Skoči na vsebino

Halo Reach


Anduril

Priporočene objave

Evo mene! Ja ja, sprobal sem. Še enkrat thnx Alexu. Sem pa igral FUL malo. Verjetno ene 15 mathcev vse skupaj, ker od takrat, ko sem dobil kodo in do konca sem imel ful malo časa.

Sem pa dobil zelo pozitiven vtis. Vse je hkrati halo, a hkrati zelo novo in sveže. Izbira abilityja ob vsakem spawnu se mi zdi super in kolikor sem na začetku bil malo skeptičen nad super powerji, se mi zdi že po beti, da so zelo dobro vklapljajo v gameplay in obetajo res veliko nove globine, a brez izgube starega dobrega halo feela. Je definitivno hHalo, a o temu, kaj vse se bo dalo s tem delati v ekipni igri, je težko sploh razmišljati, ker bo kul strateških opcij res neskončno, če so mape prave. Kontrola določenih con preko zraka, preko nevidnih ninđ, pa začetni rush na orožja je tudi nor. Eni tečejo, eni poletijo, tretji pa pride malo kasneje, ampak postealtha vse. Huda zadeva. V bistvu mi je bil še najmanj intuitiven armor lock, ki verjetno zahteva boljše poznavanje sistema, tajminga in tudi kaj ekipne strategije, ampak vse do zdaj zgleda res dobro in predvsem ful sveže, a hkrati Halo.

Kaj pa vem. Ko nisem imel te bete sem bil dokaj "meh" in "morda pa sem se že naigral Halota za par let?", a tudi po unih par igrah sem bil tako pozitivno impresioniran, da je zame zdaj to day one nakup brez pomislekov in sem siguren, da bo stvar, ko bo polna, samo še bolj sekala, ker Bungie pa res ve, kako se zadevi streže. September bo kul. Epic LANz ahead! :love:

Link to comment
  • Odgovorov 138
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

  • Pred 3 meseci ...

Kako to, da je ta oddelek foruma tako pust zadnje čase?

Do izida Halo Reacha ni več dosti, o njem pa vemo že skoraj vse.

V tej predstavitvi povejo veliko in skoraj vse, kar s o Reachu do sedaj ve.

Glede Halo serije pa ne verjamem, da je to zadnje kar slišimo o Halo-tu, saj je Bungieju prinesel velike denarce. Zgodbe še je kar nekaj, saj se zadnji dve igri dogajata pred originalno trilogijo, tako da niso vezani na zaporedje dogodkov. Ne smemo niti pozabiti na Master Chiefa, ki tava po vesolju z Cortano. Kdo ve, lahko še se kje Forerunnerji vmešajo.

klima94.jpg

Haaloooooo-oo-oo-oo-ooo

Link to comment

Jaz Halo kupim day 1. Sem pa v zadnje čase tak, da ko nekaj pričakujem in imam že namen kupiti, sploh ne gledam materiala ali promocijskih trailerjev. Ker je vse en spoiler. Pa naj bo single ali multiplayer.

Tako da jaz sem se izoliral. Bom pa kupil takoj, ko pride.

Kar bi lahko naredili, je seznam folka, ki bo Reach ubodel takoj in bil in za razpaljotke.

Tu je moj wild guess in folk, na katerega jaz računam za nekaj epic karnaž

jazst (o0 Yoseep 0o)

Macro (MorbidMagic)

Relix (Relix28) - škoda, da ga bo ragequittal po dveh dneh

Cinnarey (Cinnarey - it's not exactly gears, but hey, it WILL be phun!)

Apollo (Apollo82)

Carnage (Vsak dan novi nick) - You don't have to find him. He'll find you!

Nitro (Nitroblast sumething)

Soundwave (ne spomnim se točnega nicka ampak on bo in, pa če padajo meteoriti)

BMX Rider (tudi menja nicke pogosto)

Keks - (BigKeks - sicer ga nisem videl, odkar so ga bannali z Livea.. ampak.. goddamn, it's new Halo time)

Sebek? (če vstane od mrtvih in si spet ubode konzolo... veliko čejev, ampak hoj znat)

Link to comment

Jaz sem največji nub brez kartice in bom najbrž plačal okoli 60€. Tolažil se bom pa s tem, da podpiram slovenske trgovce, za kar so mi oni ful hvaležni in se mi bo že enkrat povrnilo :D Če si kaj bolj odprt in na polno izrabljaš prednosti odprte trgovine pa jo menda dobiš za kakih 40, plusminus par evrov.

