Jump to content
Anduril

Halo Reach

Recommended Posts

Jaz ga že nestrpno pričakujem,preorder sem ga na game.co.uk,in zaenkrat še ni v mojih rokah,upam da kakšnega ujagam,za kakšen fight ane..... :lol::lol::beer::beer:

Halo Reach server is unavailable at this time. Please try again leter AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

its beta all over again pa še za info od sobote do včeraj je bilo online okoli 1000 igralcev sedaj jih je online že 390.000 po statistiki v sami igri ki niti ni najbolj točna.

Če bo vse po sreči bo špil že jutri dopoldne pri meni :beer:

BTW Apollo daj dol to čeladoo z avatarja, it's ridiculous.

Kekken slišim, da še nimaš, hehehehe, upam, da do lana ne dobite, da bomo vsi sveži, evil :)

Ahaha. Samo res. obup je tole. Saj ni, da zdaj pa brez reacha ne morem. Samo ki je tko, igra res about the people in videti folk, ki jo veselo nažiga, sam pa ne imeti še teden po day 1 suxa opičja jajca.

Mnja, po moje jutri, da bomo res imeli vsi.

Sicer pa ej.. Ivory Tower! Ko sem jo videl v single playerju sem jokal. :love:

Reach ima zdaj res močan editor stopenj, kar pomeni, da bo tudi nostalgija party. Danes sem selišal SoundWavea in Riderja, ki sta igrala matchmmaking na baje perfektno rekreiranem Ascensionu. :drool:

Jutri zvečer vas vabim vse na fuzbalski turnir, Halo style. Danes smo malo igrali, tolko da vem še malenkosti popravit, pol pa bo.

...
Thank you for your order with zavvi. We can confirm the item(s) below have been sent to you.

...

below je seveda Reach :cool:

Jajca, še vedno ni pri meni :no_no:

...
Thank you for your order with zavvi. We can confirm the item(s) below have been sent to you.

...

below je seveda Reach :cool:

Jajca, še vedno ni pri meni :no_no:

Ne sekiraj se midva s Samotarjem še tudi nisva dobila. Tako da Zavvi :eviltongue: . Do zdaj sem dobil vse pravočasno, razen MW2, ki pa sem ga naročil pri game.co.uk in je hodil 10 dni do mene. Mene Zavvi pri takih špilih kot je Halo reach in Gearsih ne bo več videl. Vsak dan me kliče Samotar in misli da ga zafrkavam, ko mu vedno znova povem da še ni prišel. Popoldne pa me gnjavi še sin, ker ne more igrati z prijatelji, ki ga že vsi imajo. Edina tolažba mi je bila da sem bil prejšnji teden v nočni in tako ne bi mogel igrati :crybaby: :( .

Ja res je razočaral Zavvi tokrat. Saj ni prvič. Eni so dobili brco v rit z Borderlandsi (jaz sem imel super-krompir), eni s Super Street Fighter 4 a tokrat s Halo Reach je kaplja čez rob. Jaz nikoli več ne bom preorderjal nič pri Zavvi. Raje 10 eu več pa pravočasno. Shopto zgleda najboljši, kolikor berem okoli. Baje je Apollo dobil Reach že 12 ali 13 or sumethin.

Edino, s čimer se lahko vsi Zavvi-tardi tolažimo je, da nas je ful v istem gnoju. Bomo lahko skupaj imeli post-release party. :tepen::petting:

Sam nekaj je pa dobrega v vsem tem čakanju, prepleskal sem dnevno, zamenjal vtičnice in stikala in do konca preigral Cal of Juarez na X360 in še Move dal otrokom, da so se lahko igral z eye petom ;)

Sicer pa bo verjetno najprej na vrsti SP.

Nevem kaj se gre zavvi js tut ze cakam 10dni na halo reach poleg sm narocu se mass effect2 in tekken 6 oboje sm dons dobu samo Halo reach ne tisto kr najbl cakam :D.

naročajte na game.co uk dobil na dan izida,igra fenomenal hudo res,kapo dolllll :car::car::beer::beer:

Vse,kar naročim dobim v 5 dneh,nikoli dalj....lp

OK ne pretiravat ;) , danes sem končno dobil in evo samo še otroke spat spravim in si ogledam to čudo.

Pa kdo še danes SP igra... Full on big team slovenski party ftw! Weneverluz!

Jaz sem se šele včeraj zares navdušil. :D

Kaj reči. Včeraj je bil popoln raztur. Od ene 20:00, ko sem prišel gor, nas je bilo vedno tam med 6 in 8 in je pokalo za znoret. Seveda največ big teami. Končno sem vklopil mehanike Invasiona in Invasion slayerja in moram reči, da se mi zdita zelo zelo posrečena nova načina. In tudi večje mape (Spire, Boneyard, Bungie customi na Forge Worldu) mape imajo svoj zakaj ter so ful dobro dizajnirane za invasion.

Pokal je tudi navaden slayer, ampak ko tako pogledam, je Invasion slayer še bolj zanimiv od običnega BTB deathmatcha, ker igra sama daje tempo in stvar prav naravno eskalira v vse hujša orožja. Hkrati pa je prav lep mix igranja za cilj, a brez da se pozabi, da je bistvo streljati. Zato ker vsak kill šteje, za razliko od CTFjev, bomb in teritorjijev. Začne se v kameni dobi z najbolj osnovnimi krepeli in abilityji, konča pa se v high techu, kamuflažah in sabljah, tankih in raketah. Epsko. Prva dva dneva sem bil zelo skeptičen nad vsem novim, ampak sedaj lahko rečem, da Bungie res v nulo ve, kaj dela in da je casual komponento multiplayer igre že zadel v nulo.

To je to, kar vem zaenkrat. Še malo casualiziranja, pa se bomo (upam) počasi spravili tudi na malo bolj resne načine, kot so 4 vs 4 slayer in ultimativno v ranked Areno, ampak tako kot masovni multi, se mi tudi to zdi vse bolj zabavno. Pač, rabil sem dva, tri dni intenzivne igre in tudi malo mozganja, da sem šel preko map in da sem internaliziral kontrole z novimi armor abilityji, ampak sedaj je Reach vse večja uživancija.

Also, hvala za igre in good timese vsem kompanjonom včeraj. You know who you are! :car: