Jump to content

Wii in zunanji diski

Guest JamesTheMan

Recommended Posts

Guest JamesTheMan

Pozdravljeni vsi ljubitelji konzole Wii. :) Ker sem nov na forumu se že vnaprej opravičujem, če bom vprašal kakšno "neumno" vprašanje. Sem uporabil iskalnik na forumu, vendar nisem našel željene informacije.

Zato se obračam na vas in vas prosim za odgovor. Kupil sem novo konzolo Wii, katero bom moral zaradi zadnjega D3-2 pogona dati odkleniti preko softmoda, tako da bom lahko igral le igre preko USB diska in USB ključka. Tukaj pa se mi poraja vprašanje. Zanima me, ali lahko (imam namreč doma delujoč disk iz starega prenosnika kapacitete 80GB, za katerega bi kupil ohišje) lahko uporabil za igranje iger na Wii-ju? Je pri Wii kakšna posebnost glede teh diskov, ali prebere vse diske ki so priključeni na USB? Mora biti disk na 220V napajanje ali bo napajanje preko USB-ja dovolj.

Prosim za pomoč. Hvala in lep pozdrav!

Pozdravljeni vsi ljubitelji konzole Wii. :) Ker sem nov na forumu se že vnaprej opravičujem, če bom vprašal kakšno "neumno" vprašanje. Sem uporabil iskalnik na forumu, vendar nisem našel željene informacije.

Zato se obračam na vas in vas prosim za odgovor. Kupil sem novo konzolo Wii, katero bom moral zaradi zadnjega D3-2 pogona dati odkleniti preko softmoda, tako da bom lahko igral le igre preko USB diska in USB ključka. Tukaj pa se mi poraja vprašanje. Zanima me, ali lahko (imam namreč doma delujoč disk iz starega prenosnika kapacitete 80GB, za katerega bi kupil ohišje) lahko uporabil za igranje iger na Wii-ju? Je pri Wii kakšna posebnost glede teh diskov, ali prebere vse diske ki so priključeni na USB? Mora biti disk na 220V napajanje ali bo napajanje preko USB-ja dovolj.

Prosim za pomoč. Hvala in lep pozdrav!

Kaj pa tole???

http://www.wodejukebox.com/intro.php

Če rabiš, me lahko kontaktiraš, lp

Vse za konzole. Info na PM

Guest JamesTheMan

Zgleda zanimivo, vendar bom dal konzolo odkleniti in softmode podpira zagon iger iz zunanjega diska. Samo to me je zanimalo, kar mi je Zanxy že v prejšnjem postu odgovoril. Hvala in lep pozdrav!

Guest JamesTheMan

Imam sledeč problem. V konzolo priključim preko USB zunanji disk, katerega sem pred tem formatiral z WBFS Managerjem. Na disk sem z omenjenim programom naložil nekaj iger v formatu ISO. Ko hočem z USB Loaderjem na konzoli zagnati zunanji disk, mi po 30 sekundah javi ERROR in to je vse. Konzola se resetira in ponovno zažene. Nekako mi ne prepozna diska.

Ve kdo kaj sem naredu narobe?