Jump to content

Povezava Xbox 360 s PC-jem

RokDaKirba

Recommended Posts

Pozdravljeni,

imam brezžični ruter in brezžični vmesnik za Xbox 360. Rad bi povezal xbox 360 s pcjem, da bi lahko streamal filme, glasbo itd. Vendar prva težava se pojavi že pri koraku, ko hočem na xboxu najti svoj PC. Xbox se brez problema preko ruterja poveže v Live, torej je povezan v internet. Zakaj mi pa tam, ko dam search for pc's ne najde mojega pcja, ki se nahaja v istem brezžičnem omrežju kot xbox 360. KAj moram še narediti?

Probal sem tudi v programu PS3 media server (ki naj bi deloval tudi za Xbox 360) poiskati Xbox 360, vendar mi ga tudi ni našlo…

Prosim za nasvet, oz. če ima kdo kakšen postopek kako za začetek priti sploh do tega, da xbox najde tvoj pc brez windows media centra in podobnih programov…

Hvala in lp,

Rok

Izklopi kakršne koli požarne zidove. Meni še vedno noče povezat če ne izklopim požarnega zidu od antivirusa(Eset Smart Security)

Aja sem pozabil: Xbox moraš najprej omogočiti. Kako? Če imaš Windows 7 odpri Windows Media Player nato imaš v zgornjem levem kotu zavihek Stream, klikneš na puščico in daš More Streaming Options. Tam omogočiš Xbox(Allow).

Če imaš kak drug OS ti trenuntno ne morem pomagat.