Skoči na vsebino

Call of Duty: Modern Warfare 2 [X360]


Priporočene objave

Kljub temu da DELUJE in da je KUL, vseeno smrdi po nategu, kakršen so fife. Vsako leto nov, praktično isti špil.

Je že fajn, špila se kot je treba, in ima neko daljšo vrednost, če se lotiš še MPja. Ampak ko igre igraš dlje časa, ti en in isti koncept dojadi. Jz sm ravno zarad tega par let nazaj preprosto reku da ne bom več špilal, in pol ene 3 leta nisem niti petih špilov odigral.

Po drugi strani, sm si zdej kupil World Of Goo za 50 centov, in uživam v špilu bolj, kot sem pri marsikaterem špilu trenutne hiper generacije.

Ne me narobe razumet, valda mi dogaja MW, in tudi MW2 bom verjetno precej špilal. Ampak ko odigraš nekaj špilov iz te serije, te počasi mine vse skupaj. Ker si je preveč podobno.

Link to comment
  • Odgovorov 401
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Osebno mislim da sta (če odštejem cod4) imela originalni CoD in dodatek UO najboljšo MP igralnost. UO je tudi imel vozila, samo na veliko večjih mapah kot ima WaW, kar se je izkazalo za zelo zanimiv gameplay (vsaj zame). WaW ima premajhne mape. Killstreaki pa gameplayu ne pripomorejo prav veliko. Prepričan sem, da bi malo večje mape veliko pripomogle k bolj edinstveni igralnosti, ne pa da so CoD4 le spremenili v drugo svetovno vojno.

AgentSmax.png
Link to comment
No cod5 bo zmeri drugačen ker je prizadet in ničvreden kurac(izjema so nazie zombies)

Oprostite za moje grdo izražanje a tak pač sem ko pride do ničvrednih iger,...

50eurov za cod5 in 50 za cod6

To ni logično, niti malo, ker že iz prvega trailerja je bilo razvidno da bo cod6 10000000000000000000000000-boljša igra kot cod5

Uglavnem če je še kdo izmed vas ki si želi kupiti cod5 se ne splača to je point mojega reply-a,...(če ga kupiš si prizadet)

žalostno pa je da TI druge označuješ kot prizadete

Link to comment

Point mojega komenta je uglavnem tisto kar sm že napisal a tukaj je še nekaj drugega ob izidu igre je bil 50 evrov in prav tako bo tudi mw2 ampak to je zelo nelogično saj takoj vidiš da bo mw2 1000000000-boljši od cod5

Nimam nič proti tistim ki jim je igra všeč. Saj nazie zombie so tudi meni v redu ampak ni pa pravično da je bila igra 50 evrov saj si ne zasluži niti 35evrov(večina ljudi je takega mnenja, kot vidim commente na youtubu) igra je zelo hitro narejena to se vidi še posebaj ko tank voziš. Brez tankov bi igra bila vredna vsaj 10 evrov več saj tanki so narejeni tako slabo. Tudi multy špil ni uravnovesen(naprimer: mp40 je preveč dobra u primerjavi z bar-isto hitro strelja bol točna je in rabi en metek majn da ubije človeka)

Link to comment

nenene razumel si me narobe, kar je novega je zelo slabo narejeno,...

Ti tanki, tako kot so zdaj narejeni(zelo slabo) ne spadajo v igro

Prav tako ne mp40 ker je premočna

Molotow cocktail je tudi en k.... ker je prebogi in ni ničvreden

Edini gamemode ki je precej v redu so zombiji, ki so tudi malo čudno narejeni, če naredi nek čuden napad ki zavrti roke, se mi zdi kot da se mu ne bi upal zmaknit in te kar potegne k sebi, pustimo to,...šezmeri so kar v redu razen te napake,...

Vse kar so v MP dodali so bili tanki(obup) in molotowke(tudi obup) prav tako so dali topništvo(altilery,vsaj nekaj ki je malo bolje narejeno) in pese(ki so narejeni najbolj sramotno v celi igri)

Singleplayer experience je tud zanič saj se ne dogaja nič zanimivega(razen stalingrad-konec igre je v redu narejen)

Premalo je tudi prostora na kateremu se boriš(ni tako odprt svet), to je bila napaka tudi v cod4, pravijo da bo v 6-ki odpravljena hvala bogu

Oprostite če sem kaj slabo napisal, sem se potrudil kolikor se je dalo sem šel skozi post 3 krat,... ampak kot ste že povedli meni je lahko zastopit ker vem na kaj ciljam vam pa malo težje in vas popolnoma razumem,...Tudi jaz kdaj ne zastopim kakšnih postov tako da vem kako je,...

