Skoči na vsebino

PlayStation Plus


Priporočene objave

  • 3 tednov kasneje...
  • vrhovni

Še povzetek kaj bo šlo "out" in kaj "in":

Leaving PS Plus:

3rd December: Binding of Isaac Rebirth (PS4/PS Vita)

3rd December: Steamworld Dig (PS4/PS Vita)

3rd December: Frozen Synapse Prime (PS3)

3rd December: Luftrausers (PS3/PS Vita)

3rd December: The Hungry Horde (PS Vita)

3rd December: Escape Plan (PS4/PS Vita)

Entering PS Plus:

3rd December: Injustice: Gods Among Us – Ultimate Edition (PS4)

3rd December: Secret Ponchos (PS4)

3rd December: Hitman Trilogy HD (PS3)

3rd December: Deadly Premonition: The Director’s Cut (PS3)

3rd December: Final Horizon (PS Vita)

3rd December: Titan Attacks (PS4/PS3/PS Vita)

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Zivjo,

vprasanje za stare macke, kje se najbolj splaca kupiti PSN+?

Trenutno se mi je zakljucil 14dnevni trial in bi rabil kupiti 1letnega. Je pricakovati, da bo kaksen popust prisel v teh casih ali pac nabavim kar direktno preko PSN store za 50eur? (Drugi imajo cene visje, kolikor sem gledal).

hvala za info

Conali984.png

Link to comment
  • vrhovni

Če imaš SLO račun, potem je definitivno najceneje nabaviti kar preko PS trgovine za 50€ (v Big Bangu je cena 60€).

Če imaš USA ali kateri drugi račun, pa se ti splača pogledat kaj po spletu. V USA trenutno vlada black friday evforija in se bo sigurno kje našlo kaj ceneje.

Ko je bil PS Plus še novost so imeli akcije, kjer si za 50€ dobil 1 leto naročnine + 2 ali 3 mesece gratis. Sedaj odkar je izšel PS4, na katerem je PS+ obvezen za online igranje, pa še niso nikoli ponovili te akcije.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Po moje da ja. Najmanj komplikacij.

Nekateri se odločijo tudi za USA račun, ker potem kupujejo ceneje download igre.

Netflix si lahko dol potegneš na npr. USA računu, nato pa ga uporabljaš tudi na SLO računu. Ampak za samo gledanje moraš pretentati Netflix strežnike, in jih prepričat da se nahajaš v USA, ker preverjajo lokacijo preko IP naslovov. Tudi tole se da usposobit na primer preko VPN nastavitev. Fora pa je, da nikjer ne dobiš dovolj zmogljive VPN storitve zastonj. Ti ki so zastonj imajo ali omejen prenos podatkov, ali pa prenizke hitrosti prenosa. Zaenkrat nisem še nikjer zasledil da bi bil kje brezplačen VPN ki bi zmogel Netflix. Tako da na koncu plačuješ 2 naročnini - eno za Netflix, eno pa za VPN. Ali se ti splača pa je stvar posameznikove presoje.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

Je PS Plus ""good value"? Zanimivi podatki glede letošnje PS Plus naročnine:

According to data compiled by UK publication, Push Square, the value of free games offered by Sony via its PlayStation Plus subscription program amounted to more than $1,300 per subscription this year.

Push Square went through the entire list of games offered with the subscription across all PlayStation platforms, and going by each game’s listed price on PlayStation Network, players received $1,349.29 worth of games (£960.64 in the UK) in return for the $50 (£39.99) annual fee.

Understandably, not everyone owns more than one console, so bear in mind that this analysis paints a general picture. While not all games offered were AAA titles or blockbusters, Push Square notes that the average monthly Metacritic rating for the games, according to the site’s research, is 79 in North America, and 78 in Europe, which is a pretty good deal. Last but not least, players do lose access to the games should their subscription expire, but they regain access whenever they renew their subscription.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • 4 tednov kasneje...

Kakor komu, jaz pa sem kar zadovoljen z lineup ta mesec. Rogue legacy sem že 3 krat imel v košarici na PSN, pa sem vedno zadnji moment preložil, ker sem bil ziher, da bo prej ali slej v PS+

Yakuzo sem zamudil ob zadnjem znižanju, čez Thief ter Tranzistor pa itak ni slabega za povedat, ker sta obe visoko ocenjeni igri :)

Torej so v zadnjih par mesecih malo nadoknadili lansko PS+ sušo :)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.