Skoči na vsebino

Lega XboXa


mik3y

Priporočene objave

Moj je v lezecem polozaju, ker mi je mojo prvo kupljeno igro prav nesramno poškrabal v stoječem položaju :x (Halo 3)

K sreči sta čistilo za steklene površine ter krpica "popravila" praske, ampak tega straha več ne bom nikoli dajal skoz.

Raje se naj bolj segreva in ko bo hin ga vržem v steno in si najdem kako tridnevno delo in si kupim novega.

Link to comment

Po mojem je boljše, da taka vprašanja postavljaš v temi, ki je za to namenjena. Tam boš tudi dobil veliko odgovorov na tvoje vprašanje.

Jaz ga imam v horizontalnem položaju, poznam pa ljudi, ki ga imajo v vertikalnem. Ne jaz, ne oni niso še imeli težav.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

A da ja? Nisem vedel. Meni se JPN konzola grozno greje prav na strani, ki je spodaj, če ga postavim horizontalno, pa ga zato raje dam navpično. Je drek, ker je glih edin X360, za katerega mi je mar, ali se skuri, ali ne, je prav ta JPN, ki se svinjsko greje. Jao.. Saj, morda kake tiste talismoon super max power brootal ventilatorje zmodam notri v prihodnosti. Boh. :red:

Link to comment

Al pa nalimaj na spodnje nogice še kako gumico debeline 1 ali 2 cm? No, IMO.

Je pa res, da se spodnji del malo greje, ja, ker je spodaj mamaplata.

Ma ne vem, get a jasper or sth :D

p.s.

Še ena stvar (meni precej logična): če je vertikalno, je na GPUju stalno pritisk (sink vleče navzdol), in je večja šansa da se odlota (zaradi pregrevanja). No, nvem, to je ena stvar ki jo mam jaz v glavi.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.