Skoči na vsebino

Call of Duty: Modern Warfare 2 [X360]


Priporočene objave

  • Odgovorov 401
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Jst mam celo kolekcijo cod špilov za Xbox :D CoD,CoD3,CoD4:MW,CoD:WaW, pričakujem še CoD4:MW2 (original)

Rabim sam še CoD2, tko če kdo prodaja naj mi pošle zs (original,pal :beer: )

Nism pa neč zasledo kolk na kolk se bo igral na mapah, 6 vs 6 igralcev ?

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

V enem kompletu za 80€ dobiš polek MW2 še kodo za dolpoteg dvojke.

Število igralcev pa ostaja po večini nespremenjeno, velikost map tudi najbrž. Sej tak je prav, več kot 6 je na mapah zdajšnje velikosti že gužva, pa še laga je več. Čist prav je tak - nasprotnike najdeš v trenutku, ob enem pa jih ni preveč in se lahko še kolk tolk svobodno premikaš po mapi.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Šok za lastnike PC mašinc:

Modern Warfare 2 shock: No servers or mods for PC version!

By James Cottee - Sun Oct 18, 2009 11:44am

Treachery!

Embrace the suck.

Call of Duty community manager Rob Bowling, also known as 'fourzerotwo', has confirmed in a podcast that the PC version of Call of Duty: Modern Warfare 2 will not support user-created mods. Worse, it will not support dedicated servers. PC gamers will have to suffer peer-to-peer connections, just like their console-owning cousins.

Mr. Bowling could offer no defence for this move, and simply stated that: "The team's focusing on having it very equal on every platform" and "We're doing a lot of work on the back end."

Previous PC versions of CoD have supported dedicated servers. Their absence will apparently make the game "much more accessible to the PC community as a whole."

You can listen to the podcast here; skip forward to around the 1:41 mark for the awful truth...

Check out our follow up story here, where Dice throws its two cents into the debate, as well as details about how you can have your say.

link http://games.on.net/article/7188/Modern ... PC_version

čudne odločitve

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

Jaz imam call of duty world at war tudi na pc-ju in ne zastopm kaj pomene "dedicated servers" kot sm opazil tudi goraj v tvojem postu!!!Bi mi kdo razložil kaj to pomeni???

In kje lahko pre-order cod:mw2???? Je možno dobit kakšno slovensko spletno stran kjer to narediš??Da bi prišel k meni na dan izida z pošto in da bi plačal po povzetju???Alpa usaj 2 dni od dneva izida??

In kaj sploh uprašaš kdo ga bo igral!!! Če vas tista igra ne privlači potem ste pa zelo čudni ljudje!!!

Logično da tak človek ne obstaja(tak noob da igre ne bo igral), jz se bom zageekal doma in ne bom šel v šolo 2 dni!!!(najmanj 2 dni)

Link to comment

Jaz toleriram če bodo plačlive z izjemo da pridejo ven isto sekundo kot na xbox-u!!!!Drugač pa naj se tista kurbirska podjetja pripravijo na offenzivo.

Sam problem je da jaz nimam še bančne kartice... Imam komaj 15 let...to je zelo malo!!!!

Hvala bogu da imam xbox si bom igro nabavu za xbox tako da mi ne bo treba skrbet za mape..

itak imam microsoft points z reedem code (tisto ku kupiš v trgovini)ž

Ja če v šoli ne bo nič zanimivga(spraševanje,slovenščina,geografija,...) bom verjetno res doma ostal(mw2 si zasluži igranja) drugač pa seveda da bom šel(če bo VSO,praksa,testi)

Link to comment

Kukanja.. Ti si EPIC!

HAAHAHAHAH xD

Če pa te zanima kaj je 'dedicated server' pa pogooglaj.

Glede kupovanja CoD serije.. Meni se zdi da si je ne zasluži. Špil je dejansko isti že od prve igre v seriji. Edina razlika je, da je grafika prilagojena trenutnim normam (in kak dodatek tu in tam), in da je Modern Warfare pač.. Moderni. MW2, oz. Moderner Warfare bo spet isti špil.

To ne pomeni da ne bo dober.. Pomeni pa, da bo spet isto nažiganje, le z novimi mapami in tremi dodanimi stvarmi.

Valda ga bom igral, samo se mi ne zdi vreden 40ih evrov (oz. kolikor že bo). Mogoče kot DLC za 1200pik..

Link to comment

Mah dlc so sranja, ker 1 ko 1 igre na pcju zmeraj dobijo vse zastonj mi pa zmeraj plačujemo to se meni zdi zdi brez veze drugače pa je res kar praviš Cinnarey glede kupovanja da je brez veze meni je isto skoda dad za igrco 60 eur pa je sam en kup plastike:D

Kukanja:Brez veze da ostajas doma bols, da si u soli pa g33kas pol z drugimi popoldne ko mi pridemo domov :)

LP

Link to comment

Aja bom pogoglal za dedicated serverje,..

Ja no ma v četrtek so sami bolani predmeti, se mi niti zdaj v šolo ne da iti,...

Drugač pa DLC-ji pri cod5 so bili zanič edine dve mapi ki sta bili dobri pa sta SHI NO NUMA in ZOMBIE FACTORY,...Druge mape so bile zanič,...

Res da je 50 eurov malo preveč za vse igre ampak tako pač je

Kot si že povedal Trigger: Money makes the world go 'round...

Link to comment

Jaz ne razumem zakaj vsi toliko govorijo o tem, kak je MW2 isti špil kot CoD1 in vsa ostala serija. Že res da je gameplay vedno enak, ampak zadeva deluje. Še vedno se igra CoD 2, še vedno se masovno igra CoD 4. In kaj bi vi sploh radi druga kot nonstop akcijo, dobro zgodbo, dobro grafiko, dober gameplay? Treyarch je v serijo vpeljal vozila, pa vsi vemo kako se je to končalo.

Povedat hočem, da bi vsi radi nekaj drugega, kljub temu da jim je serija všeč že od nekdaj in dejansko sploh ne vejo, kaj bi radi spremenili.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

No cod5 bo zmeri drugačen ker je prizadet in ničvreden kurac(izjema so nazie zombies)

Oprostite za moje grdo izražanje a tak pač sem ko pride do ničvrednih iger,...

50eurov za cod5 in 50 za cod6

To ni logično, niti malo, ker že iz prvega trailerja je bilo razvidno da bo cod6 10000000000000000000000000-boljša igra kot cod5

Uglavnem če je še kdo izmed vas ki si želi kupiti cod5 se ne splača to je point mojega reply-a,...(če ga kupiš si prizadet)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.