Skoči na vsebino

Battlefield: Bad Company 2 [X360]


Samotar

Priporočene objave

No PS3-jaši hvalijo predvsem to, da so notri vozila, mene pa glede na posnetke vse skupaj spominja na Halo, le da je okolje drugačno!?

:bowdown: :bowdown: :bowdown:

Če bi kdaj v življenju igral Halo več kot pol ure SP-ja, nebi pisal takih bedarij.

Battlefieldi se kvečjem lahko primerjajo s CoD-i. Halo je čisto ena svoja liga, še posebaj, če govorimo o online MP-ju na konzolah. Period.

RELIX28.png
Link to comment
  • Odgovorov 143
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Haloja SP (samo ODST in H3 mp) sploh še nisem igral, prav tako ne BFBC2 tako, da ne vem kje je kdo rekel da je enak, pač občutek na videno je tak, pismo eni xombiji ste pa res občutljivi.

Nikjer v mojem postu ni šlo za zagovarjanje ali pa slepo branjenje Hala oz. Xboxa (beri:fanboyizem). Edino true PS3fanboy gre najprej naredit tako povezavo.

Šlo je zgolj za tvoj neumen komentar, da zadeva izgleda kot Halo. In mojo domnevo da verjetno špila nisi nikoli zares igral, kar tudi sam priznavaš. That was about it.

RELIX28.png
Link to comment
An update to Battlefield Bad Company 2 on PlayStation 3 is currently with Sony America and will, hopefully go live later today after we get Sony approval. When this happens PlayStation 3 owners will get access to the BFBC2 in game store and have access to their VIP content. Sony Europe will follow shortly after and will, all being well with Sony, allow European players to access the store and their VIP content early this week.

The access to the in game store will start things off by giving VIP members access to the Rush map, Nelson Bay and the Conquest map, Laguna Alta.

While the Xbox 360 and PC aren't getting a client update today we will of course be watching them at DICE and EA, making sure the servers keep running and let you game as much Battlefield time as possible.

Kar se primerjave tiče sem ciljal na to v H3 MP imaš vozila in imaš "leteča" vozila in posnetki so zelo podobni temu kar sem izkusil v H3 MP in že v prvem komentarju sem napisal, da sklepam na podalgi videnih in slišanih komentarjev, torej ne trdim, da je enako ampak pričakujem komentar npr., da ni in da je vožnja s štirikolesnikom v BC2 čisto nekaj drugega kot pa vožnaj z Mongoose v H3, ne pa: ti nimaš pojma, itak, da nimam če sem napisal, da sklepam glede na posnetke, halooo!

Sicer pa a je to slabo če primerjaš najboljšp MP igro pod soncem s trenutno aktualno Mp igro?

BessieSABU.png

Link to comment
Tisti, kateri že veselo igrate - občutki?

:thumbup: špil je špica :rock:

Včeraj smo igrali jaz,Alexs,Malijovko in Bobi Bunka noro zabavno in če se greš zares imaš precej taktike, tako da ni samo brezglavo letanje kot v MW2 .

Alexs se je na začetku nekaj pizdil ... trema :lol: nato je pa klal ko zmešan

Najbolj cool mi je ko nekoga ubiješ z nožem, ti ostane njegova značka katero pol lahko pogledaš katere si vse knifal trenutno jih imam nekje 45 :bringiton: :plan:

Skratka špil je :bowdown: :love::rock:

ps- spodnja statistika malo zamuja sem na level 6 ;)

Sigg-O-Matic generates signature images that show off your Battlefield: Bad Company 2 statistics. The images are automatically updated every 12 hours with your latest stats.

Xbox

Link to comment
Tisti, kateri že veselo igrate - občutki?

:thumbup: špil je špica :rock:

Včeraj smo igrali jaz,Alexs,Malijovko in Bobi Bunka noro zabavno in če se greš zares imaš precej taktike, tako da ni samo brezglavo letanje kot v MW2 .

Alexs se je na začetku nekaj pizdil ... trema :lol: nato je pa klal ko zmešan

Najbolj cool mi je ko nekoga ubiješ z nožem, ti ostane njegova značka katero pol lahko pogledaš katere si vse knifal trenutno jih imam nekje 45 :bringiton: :plan:

Skratka špil je :bowdown: :love::rock:

ps- spodnja statistika malo zamuja sem na level 6 ;)

Sigg-O-Matic generates signature images that show off your Battlefield: Bad Company 2 statistics. The images are automatically updated every 12 hours with your latest stats.