Drugače pa ja, če se zgoraj našteta banda spet zbere skupaj (oz. vsaj večina), bo to res fino. Zdaj mamo še Firefight poleg vsega, pa menda kak dodelan racing mode pa bog ve kaj še. Ican'twait.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Maja, itak, nikomur ni nujno nič. Samo slovenija je majhna in čeprav je Halo paradni konj boxa, je to v multiplayerju vse prej kot casual igra, zato gre tudi multiplayer po krivulji.

Najprej gora folka, nato pa se počasi začenja prečiščevanje, dokler ne ostanejo le še hardkorovci in največji ljubitelji. Teh pa spet ni tako zelo veliko.

In jasno, za nekoga, ki niti ni hardcore, bo gotovo najboljše, če bo v akcijo skočil skupaj z drugimi. Dokler bo igra še sveža in strategije v povojih, bo imel novinec več šans kot pa po par mesecih, ko bodo vsi hard proji poznali vsak kvadratni milimeter vsega. Več bo možnosti za eksperimentacijo in proste pristope.

Ker ko se enkrat folk ulaufa, bo kill or be killed. In seveda, največ slovencev bo online ob izidu in takrat je najboljši čas za se ufurat. Saj ne rečem. Če si res kompetitivne miselnosti, hardcore po naravi in dovolj vztrajen se lahko ufuraš perfektno v igro tudi brez pomoči kogarkoli. Neglede na to pa je začet Halo s slovenci, s katerimi brezhibno komuniciraš čisto svoja izkušnja, ki v mnogih pogledih pusti daleč za sabo nemo klanje in tudi začetniku pokaže veliko več, kot pa to če jo dobi le nekje kasneje, preigra SP in online dobi kvečjemu kakega profija, s katerim se glih ne ujame oz nikogar in potem samo nemo umira proti random mulcem, ki ga zmerjajo. V tem pogledu je day one veliko boljša izbira, ker gotovo prikaže vse, kar lahko igra je. ;)

Link to comment

Tule se pridružujem Josipovemu mnenju. Če misliš nabavit Reach, potem ga daj čim prej po izidu. Mi bomo ziher igrali in te llahko vzamemo zraven, ti razložimo kako in kaj, kar je ziher boljše kot da skočiš noter sam, ti ni nič jasno in po enem tednu končaš, ker te vsi ownajo. Je pa sama izkušnja in vse, kar sledi iz tega vredno teh 60€.

Halo 3 drugače še kr laufa, konstantno je gor okoli preko 80k igralcev, ampak bo večina playerjev preklopla na Reach, tak da jaz zdaj ne bi kupoval. Pa še vse mape bi mogo zraven nabavit, da bi lahko konkretno igral multiplayer - če nimaš vseh map so ti šanse precej omejene. Pa niti sama zgodba nima pretirane povezave z Reachem, tako da se res ne splača. Ti kr lepo Reach nabavi in to bo to.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Ali bi mi lahko kdo bolj poceni prek neta nabavil, ker jaz ne morem plačevati preko neta, internacionalno pa sploh ne. Seveda z nekaj doplačila, ki pa naj bo kolikor toliko (keko teko po naše) razumno.

Moram pa se še naučiti, kako je z FPS-ji na konzoli, saj sem do zdaj samo na PC-ju shootal.

Halo 3 pa sem kupil čisto poceni (oglas na forumu), tako da bom malo na singleplayerju vadil, preden bom izkoristil zastonj mesec.

klima94.jpg

Haaloooooo-oo-oo-oo-ooo

Link to comment

evo mene, ne vem zakaj sm tok časa čakal, sam vseeno,

moji gamplay posnetki z gamescoma :

[youtube:12x4ar6a]GDilChG2M_s[/youtube:12x4ar6a]

[youtube:12x4ar6a]W0REuiQmEQw[/youtube:12x4ar6a]

To bo še pokal :bringiton:

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment
Jaz Halo kupim day 1. Sem pa v zadnje čase tak, da ko nekaj pričakujem in imam že namen kupiti, sploh ne gledam materiala ali promocijskih trailerjev. Ker je vse en spoiler. Pa naj bo single ali multiplayer.

