Skoči na vsebino

Battlefield: Bad Company 2 [X360]


Samotar

Priporočene objave

Meh, sej sem že enkrat pisal o sniperjih. Kakorkoli že, v tem špilu imajo po moje še najbolj realno vlogo. Mam raje, da čepijo v nekem grmičku in me tu pa tam malo ranijo, kot pa oni v CoDu ki majo snipo namesto assault rifla.

Drugače pa ne vem zakaj folk toliko sili v multiplayer. "Ful sem slab, vsi me ownajo, nič ne zadanem... Ampak vztrajam dalje!" Preigrajte najprej malo single playerja, navadite se na igro in probajte potem še MP. Isto je z random kolegi, ki pridejo k nekomu domov in jih ta takoj vrže v multiplayer, oni pa ne znajo niti kontrolerja držat v rokah, kaj šele da bi kdo lahko kaj nardil. OK, sej razumem, da ne morejo bit vsi takoj najboljši, ampak predstavljajte si, kako je tistim, ki igrajo z vami in se trudijo zmagat. V CoDu je recimo tega ogromno. Ti igraš team deathmatch, ki ima 6 igralcev na vsaki strani, od sta zraven tebe še 2 nespota, ki ti naredita vsak po -15 killov in trije povprečneži, ki po možnosti quitnejo, ker jih nasprotniki ownajo. In kaj naj ti potem nardiš?

Sej je vse lepo in prav, da se ljudje trudijo pomagat in bit boljši, ampak učit in navajat se je mogoče tudi kje drugje.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
  • Odgovorov 143
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

  • 2 tednov kasneje...

Deloma SE strinjam z TriGGerjem . Glede COD-a pa sploh.Sam SP meni osebno ni veliko pomagal(ker ,sem ga preigral na PC naxbox-u sem na 1/3 igre).Pomagal .pa mi je ,da sem se navadu GAMEPADA.

Zdaj je veliko lažje ,ko preigraš okoli 30ur igranja MP ,se navadiš na mape in pa IMHO tukaj osebno ne "norim/š" kot norc kot v COD ... Igraš bolj premišljeno ,katera vloga ti bolj odgovarja ipd.

K/D ratio sem popravu iz 0,25-na 0,40,kar je zame kar lep uspeh.

Rad ,pa bi dosegel 0.60 vnadaljnih 10-15 ur igranja. :)

lp

Urejano od barocco74

barocco1974.png

barocco74.png

barocco1974.png

Link to comment

Ah sj bo počas. Morm rečt, da se COD skrije proti tej igri glede MPja. Tudi sam sem se mogu privadit na igro sploh na mape. Potem ko pa to enkrat poštuderas pa kr gre! Sm zdej 25 level ( hmal 26) mam vse odklenjen zdej pa večinoma igram vietnam, ki je pa tut faking noro dobr :P komi čakam BF3 :)

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment
  • 4 years later...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.