Skoči na vsebino

Battlefield: Bad Company 2 [X360]


Samotar

Priporočene objave

Battlefield: Bad Company 2 Vietnam Expansion Pack Announced

Our French friends at NoFrag acquired an EA press release ahead of schedule, primarily dealing with the launch of The Gun Club, a community involvement initiative for EA's range of shooters. However, it also announces a Vietnam-era expansion pack for Battlefield: Bad Company 2, which tracks with EA teasing that there would be "something Battlefield" at today's press event:

Electronic Arts Inc.. today unveiled the Gun Club, a loyalty program that rewards players when they indulge in their favorite activity: playing in their tracks preferred. Gun Club members receive benefits such as the content is unlocked, an early access to test betas and demos, plus the latest news and exclusive contact with the development teams. The Gun Club brings together some of the biggest commercial and critical success in the world, including Battlefield: Bad Company 2, Medal of Honor and a brand new expansion pack for Digital Battlefield: Bad Company 2 taking place in Vietnam.Other titles will follow, including offers for Battlefield Heroes and Dead Space 2.

Beginning today, customers VIP Battlefield: Bad Company 2 may recover awards Medal of Honor, such as early access to beta for Medal of Honor and a weapon to unlock in the full version of the game (the sniper rifle M24). By using their profile as a profile of existing EA Member of the Gun Club, players will access content that could give them an edge in combat. To find out what rewards they are entitled, they can visit the official Gun Club site.

"With this program, our games are no longer individual products and include a range of ecosystem in our securities. By the same token, we show the fans that we appreciate their loyalty. The Gun Club offers a platform to cross the public of our games, interact directly with the players and further enhance the experience of our customers, "said Jeff Karp, senior vice president of marketing at EA. "Today we launch the Gun Club with Battlefield: Bad Company 2 and Medal of Honor, two of the best titles out this year ... And this is just the beginning!"

Cute scene stealing EA, I'm sure Activision and Treyarch will be thoroughly amused.

Na kratko, Battlefield: Vietnam na FrostBite pogonu. Komaj čakam :)

Edit: Trailer

[youtube:123ssqhg]WaHVU-Tqo1U[/youtube:123ssqhg]

Link to comment
  • Odgovorov 143
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Me je kar malo strah pisati tu, k ste samo "stručnjaki".

V glavnem, pred kratkim sem nabavila xbox in kupila igro BC2. Trenutno še igram single player, ker se še učim streljati na kontrolerju. :D Ali streljam v nebo ali pa v tla. Saj ne, to mi gre že malo bolje. Je pa igrati na xbox pravi užitek.

Me pa zanima, ali imate kakšne nasvete glede multiplayerja. Kako se odločiš za pravi kit (assault, recon, medic, engineer)? Sem nekje brala, da je MP tukaj čisto drugačen od MP Call of Duty Modern Warfare. Na PC sem igrala slednjega.

Pri meni je tako, da sem skoraj začela MP, ko sem prišla v igro, me je postalo strah igrati proti zelo dobrim igralcem in sem raje izstopila. Pri Call of Duty si včasih takoj mrtev, ko prideš v igro.

mistress3riple.png

Link to comment

Moreš vedet, da sta MW2 in Bad Company 2 čist različna špila, razen streljanja nimata skupnega nič. MW2 je precej bolj osnovan na moči posameznika - če znaš igrat, lahko recimo v TDM sam rešiš ekipo. BC2 se igra precej bolj počasi, idealno je, če maš dober squad in razdeljene vloge. Individualna moč igralca ni tak pomembna kot komunikacija, spawnanje na soigralcih in podobno. Tu je BC2 boljša izbira, če šele začenjaš MP igrat. Je pa en keč.

Pri BC2 je je auto-aim (kolk ti merek sam sledi nasprotniku) precej manj občuten kot pri MW2, kar posledično pomeni, da boš mela večje probleme pri samem merjenju. Jaz ti priporočam, da preigraš SP kampanjo iz MW2 da dobiš občutek za kontroler - konec koncev lahko tudi katerokoli drugo igro. Jaz sem zače bolj resno igratl z Gears 1. Kaki Live Arcade so tudi fajn, recimo Geometry Wars 2.

