, pa jih ne. Ne jih torej iskat, se bojo že pokazali.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Ja špil je res dober , sem včeraj mal igral 1 urco in špil vleče :thumbup: bi igral več ,sam sem igral toti prekleti TRIALS HD in ko začnem enostavno ne morem nehat .

Shadow Complex in Trails HD dva bisera na Live arcade vredniva vsakega eura :car:

ps- a ma sploh veze na kaki težavnosti igraš normal ali hard , achivmenti ?? Saj ko ti negre lahko spreminjaš težavnost ""!!

Xbox

Link to comment

Ko sem igro prvič videl, sem rekel, da me odbija.

Sedaj pa ko sem preiskusil trial pa sem jo kar lepo nabavil.

Sicer še nisem prišel daleč, ravnokar sem našel punco in iščem prevoz ven. Me prav zanima kaj bo ta big twist, da se igra ne bo še končala.

Igra res ponuja več kot na prvi pogled kaže.

Sicer bi vse eno bil raje, da bi bila 800 namesto 1200, da bi si še lahko nabavil Nirvana track pack za GH:WT ampak tudi ok ^^ Je vredna 12€.

Link to comment

Hard in Very Hard ti data nek bonus pri experiencu, tako da hitreje pridobivaš levele. Nisem sigurn če ti leveli potem ostanejo, ko greš naslednjič skozi igro, škoda bi blo, če ne bi.

Drugače pa, kot sem že reko, ne morem rečt, da je celo na hard špil kaj posebno težek. Škoda, da ni achievementov za težavnost - pač je arcade špil in ma le 200 točk, ampak je to res lahko pozabit. Si predstavljam, da Chair ent. niso meli budgeta za full 60€ game - prav me zanima kaj bi naredli s tem špilom, če bi ga imeli.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Preverjeno leveli ostanejo pri naslednjih playthroughjih. By the way, unlock pri levelu 20 je še posebaj zanimiv.

Slikica se pa dobi mislim da pri achievementu "Let's Get Punchy" - Melee 5 soldiers (15G).

A ti kaj napiše, da si dobil slikico ali kako?

Ker ta achievement že imama ampak slikice pa ne....

Link to comment

če bi kdo rad špilal zastonj celo igro

Play through the demo as normal, and just after you acquire the grenades, there is a boss fight with the big spider robot.

Beat the boss as normal, and as soon as it's health bar is down to zero, and it starts exploding, keep hammering the start button. It won't let you pause immediately, but when it does, select "load last save".

This glitch allows you to play the full game of Shadow Complex just from the Demo. It essentially skips the point where the demo ends, and lets you carry on for the rest of the game.

ne da se shranit in ne dobiš achivementu, jest sm igrov do tretjine pol sm se pa naveliču

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.