Skoči na vsebino

XBOX360 ELITE ali PS3 SLIM


Priporočene objave

  • Pred 1 mesecem ...
ka pa dejstva ? kira ma bolši performance pa kira ma bolše komponente noter? Kira je močnejša škatla ? Pa resno brez zajebancije?

Haha, če rabiš samo ta dejstva, potem RES ni težko odgovoriti: PS3! :beer:

Kaj je boljši nakup ali že samo kaj ima boljše igre, je pa nekaj očitno preveč abstraktnega za forume.

Link to comment

Jaz bom subjektivno rekel takole; če bi mogel to generacijo izbrat samo eno konzolo bi izbral 360. Sitnosti z RROD? Fact, vendar subjektivno o tem ne vem dosti, ker sem še vedno na svoji prvi z letnico 2006 :innocent:

Na srečo mi ni bilo treba izbirat in mam tudi PS3... sam PS3 je crap... subjektivno seveda. :puppy:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

rad bi igral predvsem online in če bo to xbox ne bo odklenjen ker sem že mel 3 odklenjene xboxe in sem prodal vse tri!

Če kupim elite 250€ + 70€ wireless adapter + naročnina 44€ + kaka igra 50€ smo že kr nad 350€kuker stane PS3 in tam dobiš HDMI kabel zraven + 2 igri

Pa tudi naročnine ni za igrat, sam kako pa je kej PS3 online igranje iz prve roke me zanima ?

Link to comment
rad bi igral predvsem online in če bo to xbox ne bo odklenjen ker sem že mel 3 odklenjene xboxe in sem prodal vse tri!

Če kupim elite 250€ + 70€ wireless adapter + naročnina 44€ + kaka igra 50€ smo že kr nad 350€kuker stane PS3 in tam dobiš HDMI kabel zraven + 2 igri

Pa tudi naročnine ni za igrat, sam kako pa je kej PS3 online igranje iz prve roke me zanima ?

Dajte mi razložit kaj tako naprej mečeta ta HDMI kabel? Ko da je to bog i batina. HDMI kabel dobiš za 10€ v vsaki štacuni.

Kot da bi pred leti reku da ne boš kupu HP tiskalnika ko ni mel USB kabla zdraven. :doh:

Nevem no, vsaj jaz mam tak občutek da je za nekatere ta HDMI kabel zlata vreden :headscratch:

PiKi17.png

xbox3603.png

Link to comment
pa dober ni mi tok do tega HDMI kabla, zanima me kaj je bolje za online igranje, pač če je PS3 fajn za online igrat ??

360 ima veliko boljši online kot PS3.

PSN je za silo... da se igrat... je pa veliko iger prežetih z online problemi. Lag, ne najde playerjev, online sploh ne dela... the usual... za PSN. Veliko ljudi na PSNju tega sploh ne jemlje kot težave... :innocent:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.