Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Gears of War 3: Fenix Rising Map Pack


Bessie

Priporočene objave

To si mislil, če prednaročiš gearse 3 na kaki angleški strani, da ti oni pošljejo kodo na mail 21. aprila? Jst sm prednaročil na gameplay-u ampak tm piše uk only tko da švoh kaže, da bi kako kodo dobil.

Saj sem videl ko sem naročal, ampak jaz vseeno mislim da nam bodo poslali, ker sem od njih dobil še vedno vse kode, ki so spadale k prednaročilom. Če ne pa jim bom pisel nekaj takega: pri vas sem že stranka 5 let, zapravil sem čez 1000 evrov, če mi ne pošljete grem pa drugam zapravljat moj denar, bla bla bla.... Mislim, da ne bodo niti preverjali iz katere države je bilo naročeno in bodo vsem, ki so prednaročili poslali po mailu.

Link to comment

A ima še kdo težave z NAT Typom? Včer, ko sm začeu igrat beto, sem imeu najprej NAT Type: Open in mi je najdlo match (čeprav je trajalo predolgo). Ko sm pa izstopil iz matcha, sm pa imeu NAT Type: Unknown in mi od takrat naprej ni najdlo nobenga matcha več. No, po dveh minutah me je dalo v match z boti, kar pa ga očitno suxa.

EDIT: Danes so se mi omenjeni problemi ponovil in ne štekam, kje je fora.

Link to comment

Kateri pa je tvoj internet provider?

Drugače povedano, imaš zaprte/blokirane porte (enega ali več 88,3074,53), zato se drugi be morejo povezovat do tebe -> bil si v lobiju z samimi boti. Glede na to, da ti stvar niha in ti routerja ne tikaš, bi prvo vprašal internet ponudnika.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

Internet provider je siol in imam modem/router sinope568+r2. Na netu sm že gledau guide za odpiranje portov, samo je pa problem, ker ima folk drugačne modele routerjev kot jaz in so guidi neuporabni. Mogoče bi mi ti znal pomagat glede tega?

Včasih ti je, po koncu testiranja xbox live povezave napisalo, kakšen imaš NAT Type. Zdej pa nič več in ne razumem, zakaj mi noče delat matchmaking, če mi napiše v igri, da imam NAT Type: Open.

EDIT: Tweet od Roda Fergussona: Hey all we had to tweak the playlist server so if you're not getting dedicated servers or your NAT says "Unknown", restart the Beta. Ne štekam, zakaj bi restartu beto, da ti bo delal matchmaking.

Urejano od big_lebowski
Link to comment

Hej bičezzzz! Nazaj sem!

Moj brat je kupil Bulletstorm Epic Edition zato jaz igram veliko novo Gears beto z njegovim Gamertag-om, "xBlood Raven". Zakon je!

Dodaj njegov gamertag če hočete.

I wouldn't mind brushing up on my Slovenian. It has been way too long!

Če že morem umret, raj umrem zadet! ;)

Crushing+Day.png

Link to comment
Sej tut prej je blo baje p2p, serverji so samo določeno število hostali. In če pomisliš da je to beta, se niti ne sekiram preveč.

Glede na to da so dedicated serverji zelo velik del GeoW3, bi se z razlogom lahko sekiral.

Dahlia64.png

Success is going from failure to failure without losing enthusiasm.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.