Jump to content

Problem

Skyline

Recommended Posts

Pozdravljeni

PSP imam približno leto in pol do sedaj je delal brez problema, nikoli ni bil odklenjen. Pred kratkim pa mi igre sploh ne zažene kot da ne bi bila v PSP-ju, če pa že jo zažene pa napiše - the game could not be started. Ko v PSP dam kakšno drugo igro mi jo zažene in takoj ko začnem igrati mi igra zmrzne, iz PSP-ja pa se sliši da se UMD ustavlja in spet zažene in sliši se tudi nekašno pokanje.

Bi mogoče kdo vedel kaj je probelm?

Hvala za odgovore

LP

• 1 month later...
  • 1 month later...

Ni nujno da so piratske debate. Lahko da je svoje UMD igre dumpal v ISO in CSO fajle. To je povsem legalno in ni nobeno piratstvo. Skyline ChickHen ne omogoča igranja ISO/CSO iger.

Updejtaj na 5.03GEN-B če imaš PSP 3000 ali pa PSP 2000 kupljen po oktobru 2008.

Samo če si res prepričan da imaš PSP 1000(Fat) lahko updejtaš na 5.50GEN-D2.

Navodila najdeš na netu.Oba firmwarea sta zelo stabilna in na niju dela večina iger.

• 3 weeks later...

jst mam pa ene težave s psp-jam. Str sm 12 let pa se ne zastopm glih na to. psp sm udklenu prek CD-ja, pa mi je ena igrca neki cajta delala, pol sm jo dou pa dol iz psp-ja pa nazaj gor, pol mi pa ni več delala.

pa nasploh mi zej nubena igrca ne dela več.

A bi mi loh gdo pumagu?????

Pozdravljeni,

Da ne bom odpiral nove teme, bom kar tu zastavil moje vprašanje in vas zaprosil za pomoč.

Imam PSP phat verzijo FW 3.80 m33-4 in sem do nedavnega normalno igral igre iz memory sticka (igre imam tudi original in sem si jih snel iz UMD diskov). Zadnjič pa sem ugasnil PSP in ko sem ga naslednji dan zopet prižgal pa mi igre iz memory sticka ne delajo več. Igra je naložena na kartici v mapi ISO, vendar mi je na PSP-ju ne najde. Vse to se je zgodilo ko sem 1x ugasnil PSP... Drugače pa vse normalno dela.

Hvala za pomoč

Lp Luka

jst mam pa ene težave s psp-jam. Str sm 12 let pa se ne zastopm glih na to. psp sm udklenu prek CD-ja, pa mi je ena igrca neki cajta delala, pol sm jo dou pa dol iz psp-ja pa nazaj gor, pol mi pa ni več delala.

pa nasploh mi zej nubena igrca ne dela več.

A bi mi loh gdo pumagu?????

Sicer nisi nič povedal kaj se naredi, niti ker fw maš, pa vseeno:

če se ti - ko zaženeš špil - naredi črn ekran morš it v recovery mode (ugasneš psp, držiš R in ga prižgeš), pa tm poglej pod configuration in naštimi na umd mode na m33 driver - no umd -.

pol pa pejt advanced, advanced configuration in se prepričaj, da imaš prvi dve (Plain modules in execute) Disabled.

če še zmer ne bo delal, pa formateri mem stick (v settings) in pa flash1 (v recovery pod opcijo advanced)

lp, dark

Pozdravljeni,

Da ne bom odpiral nove teme, bom kar tu zastavil moje vprašanje in vas zaprosil za pomoč.

Imam PSP phat verzijo FW 3.80 m33-4 in sem do nedavnega normalno igral igre iz memory sticka (igre imam tudi original in sem si jih snel iz UMD diskov). Zadnjič pa sem ugasnil PSP in ko sem ga naslednji dan zopet prižgal pa mi igre iz memory sticka ne delajo več. Igra je naložena na kartici v mapi ISO, vendar mi je na PSP-ju ne najde. Vse to se je zgodilo ko sem 1x ugasnil PSP... Drugače pa vse normalno dela.

Hvala za pomoč

Lp Luka

formateri mem stick in bi moral delat ;)

lp, dark

xboxg33k.png

dark_psp: hvala, je pomagalo. fora pa je da se mi to sedaj vsakic zgodi ko ugasnem psp. a mozno da je problem v igri, ker to se mi je zacelo sele sedaj dogajat pa vedno mam samo eno igro gor in to isto...

EDIT: zadeva urejena. problem je bil v igri, save filei so bili corruptani. sem updejtal na 5.50 in sedaj vse normalno dela.

LP