Skoči na vsebino

šolanje


Priporočene objave

No ker grem letos u 9. razred pa pole pa nwm ka okej bom kr povedal jaz bom lepotni kirurg in me zanima al moram iti v gimnazijo al v zdravstveno?

(prosim ne brisat topica)

Lepo da si sebi zadal tak cilj! Upam, da ti bo uspelo. Ali greš na gimnazijo ali zdravstveno se odloči sam. Tam kjer ti bo boljše. Težavnost šol pa je nekje na istem nivoju.

Link to comment
Pomoje je to res stvar osebne preference. Ker tudi če greš na zdravstveno, in si (slučajno!) premisliš, kaj hočeš bit, lahko prosiš da bi delal splošno maturo in si v bistvu na istem kot ob končani gimnaziji.

To je res, ampak potem mora delat še eno maturo zraven...težavnost je na istem nivoju kot ste povedali, če greš na zdravstveno boš potem za naprej imel več podpore, če pa greš na gimnazijo pa si lahko še premisliš, brez da bi opravljal še eno maturo. Jaz osebno bi ti bolj priporočal gimnazijo.

Lp

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

Link to comment
pač ja jaz sem biu zdaj usa leta prav dober u 9. tud nameravam bit kar pa sm 100% da mi bo uspelo ko se bom sproti učiu :D in a bi me sprejeli u gimnazijo ljubljana vič ?

pa kakšni so pogoji če kdo ve

Ja za to pa boš moral it na informativne pa dat vlogo not pa boš pol dobil rezultate če so te sprejeli se mi zdi do maja, junija...če pa te ne bodo, pa se še imaš čas odločit za drugo šolo med počitnicami ;)

P.S V večini gimnazij so učenci odlični in prav dobri, tako da mislim, da boš sprejet :) Pa kako priznanje ne bi škodilo

Lp

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

Link to comment

ce hoces probat na vic, probaj magar na bezigrajsko... odvisno kok tock bos mel, letos jih je bilo

mogoce 185 (tok sem jih mel :D :D), moja prjatlca jih je mela pa 178, pa je prisla v drugem krogu..

sepravi bi rabil, ce bo nasledno leto podobno najmanj 177 pik... :)

zej pa ne vem, zracunaj si od zadnjih 2 let, pa pac poglej kok bi jih nasledn let moral imeti...

seveda ce sploh hoces it na bezigrajsko, samo predlog :razzy:

lep pozdrav,

Jon

GT: jonskiC

Link to comment

ker uspeha ni vec, ti lahk recem da je blo vse 5 zakljucen skos :D ceprav je sla slova mal na tesno, ker sem enkrat eno nalogo spregledal pa mi je mal zbil povprecje za koncno oceno.... ampak je blo vseen 5...

lp

p.s.: to bi lahko sklepal ce sem ti napisal da sem mel vse tocke za gim :D:beer:

GT: jonskiC

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.