Jump to content

xbox live profil izginil??

Guest benzoo

Recommended Posts

Živjo!

Sem novinec na području konzol, zato prosim ne zamerit, če je vprašanje butasto.

Ko sem danes vklopil Xbox sem opazil, da mojega online XboxLive profila ni? Gold membership mi sicer poteče 2.2. in sem ga ravno nameraval podaljšati.

Ali kdo ve, kako dobiti profil nazaj?

Na XboxLive portalu se lahko prijavim v ta "izgubljeni" profil brez problema.

P.S. profil je registriran v "UK", ali bi to lahko bil problem (da so ugotovili, da nisem iz UK)?

Hinti dobrodošli!

Če imas podatke npr: gamertag,email,pass lahko ko kliknes tam na sing-in mas nekje opcijo recover gamertag potem pa sam sledis navodilam in ti bo iz interneta downloadalo tvoj profil ostane vse razen sejvov se ne prenese....

aha! sem poskusil tako kot praviš. Sedaj se ustavi po tem, ko vpišem gamertag in email/pass, sedaj javi nekaj v stilu, da storage device ni pravilno vstavljen ali pa ni dovolj prostora na njem. huh! Imam disk, na katerem je še 200GB prostora, ali je kaj narobe z diskom? Kako to preverim? Xbox je še v garanciji...

sem poskusil tako kot praviš, a žal ne pogama. :-( Z diska zaganjam igre brez problema, testno sem naredil en offline profil in ni bilo nobenih težav. Nevem zakaj je problem s tem XBox Live profilom... :-(

Takole izgleda, ko poskušam narediti recover:

xbox-recoverprofile.jpg

ker ni nič pomagalo, stric google pa tudi ni našel recepta, sem se odločil, da formatiram disk... in pomagalo je. Sedaj je šel recover skozi brez problema. juhu! :-) Nevem kaj mu prej ni pasalo. Konzolo pa vendo ugasnem tako, kot je treba.

Hvala vsem za pomoč!

LP

...zgodba se žal nadaljuje. Po uspešnem recoveriju profila sem mislil, da so vsi moji achievementi nazaj, pa kot kaže ni tako.

Če zaženem Forza motorsport 3, moram spet začeti od začetka, ali je to normalno? V profilu pa mi pokaže pravilno, huh.

Forza mi tudi ne ponudi možnosti season playa, kar se mi zdi sploh čudno? Ali je komu jasno, kaj se dogaja?