Špil je zakon, čeprav mi ne gre tako kot vam. Bom res mogel nabavit očala, ker jaz enostavno ne najdem toliko killov kot vi, pa čeprav več bežim kot Samotar. Drugače se zgličan MW2 skrije pred Bad Company 2. Sploh mi ni žal denarja za to igro in moja pričakovanja je izpolnil v nasprotju z mw2. Kupi kdo MW2? :rock:

Link to comment
Mater, vsi že igrate....

Jaz pa se le lahko pizdim na slovensko pošto, zakaj moja igra že 7 dni stoji na neznani lokaciji.

:(

Ne se sekirat. To se je meni tudi že zgodilo pri MW2. Naročil sem 3 igre, dve sta mi prišle v treh dneh, ena pa je hodila 2 tedna. Prav ta je bila za Samotarja tako da je v tem času kupil nemško verzijo v Avstriji in jo potem ko je prišla iz Britanije prodal. Imam pa na sumu našo pošto. Zgleda da iz Britanije pride v enem dnevu, ostale dni pa igre uporabljajo naši vrli poštarji kot podstavek za kavo ;) .

Link to comment

No saj vam je že čas, da zaigrate tole mojstrovino in pozabite na -- jaz sem rambo -- napade kot v COD seriji

tu če hočeš zmagat je skupinsko delo obvezno.

Jau sem assult- filam z metki moj squad

alexs- je ponavadi Inžiner - popravlja in razfuka tanke

Matic je pa ponavadi Medic- oživlja in zdravi

Skratka se že veselim vseh CoD playerjev, da spet vsekamo skupaj , ker MW2 proti BC2 suxxx

Včeraj sem začuda spet igral po leto dni z nemebasat-om

Alexs me ob 21 kliče: Ej stari nemebast je gor igrava !!! jaz pa WTF in že prižigam BC2 in res zgubljeni FOTR se je vrnil :lol:

Se vidjamo BC2 roxxx

Xbox

Link to comment

ciao. Ej hud špil, resnično. Veliko maneverskega prostora za vse ljubitelje dovolj. Lahko kempaš kot norc pa se nben ne bo sekiral. Če hočeš ga najdeš in spustiš kontro s snajpom direkt med oči. Lahk uletavaš pa kolješ, lahko se furaš z mini tankcom, zdraviš, popravljaš..razfukavaš hiše, demoliraš gozd v glavnem hudo.

Pri MW2 letaš k munjen "na pamet" pa akcija kdor prej dvigne flinto hitreje ustreli. Tukaj pa malce mozganja ne škodi. S pravo akcijo in naborom orožja lahko narediš pravi razčefuk. Timsko delo se upošteva, čeprav je večkrat med spilom prava tišina. Res prava vojaška akcija tako kot se spodobi.

Hojla Samotar. Nisem več stari jest, imam premal cajta al pa volje da bi dolgo sedel za boxom. Se pa potrudim da v bodoče kaj več odšpilam v kompletu FOTROv. Upam da se še puhi in ZZr pridružita, pa ostali itak.

Alex..itak dobre volje mudel..je že začel s svojimi hudimi forami. Še ene 20km laufanja pa bomo tapravi ane.

no itak se vidm spet danes. E ja ragl.

naslonjach.png
Link to comment

Hojla Samotar. Nisem več stari jest, imam premal cajta al pa volje da bi dolgo sedel za boxom. Se pa potrudim da v bodoče kaj več odšpilam v kompletu FOTROv. Upam da se še puhi in ZZr pridružita, pa ostali itak.

Alex..itak dobre volje mudel..je že začel s svojimi hudimi forami. Še ene 20km laufanja pa bomo tapravi ane.

.

Za včeraj sorry se nisem glih doboro počutil sem mel en faking hud glavobol in niti nisem mogel glih dosti govort, za to sem tudi po 1,5 uri odšel dol z Live direktno spat :zzz:

Alexs je pa kot otrok, ki gre 2 krat dnevno spat preden gre na Live :D pol je pa na Live-u naspidiran in bi najraje vse s tankom nategnu :lol::lol:

a ni včeraj Alexs za tabo letu z repartoolom za tanke ker te je hotel popravit :lol:;) :amazed: sam fora je bila da nisi imel tanka hmmm :ihih:

Puhi se je odrekel igranju saj se raje igra z avijončki ;)

ZZR je pa zdaj v dilemi , če si naj kupi BC2 ali ne , problem je v tem ker nobeden od nas ne bo povohal več MW2 se mi zelo zdi in sam tudi nebo igral MW2 ker se ga je tudi naveličal

