Skoči na vsebino

Halo Reach


Anduril

Priporočene objave

[youtube:ovk8uiss]<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=rKHZf_4HTN8&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&hl=en_US&feature=player_embedded&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowScriptAccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=rKHZf_4HTN8&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&hl=en_US&feature=player_embedded&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="640" height="385"></embed></object>[/youtube:ovk8uiss]

Pa še ingame footage. Važn da lahko tečemo, halo je pršu v 21 stoletje :doh:

http://kotaku.com/5525002/visualize-the-halo-reach-beta-with-13-minutes-of-video

Link to comment
  • Odgovorov 138
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

Ni se mi dalo čakati in sem že pomislil, da bodo spet kakšne fore glede regije in IP-jev, sem raje GOW III zalaufal, za beto Reach pa bo že še čas.

Raje napiši kako je izpadlo! Ker določeni komentarji so zelo negativni.

This game fails in so many way to its predcessors its a joke. So there is the stalker, guard and airborne and scount classes. They are probably wants ruining the expierence for me. They are so lame and pathetic its a joke and completely make the halo game not feel like a halo game. I feel like im playing crysis and using my special abiltys that are super unbalanced. Ive been playing halo since the very beginning and dumped tons of hours into the game and played halo2 and 3 quite competivley. Has of the past two hours this game is NOT a halo game and should have been bungie's new ip for activision. Going to play some more tonight and hopefully get a better expirence.

Sicer se mi zdi, da večina preveč pričakuje od beta testiranja, ki ni namenjeno temu, da se zastonj zabavaš ampak, da posreduješ napake razvijalcu.

BessieSABU.png

Link to comment

Sej se vedno takšni najdejo. kot da ne obstaja Pro Slayer, kjer ni nobenih Clasov just like in "real" halo. Mene je razočarala predvsem grafika. Igra se mi zdi dobra, orožja so nekoliko neuravnovešena, but all and all i like. Mislim da bo tudi večini, ki do sedaj niso hoteli videti hala zaradi svoje kompetativne duše.

Link to comment

Par nasvetov...

1. Don't restart your search, even if load times are long. The initial load for map and game type will take a really long time, which is super lame, but once you've made the connection, the files will be cached to your hard drive and the next time you load to same map/game type, it should be nice and fast.

2. Don't reboot or reload the beta. It won't help and it will actually clear your cache, making your wait times much longer.

3. Don't leave your party. Since everybody in the party has to load the same files, your wait is tied to other player's download process as well. Stick with the same crew and things should iron out.

BessieSABU.png

Link to comment

Mnja bolj kot to je škoda, da igra ne leti s 60 fpsji, vsaj pri 8 igralcih bi tole lahko naredili, če že ne pri 16, res škoda. Drugače pa, po videnem je meni všeč, glup dvojno vihtenje so odstranili, BR je single shot, verjetno stvar katere sem najbolj vesel, saj to pomeni precej bolj natančen br pri daljavi ne pa random h3 sranje, ki vredu dela samo na Lanu.

Link to comment

No, po nekaj urnem igranju bete lahko tudi jaz podam svoje mnenje.

Na novo razporeditev komand na joypadu sem se hitro navadil in mi je dejansko bolj všeč kot prejšnja razporeditev.

Granate so premočne (eksplozija, bi ti morala vzeti maksimalno le cel ščit in malo življenja, ne pa, da te ubije). Nova BR bi morala biti malo močnejša ali pa malo hitreje streljati. Zdaj večinoma vsi tekajo naokoli le s AR.

Ti dve mapi sta zelo všečni in tudi stili igre so odlični. Slayer je zabaven kot vedno, headhunt je tudi odličen...

Komaj čakam na celotno igro.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.