Tako da jaz sem se izoliral. Bom pa kupil takoj, ko pride.

Kar bi lahko naredili, je seznam folka, ki bo Reach ubodel takoj in bil in za razpaljotke.

Tu je moj wild guess in folk, na katerega jaz računam za nekaj epic karnaž

jazst (o0 Yoseep 0o)

Macro (MorbidMagic)

Relix (Relix28) - škoda, da ga bo ragequittal po dveh dneh

Cinnarey (Cinnarey - it's not exactly gears, but hey, it WILL be phun!)

Apollo (Apollo82)

Carnage (Vsak dan novi nick) - You don't have to find him. He'll find you!

Nitro (Nitroblast sumething)

Soundwave (ne spomnim se točnega nicka ampak on bo in, pa če padajo meteoriti)

BMX Rider (tudi menja nicke pogosto)

Keks - (BigKeks - sicer ga nisem videl, odkar so ga bannali z Livea.. ampak.. goddamn, it's new Halo time)

Sebek? (če vstane od mrtvih in si spet ubode konzolo... veliko čejev, ampak hoj znat)

O ja I'm in (bmxrider4331).

[No fear, no pain, be crazy & ride BMX]

Link to comment
Jaz Halo kupim day 1. Sem pa v zadnje čase tak, da ko nekaj pričakujem in imam že namen kupiti, sploh ne gledam materiala ali promocijskih trailerjev. Ker je vse en spoiler. Pa naj bo single ali multiplayer.

Tako da jaz sem se izoliral. Bom pa kupil takoj, ko pride.

Kar bi lahko naredili, je seznam folka, ki bo Reach ubodel takoj in bil in za razpaljotke.

Tu je moj wild guess in folk, na katerega jaz računam za nekaj epic karnaž

jazst (o0 Yoseep 0o)

Macro (MorbidMagic)

Relix (Relix28) - škoda, da ga bo ragequittal po dveh dneh

Cinnarey (Cinnarey - it's not exactly gears, but hey, it WILL be phun!)

Apollo (Apollo82)

Carnage (Vsak dan novi nick) - You don't have to find him. He'll find you!

Nitro (Nitroblast sumething)

Soundwave (ne spomnim se točnega nicka ampak on bo in, pa če padajo meteoriti)

BMX Rider (tudi menja nicke pogosto)

Keks - (BigKeks - sicer ga nisem videl, odkar so ga bannali z Livea.. ampak.. goddamn, it's new Halo time)

Sebek? (če vstane od mrtvih in si spet ubode konzolo... veliko čejev, ampak hoj znat)

O ja I'm in (bmxrider4331).

Fu+k o+f bova se Alexs-om sama natepaval v Halo:Reach :ihih: če naju :eviltongue: nobeden ne povabi :eviltongue:

Xbox

Link to comment

Ebebebe... Samo se skrivate, pol pa se nam hočete boge delat :D

Šalo na stran, zgleda da bo Reach precej bolj igran pri nas kot je bila trojka. Že baza uporabnikov je precej večja, tak da bo kr pestro. Slišal sem za en gametype, kjer v firefight-like načinu sam zbiraš točke, podobno kot geometry wars - napovedujem kandidaturo za top spots na friendlistu.

Drugače pa, kje so pa ostali fotri? Včasih vas je blo precej več.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
FOTRi so še sam ni bilo časa sem končal izpite tako da sem več na livu ;)

FOTRi čakajo CoD7 razen mene in Alex-sa katera še zraven CoD7 čakava nestrpno Halo:Reach :)

Alexs je že doživel orgazem ob Reach-u že se mu meša od nestrpnosti po multiji ;)

FOTRi se bomo pobrali iz pepela kot fenixi in spet dominirali na slo sceni :P

Jst prov spat ne morem k čakam na halo, neki čudnga se dogaja z mano, k učasih sploh nism maral preveč halota.

Pa seveda Cod7, tle sploh ni debate.

+en hitri offtopic, a letos res ni blo nobenga LAN PARTYa, al še bo oz. a sm kerga zamudu ?

ps: budala ena, seveda ga ni blo, sej Halo reach pa CoD7 šele prideta vn :P:)

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.