Skoči na vsebino

Lockerz


Priporočene objave

topLogo.gif

Za kaj gre se gre:

1. What is Lockerz: Lockerz is an invitation-only website created to connect members through commerce, content and community. Watch exclusive video, discover new music, play games, connect with friends, and get rewarded for it. The more often you visit, the more opportunities you have to earn PTZ (or “Pointz”), Lockerz’ own form of currency. Lockerz was founded in March, 2009.

2. What types of products can be purchased at Lockerz: Members will be able to purchase a wide range of products from apparel, accessories, electronics, games, sports equipment and other products from hundreds of well known brands. Members will also be able to purchase digital assets such as music, videos, art, and decals.

3. Is Lockerz a scam: Lockerz is a real company. It is funded by Liberty Media, one of the largest media companies in the US. The Chief Executive Officer of Lockerz is Kathy Savitt, a former executive at Amazon.com and American Eagle Outfitters.

Vglavnem stran ni napizdancija, glede na to, da poznam ljudi, ki so dejansko nagrade že dobili. Če kdo hoče invite mi naj pošlje ZS.

followmeontwitter.png
Link to comment
  • Odgovorov 57
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Ja, posnetki ne delajo sam so rekli da bodo prišteli team international nekaj točk ker jih nismo upali gledat in so jih američani veselo farmali.

Če se vsak dan prijaviš in se odzivaš na Dailije dobiš po 4 točke in glede na to da oni od nas ne dobijo nič je le radodarnost in smo lohk veseli da se sploh kaj dobi skoraj zastonj (z malo truda). :P

One and only...

...me.

Link to comment
Za vsak video, ki ga američani gledajo dobimo mi eno piko (šteto pod celotno ekipo International), drugače pa so mi že ene trije rekli, da jim ne delajo posnetki, medtem ko jih jaz veselo gledam in nabiral pike :)

Tebi kar dela? :tard:

Sj je ok, da dobivamo točke, vendar sam posameznik ne more dobivati točk. Jaz jih lahko na dan max 8. Pač nov dan in Daily. Videov ne morem gledat. So kaj pravili zakaj ne dela? :uke:

Link to comment

Hehe. Za tole sm pa js že dolgo nazaj odprl temo, pa ni blo nobenih replyov :D Js sm že enkat dobu Pizza USB 2GB, tale mesec cilam na iPod Touch (če bi pa delali videii bi pa DS vzeu).

Nihče pa še ni omenil da grejo s tem mesecom tudi cene gor za štirikrat :P Tko da je potrebno že kar konkretno število točk če češ kej dobit.

Link to comment
After a lengthy and thorough investigation of many international user complaints about videos not working, we have determined that the issue is not with Lockerz or our partners, rather with some internet service providers in various areas. If you still can't view any videos, you should contact your ISP (Internet Service Provider).

Mislim, halo? Kaj naj pokličem SiOL in rečem, da ne delajo videi na Lockerz? :annoyed: :bleh:

Link to comment

Klinc, zamudu sm redeemption za ene 10min :( in nism več mogu dobit DSi-ja, za une filme je pa tut brezveze devat 1400 točk...

Btw, tist k je naroču iPhone skin. Ne paše ravno najbolj na iPod Touch, ker je iPhone debelejši od Toucha. Da se dat gor, sam ne bo čist obdajal. Vem k ma frendica tk :)

Link to comment
Klinc, zamudu sm redeemption za ene 10min :( in nism več mogu dobit DSi-ja, za une filme je pa tut brezveze devat 1400 točk...

Btw, tist k je naroču iPhone skin. Ne paše ravno najbolj na iPod Touch, ker je iPhone debelejši od Toucha. Da se dat gor, sam ne bo čist obdajal. Vem k ma frendica tk :)

Boš mel pa naslednjič dosti za en debel, masten in pošten PS3 :beer:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.