No skratka danes na en big SLO team v BC2 :bowdown: :rock: pičke

Xbox

Link to comment

Ni problema Samotar, sej bo še cajta za debatirat prek lajva, ker mi je špil zelo simpatičen. Sem mislil da mi bo MW2 potegnil jajca do neba, pa glih ni naredil dobrega vtisa. Jebat ga, je že tolk zlizana scena da nabija v možgane. Tudi meni BC2 demo ni potegnil preveč, kaj jest vem. Mogoče ker je bla ena in ista mapa enaka orožja itd, ne vem. Zdej maš dobre mape, sam še naštudirat morm situacije, pa bo. Mape niti ni pomembno naštudirat ker ahko uletavaš z vseh koncev kjerkoli ti srce poželi, a ne? Dobr je tanka furat, ko mi res prpa dela s katere strani bo priletel projektil al pa kakšna kamikaza z bomo. Malce bolši občutek je če ti nad glavo ropota mitraljez ker veš da ne boš sam umrl hehe.

Edino kar me moti je čudno ropotanje pokanje če bi lahko rekel v zaprtih prostorih. Kot en čudn echo, ne vem kot da bi dal na puško v lesen sod. Sam pozabiš kaj kmalu al če rečem da se navadiš. Akcija odreže svoj kos pogače. Zajebava me vožnja helikopterja se kar izogibam na daleč mi smrdi. Najboljš pa mi je tankič, tam se da kr dost kilov dobit. Sej veš mina na pešadijo pa slučajno ene dva padalca mim prletita pa so trije mrtvi v šunku hja. Kr nabavt špil pa gremo v akcijo. Jest grem dons spet, matr pa magar res sam za urco.

alex praviš da spi. ehh, Se mi je zdel da je bil naspidiran..haha prav lej ga naslonjacha k tolk šiba s tankom da ga sploh ne morem sledit haha.... izjava leta. Kaj pa je uni mali k je bil z vama Matic al kva že. Dobr je.

Dej ZZR, nabav pa prlet, nau ti žau...res. Mogoče ti bo lesena na začetku, sam preraste k srcu ker ima veliko poti ki vodijo v paradise haha...

naslonjach.png
Link to comment

Edino kar me moti je čudno ropotanje pokanje če bi lahko rekel v zaprtih prostorih. Kot en čudn echo, ne vem kot da bi dal na puško v lesen sod. Sam pozabiš kaj kmalu al če rečem da se navadiš. ...

Sam če realno gledaš je zvok kot mora bit, vsaj kolko se jaz spomnim ko smo streljali v vojski se imel nakako isto zvonenje v ušesah kot zdaj ko strelaš v BC2, je prav zanimivo ko ti zraven tebe strela kako odkačeni filing imaš, da ne govorim ko letijo bombe oz, s tanko ko ti razpali pred tabo na moment ne slišiš nič nato pa spet postopoma slišiš dogajanje okrog tebe... streljanje, ... zvok je res odštekan mislim da je dokaj realen :headscratch:

Xbox

Link to comment
Sam če realno gledaš je zvok kot mora bit, vsaj kolko se jaz spomnim ko smo streljali v vojski se imel nakako isto zvonenje v ušesah kot zdaj ko strelaš v BC2, je prav zanimivo ko ti zraven tebe strela kako odkačeni filing imaš, da ne govorim ko letijo bombe oz, s tanko ko ti razpali pred tabo na moment ne slišiš nič nato pa spet postopoma slišiš dogajanje okrog tebe... streljanje, ... zvok je res odštekan mislim da je dokaj realen :headscratch:

dobro, vsakemu svoje, meni osebno takšen zvok ne sede v ušesa. Mam raje malce bolj futuristično ropotanje če se lahko tako izrazim. Sicer pa, koliko pubecev ki drk.., ups nažiga konzole in špile je pa blo v vojski da bi slišali pravi ropot mašinc? niso vsi pr teh emšotih kot mi Samotar. Tolk moje mnenje, morm bit kritičn do nečesa.

folk spotoma če si še niste ogledali videa kako ne biti noob, si ga oglejte pa uživajte poleg hehe. Malce smeha ne škodi tm pr 1:50 si oglejte komentar:" I`m a sniper, I`m a sniper, I`m a sniper!!! :crybaby: NO, YOU`RE NOT A SNIPER :rockbrow:

...

naslonjach.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.