Skoči na vsebino

PSP ali Nintendo DSi


Priporočene objave

Lep Pozdrav!

Se opravičujem če je podobna tema že bila nekje ustvarjena ampak potrebujem pomoč.

Star sem 16 let. Doma imam PSP ki pa ni odklenjen, zato ga na rebim skoraj nič. Mi je pa všeč Nintendo DSi, ker ima zaslon občutljiv na dotik ter fotoaparat in veliko aplikacij glede fotoaparata.

Nekaj dni nazaj je pa moj sošolec dal odkleniti svoj PSP in sem opazi da je veliko iger za njega. Boljša grafika iger, ampak jaz se ševedno ne morem odločiti ali prodati psp in kupiti DSi ali pa obdržati PSP in ga samo odkleniti.

Prosim pomooč!!

Hvala, Sani

Link to comment
Priporočam pa ti nintendo DSi

na podlagi česa? si lastiš oba,in si kompetenten podajati taka mnenja? ali je to pač osebno mnenje,ker se ti DS pač bolj dopade?

imam PSP že od samega začetka,preigral skor vse špile zanj in nasploh izredno zadovoljen.

me pa zadnje čase drži tudi DS,ampak ko sem malo gledal kar se tiče grafike,seznama iger(adijo pamet,sami neki pokemoni pa marioti) sm si mislil ja valda,da ne res.

sej je zanimiva igračka,ampak kar se zgoraj naštetih stvari tiče,PSP-ju ne seže do kolen.moje mnenje pač.

Link to comment
Priporočam pa ti nintendo DSi

na podlagi česa? si lastiš oba,in si kompetenten podajati taka mnenja? ali je to pač osebno mnenje,ker se ti DS pač bolj dopade?

imam PSP že od samega začetka,preigral skor vse špile zanj in nasploh izredno zadovoljen.

me pa zadnje čase drži tudi DS,ampak ko sem malo gledal kar se tiče grafike,seznama iger(adijo pamet,sami neki pokemoni pa marioti) sm si mislil ja valda,da ne res.

sej je zanimiva igračka,ampak kar se zgoraj naštetih stvari tiče,PSP-ju ne seže do kolen.moje mnenje pač.

Marioti in pokem0oni so klasike ? Potem pa sej tu tona dobrih RPGjev in FPS ki so dobre ...... a te pa niso vredne omembe ?

82640-JR97UNR.gif
Link to comment
Priporočam pa ti nintendo DSi

na podlagi česa? si lastiš oba,in si kompetenten podajati taka mnenja? ali je to pač osebno mnenje,ker se ti DS pač bolj dopade?

imam PSP že od samega začetka,preigral skor vse špile zanj in nasploh izredno zadovoljen.

me pa zadnje čase drži tudi DS,ampak ko sem malo gledal kar se tiče grafike,seznama iger(adijo pamet,sami neki pokemoni pa marioti) sm si mislil ja valda,da ne res.

sej je zanimiva igračka,ampak kar se zgoraj naštetih stvari tiče,PSP-ju ne seže do kolen.moje mnenje pač.

:lol:

sej ni nikjer rekel da je to dejstvo, preprosto povedal je svoje mnenje, zato pa so forumi.

seveda se mu DS bolj dopade zato pa ga je tudi priporočal tako kot se tebi zgleda bolj psp, nevem kaj naredi tvoje mnenje več vredno od njegovega.

glede iger pa je psp vsaj v letu 2009 daleč zadaj za dsom

Link to comment

No ja ista sta si, oba z povprečnimi igrami, edino psp iztopa z GOW CO, gta ct ki sem ga igral na psp, tisti na ds je itak kockast pa nebi mogel pistole od človeka ali avta ločit, psp še dobi SOCOM fire team bravo 3, prva dva dela sta bila zanimiva a prekratka, medtem ko bo tretji še imel zgodob z karakterji pa novi metal gear z zanimivim coop pristopom.

