Skoči na vsebino

PlayStation Plus


Priporočene objave

Ne vem, če se to že ve, ampak E.Leclerc ima slovensko PS Plus naročnino v fizični obliki za 49,99€. To je kar 10€ razlike v primerjavi z Big Bangom. V primeru, da kdo ne more / ne želi kupovati naročnine preko PS Store ali kako drugače preko spleta, je to najbolj ugodna varjanta torej :) 

Link to comment
  • vrhovni

Prvič slišim. :)
Drugače pa je zadeva od uvedbe Paysafecard podpore v PS Store dalje žal irelevantna. Paysafecard velja tudi za nakupe v PS Store (ne samo PS+), torej pokriva praktično cel predplačniški spekter + dobi se praktično na vsakem vogalu. Jaz ne vidim prednosti v nakupu SLO PS+ kartice, napram Paysafecard. :?

O BB SLO PS+ ceni pa raje ne bi zgubljal besed. :<_<:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Žal nimam dokaza, mi bo treba verjet na besedo. Mel sem pa zadevo v rokah in jo pregledal, da je sigurno SLO in 365 dni. In pa cena 49,99€ je normalna, in ne tista Leclercova "toliko pa toliko denarja dobite nazaj na kartico". Če bom kaj hodil tam okoli, bom probal kako fotko stisnit, ampak tega ne obljubim :) 

 

O tem, če je relevantno ali ne, pa jaz ne bi sodil, ker verjemi, da veliko ljudi (sploh mladičev brez Vise) še vedno kupuje to naročnino v fizični obliki in jo bo verjetno še naprej. In če je cena ista na Storu in v štacuni, verjamem, da bo veliko ljudi zadevo raje kupilo v slednji, da se izogne kompliciranju s Paysafe. Sicer pa to sploh ni pomembno. Če bo ena oseba na račun te informacije prihranila 10€, moja objava ni bila brez pomena. Tudi jaz bi kupil fizično v Leclercu, če bi uporabljal SLO račun :) 

Link to comment
  • vrhovni

Paysafecard je predplačniški bon, ki ga plačaš z gotovino. :) Greš v najbližjo prodajalno (Petrol, Delo prodaja, 3dva trafika,...) rečeš da bi kupil "kartico" za določen znesek in dobiš bon s kodo. Nato kodo vneseš v PS Store. Torej ista zadeva kot PS+ naročnina oz. pri nas neobstoječe PSN kartice. Ni nobenega kompliciranja.
Zato pravim, da je SLO PS+ naročnina v Leclercu irelevantna. :D Težava je le, da marsikdo sploh ne ve za to opcijo plačevanja v PS Store ali pa je ne pozna dovolj dobro.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Dobro vem jaz, kaj je Paysafecard, si upam trdit, da sem ga uporabil večkrat kot ti, ko sem še igral poker :D Pa če se pravim spomnim, je na PSC 1€ provizije, tako da je Leclerc varjanta realno cenejša. Zdaj če se že prcama, kaj se splača in kaj ne :D 

 

Sicer je pa meni gladkomalo vseeno, kje si kupujete in s čim plačujete, se mi je pa zdelo vredno objavit, kar sem videl v Leclercu. Jaz sem tudi vesel, ko nekdo objavi kaj pametnega v "temo za cheap-ass gamerje" recimo. Zato pa so forumi, da se širijo informacije :) 

Link to comment
  • vrhovni

Se strinjam, več informacij je podanih, bolje je. Več glav več ve. :thumbsup: Do sedaj vem, da je samo BB prodajal SLO PS+ naročnino, tako da je tudi zame prodaja v Leclercu novost (na srečo tudi z boljšo, uradno ceno) in prijetno presenečenje. Moj namen ni negirati tvojo informacijo, ampak podati alternativo (PSC), ki je prav tako za večino PS4 uporabnikov neznana. Ja, PSC ima 1€ provizije, ampak se zato dobi praktično na vsakem vogalu, za razliko od Leclerc trgovin, kar definitivno ima svojo prednost. Kot velik bonus je seveda to, da jo lahko uporabljaš za vse PS Store nakupe.

Forumi so zraven širjenja informacij, namenjeni tudi debati - to kar sedaj počneva. :)

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...
  • 4 tednov kasneje...
  • 4 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.