Link to comment

Haha jz sm pa glih tako pisal da boste bol zastopli, sm mislu da tak bol štekaste

Bom provu zdej kombinirat to bo zadnja faza moje slovenščine. Omfg jutre pišmo spis bom šol crknt, porko dijo ja,...

Se opravičujem za take izraze samo jaz sem jezen če greš na tehniško šolo in da imaš slovenščino bol poudarjeno kot druge(tehniške) predmete. Če bi jaz vladal svetu bi imeli slovenščino samo prve štiri razrede drugač pa samo angleščina.

Link to comment
Haha jz sm pa glih tako pisal da boste bol zastopli, sm mislu da tak bol štekaste

Bom provu zdej kombinirat to bo zadnja faza moje slovenščine. Omfg jutre pišmo spis bom šol crknt, porko dijo ja,...

Se opravičujem za take izraze samo jaz sem jezen če greš na tehniško šolo in da imaš slovenščino bol poudarjeno kot druge(tehniške) predmete. Če bi jaz vladal svetu bi imeli slovenščino samo prve štiri razrede drugač pa samo angleščina.

Če bi ti vladal svetu, bi bili ljudje nepismeni. Oz. izumljena bi bila "kukanjanščina", ki bi jo itaq samo ti razumel,.. :beer::beer:

Xsiluro.jpg

Link to comment
Nenenene, vsi bi govorili angleščino, če bi se kdo upru temu pravilu bi bil na mestu vstreljen...

Jaz sm pač tak in tak bom, nikoli ne bom vzljubil slovenščine ker jo sovražim na vso moč,...

Stari, če bi ti govoru angleško, bi te razumel še 5x manj, sodeč po tvojih bolj klavrnih poskusih.

Pa zakaj bi si pel slovensko himno lol. Za tako gnilo državo mi je včasih še erekcije škoda.

Link to comment

Ja seveda eden ki se z mano strinja slovenja je v kurcu bom naredil čiščenje politikov ko bom velik,...

Se kdo pridruži moji skupini???Bom raztrelil parlament!!!! In vse ki imajo več kot 1500 evrov plače na osebo bom tudi moral ubiti saj to ni pravično. Mi smo bol revni in moja mama dela dosti in dobi 700 evrov oni geji od učiteljev ku delajo en k... in so tudi nekateri, ki tudi naučijo ne dosti(teji si še posebaj zaslužijo vmret) pa dobijo 1500 pa ravnatelji tudi tja do 2500 evrov. To bi šlo vse v odstrel po mojem mnenju.

To je moje mnenje tako da če se strinjaš vredu drugač pa me ne briga zate, hahahahahaha!!!!

In tudi ljudje zadnje čase nimajo prav dosti usmiljenja še posebaj politiki,...

Drugač pa če mečeš smeti v naravo bejži u kurac in crkni ku si ne zaslužiš našega planeta,...Nej te alieni spolno zlorabijo in pol tam meči svojo usrano spermo na njihov planet,...

Kdor se z mano strinja je care drugač pa si idiot!!!!!

Link to comment
Kdor se z mano strinja je care drugač pa si idiot!!!!!
z mano strinja je care drugač pa si idiot!!!!!
strinja je care drugač pa si idiot!!!!!
care drugač pa si idiot!!!!!
pa si idiot!!!!!
idiot!!!!!

Kukanja, YOURE FUCKING KILLING ME :lol:

Srsly. Stop that. You're being a retard.

Jaz, Damjan in Borut se strinjamo s tabo :D

(XboxLive interno joke) :beer:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

OK zdaj je pa zadost kukanja si zelo blizu banani :x

Prvo in zadnje opozorilo - NE SPAMAJ - če nimaš kaj pametnega napisat o špilu raje ne piši nič :annoyed:

Od zdaj naprej letijo vsi tvoji nesmiselni posti v koš oz. jih brišem , bluzi drugje oz. maš drugje teme o bluzenju in si tam daj duška.

Pa poskusi pisat da te bomo razumeli kaj sploh želiš !!!

Velja tudi za ostale :wtf:

Xbox

Link to comment

HA HA močne besede bomo videli, če si res tak dober zberi si ekipo pa vsekamo

FOTRi vs NitroEkipa :lol:

Igrali pa bomo Hardcore TeamDeathMatch ( upam da sem dobro napisal :headscratch: ) , ker ti si igral tukaj hedkvartir oz. War :plan:

FOTRi:

Samotar FOTR

Alexs FOTR

ZZR FOTR

Oko FOTR

Vanily FOTR

pa še eden po želji ( Nemebasat kje si :headscratch: )

:beer:

Xbox

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.