Skoči na vsebino

Halo Reach


Anduril

Priporočene objave

  • Odgovorov 138
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

Lol, kolko epskih situacij. Že dolgo se ni tak igralo, vsaj Haloja ne. Največja finta je bila ona runda Invasion slayerja na Boneyardu, kjer smo tričetrt igre ležerno razpravljali o Borderlandsih in mastno zgubljali, pol pa se spravli skupaj in zmagali 100-99 v zadnjih sekundah :D Priceless. Največja finta je bil pa itak Samotar. Večino časa je bil ful tiho, pa še takrat, ko je kaj rekel je ponavadi zaklel ko sam hudič :D

Res je bilo kul kot že dolgo ne. Končali smo okoli pol petih, pa še to potem, ko smo Soundwava na vse kremplje prepričevali naj gre še eno rundo. Edino kar sem res pogrešal je bla runda fuzbala, ampak OK. Bomo jutri.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Sp sem končal (na heroic), razen trenutka ko poletiš v vesolje in se spomniš X-wingsov in Wing commanderjev sama igra ni pustila posebnih občutkov. Ne razumem zakaj nasprotniki enostavno stojijo in čakajo, da prideš v njihov doseg in zakaj te ne zasledujejo, ko jim želiš pobegniti, saj drugače se igra čisto fino in tekoče le malo dolgočasno je, proti koncu je sicer nekaj izzivov, ki pa so to le zaradi pomanjkanja streliva/primernega orožja in količine nasprotnikov, ne zaradi kake napredne AI v ODST in H3 je bilo bistvo boljše vzdušje. Hja se vidimo kaj v MP.

BessieSABU.png

Link to comment

Ena luknjica.... za nekaj kreditov:

that there's an easy way to get 20,000 credits :

Step 1: Choose ONI:Sword Base in Campaign on Normal with free for all score.

Step 2: Run through the level till you can pick up the Target Locator.

Step 3: Walk to the door and wait for a “Checkpoint”

Step 4: Fire at the enemies!

Step 5: Press start, choose “Revert to last save” and let teh credits roll!

BessieSABU.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
imam vse, možnost da igram z prijatelji na xbox live je na voljo, da bi pa igral proti ostalim igralcem pa nimam, ne vem zakaj :(

Kako nimaš, greš v matchmaking, in klikneš na start matchmaking. Al karkol že je. Ne rabiš menjat networka.

Also: Si ziher da si kupil live gold?

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
imam vse, možnost da igram z prijatelji na xbox live je na voljo, da bi pa igral proti ostalim igralcem pa nimam, ne vem zakaj :(

A imaš mogoče Xbox arcade?

Včeraj sem hotel izgrati z nekom Halo ODST in mi je javlo, da za multiplayer obvezno rabiš hard disk, on pa je imel arace verzijo. Enako velja za Reach.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • 4 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...

V bistvu sem igral samo par iger, ker so bile mape prav random... Sicer dobro sestavljene, ampak neprimerne za kako resno kompetitivno igro, ker najbrž ni bilo vloženega toliko truda kot v ostale mape, ki jih naredi bungie. Spomnim se ene mape, ki se je po večini igrala na spodnjem nivoju, potem pa je bil nekje postavljen teleport v zgornje nadstropje, ki je bila tudi edina pot gor in vedno, ko sem šel skozi me je na izhodu čakal en s hamrom.

Jaz s swordom, on me ubije s hamrom.

Jaz s shotgunom, on me ubije s hamrom.

Jaz z assault riflom, on me valda ubije s hamrom.

Potem pa več nisem hodil gor, ker smo hvala bogu zmagovali.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Danes sem prvič igral Halo Reach preko spleta.

Opazil sem, da se mi pozna, da sem par mesecev prepozen in so ostali že precej natrenirani.

Največjo razočaranje je hitrost teka oz. hoje, ki zelooo počasna. Ne vem zakaj so dali šprint pod armor ability, saj peš nikamor ne prideš. V manjših mapah to tako ne moti, v večjih pa traja celo večnost da prideš do najbližjega vozila.

klima94.jpg

Haaloooooo-oo-oo-oo-ooo

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.