Skoči na vsebino

NFS CARBON


PSP_BOY

Priporočene objave

Če tema služi debatiranju o igri, bi bilo bolj smiselno da se jo prestavi v Muliplatform.

Drugače je pa NFSU2 zadnji need for speed s katerim sem se matral, se pa ne bom z nobenim več, razen če se ne povrnejo h koreninam...

Ja......kje so tisti casi ko sn NFS: Hot pursuit(al kak se ze napise) 2 pa 1 nabijo........ :beer:

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...
  • Pred 8 meseci ...
  • Pred 3 meseci ...

meni pa je najboljši Need For Speed hot pursuit 3,, :bowdown: in to na playstation-u 1 (PSOne).. :bringiton: :rock:

--------------------------------------

Nameless_Dragon_Clan (NDC)

-=NDC=-Incure (incureseek)

-------------------------------------------

Airsoft SWAT

----------------------------------------------

Pink-Ponk team RPF

Link to comment

Meni najboljši del je bil Road&Track: The Need for Speed iz leta 1995 (za DOS). Igral sem ga na 486 DX5/133 MHz-nem procesorju in Diamond Viper 2 MB kartici v maksimalni 640x480 ločljivosti :car:

The_NFS_Video_cover.jpg

534710.png

Sploh občutek, ko si z Viperom potegnil ročno zavoro in ko je spuščalo sledi gume na asfaltu.... OMG! Čutil si tisto pravo težo avtomobila. Takšen občutek ni bil potlej v nobeni igri, sploh pa v nobeni NFS.

Edino pet-šest let pozneje v igri NFS: Porsche sem imel podoben občutek, čeprav ni bil isti.

O današnjih NFS-jih pa raje ne bom nič napisal :puppy:

Link to comment

To je bil edini pravi NFS, vse ostalo je bila samo slaba kopija. Lahko bi kdo reku, da je Porsche enako dober ali celo bolši, ampak pač ni (meni), 2ka tudi ni bla slaba ampak je bila ze prevec v cistih arkadnih vodah, medtem ko razne 3,4, HP2, Undergroundi ipd. je pa totaln ščiš in to vsak ve, razen skorcev. :)

DejchSLO.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.