Jump to content

prenosnik toshiba lc550 11c vs hp pavilion dv7

Recommended Posts

mene pa zanima kateri od teh dveh prenosnikov se vam zdi boljši pa ne se ozirat na ceno, pa če ga ima kdo od vas al pa hp al pa toshiba kako nasploh delujejo in tako dalje, ker jaz sem slišal da se hp-ji pavilion radi pregrevajo, in da so njihovi trdi diski zlo občutljive na tresljaje, kaj vi menite o tem itd.

toshiba

http://www.bigbang.si/racunalnistvo/rac ... -4gb-500gb

hp

http://www.comshop.si/Article.asp?articleid=65469

hvala za odgovore ki jih že nestrpno čakam saj bi si enega od teh dveh rad čimpreje kupil

Oba sta dobra prenosnika. Za obe firmi imaš na netu dober support.

Pr toshibi je mal bolš procesor kot pri HPju, ima pa HP slab disk. samo 5400rpm. Kar je precej počasno. Po drugi strani ima pa HP švohej procesor :(

Jaz če bi zase kupoval bi vzel Toshibo, pa kupu drug disk pa zamenju sam.

Kar se pa diskov tiče pa tko...vsi so občutljivi na tresljaje, kle nimaš kaj. pa pr normalni uporabi da maš prenosnik na mizi bo vse vredu. pa tud če pr prižganem kaj prenašaš ne bo prec crklno :) ni pa seveda fajn da ti pade kam, al pa grobo ga na miho metat. Imaš pa v HPju 2 diska noter zato pa je 640GB.

Grela se bosta pa oba :) Kolega ma HPja pa en proc 8400 pa ko zalaufa kak špil na njemu tam pr ventilatorju tko vroče piha da ne moreš držat. Tadrug kolega ma pa Toshibo pa tud kar vroča rata. Sam ne tolk kt HP.

to je moje mnenje....sto ljudi sto čudi, sto žena dvesto sisa :fiufiu:

lp, Matjaž

PiKi17.png

xbox3603.png

Jaz ne bi ne enega ne drugega, ker se mi v obeh primerih zdita ohišja preveč plastična. V takem cenovnem segmentu bi raje razmislil o kakem Lenovo Thinkpadu - se mi zdijo kvalitetneje narejeni in z ohišjem (pojdi v kako trgovino, boš videl da imajo dražji Thinkpadi precej grobo blastiko, namesto teh modernih sijočih/gladkih, ki je tudi precej občutljiva), ki je manj dovzeten na praske/poškodbe/toploto.