Link to comment

svoje mnenje sem argumentiral.

mislim da mnenje nekoga z izkušnjami o določeni zadevi šteje več kot mnenje nekoga,ki o določeni zadevi očitno nima pojma,in jo še niti kupil ni,ampak se mu pa bolj dopade.

nevem kaj naredi tvoje mnenje več vredno od njegovega.

si že kaj bližje odgovoru na to vprašanje?

pa tudi jaz nisem nikjer izpostavljal dejstev,ampak lastna mnenja.

obe konzolici sta super :rock: imel bi najraje obe,ampak če bi se moral odločit za eno,bi bila odločitev ista:PSP

Link to comment
No ja ista sta si, oba z povprečnimi igrami, edino psp iztopa z GOW CO, gta ct ki sem ga igral na psp, tisti na ds je itak kockast pa nebi mogel pistole od človeka ali avta ločit, psp še dobi SOCOM fire team bravo 3, prva dva dela sta bila zanimiva a prekratka, medtem ko bo tretji še imel zgodob z karakterji pa novi metal gear z zanimivim coop pristopom.

Najprej govoriš kako imata oba povprečne igre, potem pa omeniš SOCOM..wait what? Nato pa še omenjaš GTA: Chinatown wars...se zadevaš, da je bila GTA: CW najbolje ocenjena igra na DS-ju? Glede na tvoj komentar, je verjetno sploh nisi igral. Ne trosi bedarij.

Link to comment

Glej DSmadfan jaz sem samo izrazil svoje menje, če si ljubitelj DS konzole te pač razumem , saj sem tudi fanboy, gta ct sem preigral na psp za ds verzijo sem gledal gameplay movie in pač povedal kakšna se mi zdi. Zgoraj sem omenil samo nekaj omembe vrednih naslovovza psp, kljub temu pa sta psp in ds dolg korak od dobrih iger in pričakovanj , nevem kaj te je tu zmedlo.

Link to comment
svoje mnenje sem argumentiral.

mislim da mnenje nekoga z izkušnjami o določeni zadevi šteje več kot mnenje nekoga,ki o določeni zadevi očitno nima pojma,in jo še niti kupil ni,ampak se mu pa bolj dopade.

nevem kaj naredi tvoje mnenje več vredno od njegovega.

si že kaj bližje odgovoru na to vprašanje?

pa tudi jaz nisem nikjer izpostavljal dejstev,ampak lastna mnenja.

obe konzolici sta super :rock: imel bi najraje obe,ampak če bi se moral odločit za eno,bi bila odločitev ista:PSP

tvoje ignorantno poznavanje ds-ove zbirke iger ni ravno nadmočen argument

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

PSP "ima" ogromen potencial, je pa "zanič", ker mu manjka desni analogni joystick.

Ker so pri sonyu taki frajerji, beri (zajebali smo, ker smo dali analogec na levo stran namesto na desno, in se v FPSih ne da merit, bomo vstrajali pri temu dokler smo živi(kompatibilnost za nazaj) in ne bo imel noben PSP desnega analogca, dokler smo živi, PSP slim, PSP GO (al kaj je že sranje) in tudi verjetno PSP 16.000.000)

Ja , budale.

NDS je skropucalo, z "slabo" grafiko, dvema zaslonoma (sam bog ve zakaj rabi 2, bi dali rajši boljši procesor).

Podoben klump kot Wii. Napredna konzola my ass. Grafika na nivoju leta 1995 in ne vem kakšen kontroler, blah,blah,blah. igre so na nivoju pred 15 leti. (cooking mamma, PLEASEEEEEEEEEEEE)

Vseeno kupi NDS, boš lako igral na sranju vsaj Mariota.

Na PSP je vse kar je OK, God of war.

Skratka oboje je klump.

Da ne bo FANBOYIZMA, imam PS3, XBOX 360, Wii in NDS. PSP sem pa prodal (pa ti meri z "knofi"-budale)

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.