Kar se tiče multiplayerja, oziroma kar vseh multiplayerjev. Začni počasi, mogoče bo najboljše, da res najprej dobiš občutek za merjenje. Potem pa kot rečeno, greš počasi. Probavaš kaj dela, kaj ne. Pri MW2 so perki precej pomembni, to najbrž že itak veš. Pa ne se preveč živcirat za smrti, MW2 je itak narejen tako, da te lahko nekdo ubije vsak moment na 100 različnih načinov.

Živčnost oziroma napetost bo počasi izginila. Fajn bi tud blo, da poiščeš par naših, da ti malo stvari razložijo sproti, sej nas je precej. Sej načeloma so zadeve precej podobne kot na PCju, ampak vseeno.

Če skočim nazaj na klase pri BC2. Sicer mam komaj okoli 30 ur preigranega MPja, ampak vseeno - medic je po moje najboljši za samo nabiranje točk. Z LMGji je mogoče precej hitro pobit precej ljudi, pa še tvoji ti bojo hvaležni, ker jih boš oživljala in jim talala medpacke.

Pri assaultu je podobna zgodba, ampak moreš pazit na municijo, ker ti tistih 30 nabojev v clipu hitro pobegne. To je ena od redkih stvari, ki me motijo pri tem špilu (zraven UAVja). Drugače je kr kul klas, ki ga sam največ preigram.

Engineer je dober na bolj ozkih mapah, al pa tam, kjer je precej vozil. Njegov RPG je zakon. Spet pa je problem pri nabojih, ki precej hitro izginejo, pa še puške same niso najbolj močne in natančne, sploh ne na večje razdalje.

Recon je menda zadnji izmed klasov. Sam sniperjev nikoli nisem preveč uporabljal, tu pa so za razliko od MW2 še precej bolj neuporabni. Ime klasa v bistvu pove vse - tvoja vloga je bolj opazovanje bojišča, markiranje tarč (nameriš na nasprotnika in stisneš BACK), kot pa samo pobijanje. Precej ljudi na zadevo gleda čist narobe in potem čepijo v enem grmu na spawnu in streljajo ljudi čez celo mapo. Itak redko kdo kaj zadane, zato pa so neuporabni.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Čeprav sem BC2 MP začel igrati pred tremi dnevi, se nebi ravno strinjal, da so neuporabni.

Npr. pri RUSH. Če ma sniper malo pameti v glavi, lahko zelo dobro pazi objektiv pred sovražniki,

ki hočejo defusati. Lepo se ti postavi pred M-COM ti pa lepo na aimaš v glavo in ubiješ.

Ni tako lahko kot sem napisal, a smo na moj račun na tak način zmagali že kar nekaj iger.

Link to comment

Jah, po mojih izkušnjah je večina sniperjev starih 12-15 let in vsi so glavni frajerji v svojem grmičku, vsak naredi v minuti okoli tri korake levo desno in na splošno se ne menijo za nič, kar se dogaja v igri.

Pa naj defendajo kolk hočejo, če pride squad s tremi ljudmi do objectiva ti sniperji nimajo ravno nekih šans. V bistvu me ti defenderji sploh ne motijo toliko kot attackerji, če je v mojem squadu kakšen je pa še tolk huje. Kot rečeno, model se počepne v eno grmovje malo stran od lastnega spawna (recimo prva baza na Laguna Presa, kjer sniperji čepijo kr na svojem otoku, al pa prva baza na Isla Inocentes, kjer snipajo dol s tiste pečine). In ponavadi se nihče ne premakne kaj dosti proti objectivu, mogoče kdaj pa kdaj kateri potegne ven mortar strike in začne pokat, nakar je cel srečen, v bistvu pa ne naredi nič pametnega. Pa še spawnat se ne moreš na njem, ker je postavljen sredi ničesar.

Precej podobni so oni, ki večino časa čakajo na UAV helikopterček, ker mislijo da bojo z njim naredli neka svetovna čuda. Potem pa se tip 5 minut vozi z njim okoli, tagga ponavadi bolj malo, ubija tudi bolj malo ker je zadeva pač švoh in precej nenatančna. Mogoče dobi tu in tam kak kill in je spet čisto blažen. Ti pa se spet ne moreš spawnat na njem, ker je isto, kot bi se spawnal v bazi. Zraven tega pa trpijo še defenderji, ker od recimo desetih ljudi trije snipajo na robu mape 200 metrov od dogajanja, en pa se igračka s helikopterčkom. Defenderji medtem čakajo na ostalih šest, ki brezglavo vpadajo v bazo in cela igra se zavleče v božjo mater.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Moja izkušnja je takšna da se splača čim prej dobit perk magnum ammo, brez tega žal dobenega orožija razen shogunov ne uporabljam več, ker drugače izprazniš cel mag preden krepne. Kot recon opravljam stalno prakso da na SVU in na VSS namestim red dot potem pa delam štalo na blizu. Za enginner uporabljam PP 2000 zaradi hitrega iztreljevanja nabojev in Automata. Kot medic se najbolj znajdem z MG3 in MG36, večina folka je norelo z M60 vendar meni slednji ni navdušil. Za assasult se najbolje splača vzet Stery Aug A3 in An 94 abakan pa tudi HK416 je solidna. Enako bi se strilnjal da so moteči ti reconi ki stalno čepijo v grmovjih ali pa na skalah, pri meni je stalnica da na mapi port valdez najprej previdno napadem levo stran skalovja, kot tankist lahko rečem da sem kar dober, par krat mi je uspelo uničit 3 tanke brez da bi bil zadet pa tudil precej časa z nimi zdržim . Je pa res malce nazadovalo, ker so bile mape pri BC1 večje in si lahko tudi malo bolj manervriral z oklepniki. Skratka helikopterji so večji totalni polom že od BC1, namreč nikjer se nimaš za naučit letet potem pa se čudim če vsak drugi igralec zapravi helija v vodo.

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...

To moreš bit pa že pravi majster, da igralce razlikuješ zgolj po orožjih. Sej je isti sistem v večini iger, obe ekipi mata na voljo ista orožja. Bolj se mi zdi problem v tem, da so v battlefieldu švohno označeni tvoji ekipni kolegi in pa uniforme, ki se mi zdijo precej podobne. Pa še bolj na daleč moreš merit in iskat po vseh mogočih hišah, hribih in grmovjih da koga najdeš. Pomanjkanje aim assista tudi ne pomaga.

Battlefield pač ni tak kot recimo CoD serija, kjer ti nasprotnik vsakih 10 sekund skoči v faco s shotgunom, čeprav so tudi v MW2 naredili take mape, da včasih naletiš na prav tumasto situacijo (campanje v temnih kotih, noobtubi z raznih streh ipd.).

Halo ma to najboljše rešeno - ena ekipa je modra, druga je rdeča, drugače so pa vsi približno enaki. Poleg tega je nad vsakim tvojim igralcem trimestna oznaka za lažje sporazumevanje (npr. A01), ko pa nameriš na sovražnika se nad njim izpiše njegovo ime v rdeči barvi. Dokaj simpl in učinkovito po moje.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Včeraj sem spet malo igrala MP in mi je šlo malo bolje. Kot bolje mislim, da nisem bila takoj ubita in da sem dobila vsaj nekaj točk. Bo treba še igrati in si nabrati izkušnje. Recimo, da sčasoma bo šlo bolje. Sem bila jezna, ker sem enega imela na muhi, streljam vanj in on še kar živ. On me pa skoraj s prvim metkom ubije.

Nabrala sem točke, da sem dobila ammo box in me zanima, kako jih raztosiš po mapi. Enkrat sem probala, pa sem pomotoma zabrisala granato :D

Ali bi bil kdo tukaj pripravljen malo z mano igrati MP, a se ga bolj navadim? Na primer, da jih gre malo več naredi private party (ali kar kolie se že temu reče) in jaz spremljam vas, sodelujem itd.

mistress3riple.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Jutri pride novi DLC Vietnam :)

Glede na to da mi najeda COD:BO s povezavo .. lagira u božo mat?r ja jebat ga z 1mb downlod in 0,2mb uploda nemorem drugo čakat.

Sem danes zagnal spet BC2 in nimam problemov z povezavo :) kot v BOps

Jaz in Alexs iščeva 2 igralca za Onslaught mode ... achivmente ;) .. je kdo za oz. si lasti dotični DLC ???

Na freind listi imam Milan SLO,Rubuz in Bobi Bunka še kdo mogoče ???

Milči maš danes čas tam od 22.00 naprej ;)

Xbox

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.