Skoči na vsebino

Gran Turismo 5


sejmon

Priporočene objave

Ja to sem prebral da so standard avti malce slabši. Imam tudi dva premium avta in sta za odtenek boljša. Sem dons nastavitve monitorja resetiru na default in še eno opcijo v ps3 menuju bom sprobal če bo razlika. Potem pa javim. RGB če imaš na full naj ne bi bila vedno dobra izbira. Sem nekaj bral na tujih forumih.

Link to comment

A je kdo tle, ki je zainteresiran za bildanje B-spec dirkačev? Lahko bi se zmenili pa bi poganjali remote dirke (jaz bi jih lahko skoraj vsak večer poganjal, medtem ko igram Skyrim), da si nabildamo dirkače, pa še keš zaslužimo zraven.

Novi B-spec eventi namreč izplačajo ogromno (10000000 za obe dirki z 200% bonusom), a moja lvl. 16 dirkača preveč pušita, da bi pobral ta denar. :D

Link to comment

Še EU info:

The new GT5 DLC pack include a separate Car Pack 3 and a Speed Test Pack. That’ll get you a Lamborghini Aventador; Jaguar XJR9; Aston Martin V12 Vantage 2011; VW 1200 1966:love:; Mini Countryman S 2011; and Nissan Leaf in the Car Pack while the Speed Test pack will give you a new oval test track and a performance measurement mode. The 18th will also see the arrival of Update 2.03 which will include “New theme colours and wallpapers will be made available with the update as well as a number of other small changes to the game”.

The prices are only in Euros at the moment so Car pack 3 will set you back €5.99 and the Speed Test Track is €4.99. According to Sony the track “is a proving ground where gamers will be able to take their vehicles and test them out, compare stats and data between vehicles in their garage.”

post-101-144771013946_thumb.jpg

post-101-144771013948_thumb.jpg

post-101-144771013951_thumb.jpg

post-101-144771013953_thumb.jpg

BessieSABU.png

Link to comment
Končno se bo to igro splačalo nabavit, Car pack 3

GT5 je ena redkih PS3 iger, katero se je splačalo nabavit za 60€ ;)

Vsak teden/14 dni novi seasonal eventi, multiplayer vedno poln folka, z vsemi izboljšavami ki so jih v tem letu dodali igri pa bi večina developerjev (EA, Codemasters,..) izdala 3 igre po 60€

Link to comment

S tem Speed packom so po moje res zadeli terno....ker to smo pa res pogrešali v GT5,vsaj jaz priznam,da sem,zato že odštevam ure do 18.1.,da naročim to zadevo. ;) Drugače pa se strinjam ja,da bi bil lahko še kak avto z vzhoda vključen,ampak pustimo se presenetit,mogoče pa v kakšnem prihodnjem car packu tudi to dočakamo.:)

1.png
Link to comment

4. Motorsport Salon v Ljubljani [2012]

Letos bomo imeli tudi predstavljen Rc drift, možno bo, kdor ima željo voziti model Rc drift avtomobila,bo brezplačno sprobal zadevico.

Na voljo bo tudi igranje iger, kot so Forza Motorsport 4, na CSR ali CSR Elite volanu, ter Gran Turismo 5 na Thrustmaster T500 RS volanu in poležavanje na sedežu RS EVO V3.

Kdor ima voljo in čas, pa se vidimo!

Da izdam malo vam,ki radi nabijate GT5: vozilo se bo TopGear in Zondo R na RS volanu,FF level 7-kar pomeni-močno upam,da komu od pobecev ne polomi roke.

Bo pa brutalno nastavljen avto, lahk le rečem,da jo je v veselje vozit,brez pomagal,zadni konec ornk nese,tko da za gume presodite sami kaj mislim in za ostalo.

Nagrada za prvega najboljšega v postavljanju časa, je bon v vrednosti 50e.

Enako velja za Forzo Motorsport 4 na CSR Elite volanu+ClubSport stopalke-prvi najboljši enak bon.

No, sedaj je prilika,da se lahko proba obe igri,na trenutno najboljših volanih za le te dve igri.

post-3465-144771014301_thumb.png

Vir

http://motorsport-salon.si/

Poleg najhitrejšega dragsterja v tem delu Evrope bo na 4. MotorSport Salonu predstavljen še zmagovalen Audi A4 DTM, ki ga je minulo sezono vozil prvak Martin Tomczyk, žal pa je organizator moral za letošnje leto odpovedati dvoranski enduro cross.

Kmalu, 3. februarja, bomo na Gospodarskem razstavišču ponovno priča že četrtemu MotorSport Salonu Ljubljana. Salon pa žal ne bo potekal kot sprva predvidoma, ampak enako kot lani, torej v Marmorni dvorani in na zunanji ploščadi, kjer organizator obljublja ogromno akcije, vonja po zažganih gumah in bencinu.

»Trudili smo se in pripravili vse za organizacijo prvega dvoranskega enduro crossa v Sloveniji ter karting proge, a žal očitno ponovna recesija kaže že prve zobe in nismo sposobni nase prevzeti tega dodatnega finančnega zalogaja,« je povedal organizator salona Drago Božič, »vendar se bomo še naprej trudili, kako bi to atrakcijo pripravili za obiskovalce najverjetneje že naslednje leto.«

»Za obiskovalce smo se potrudili in kljub vsemu pripravili odličen salon z mnogo atraktivnimi dirkalniki svetovnega formata,« je dodal soorganizator Samo Čede. Četrti MotorSport Salon ostaja stičišče avto-moto športnih navdušencev, dirkačev, ekip, sponzorjev avto-moto športa ter drugih sodelujočih v tem športu, ki se vsako leto pred sezono zberejo na Gospodarskem razstavišču.

Obiskovalce bo navdušil že omenjeni originalen zmagovalen dirkalnik najbolj znanega nemškega prvenstva DTM, ki je sposoben preko zadnjega para koles na asfalt prenesti več kot 340 kW moči. Ljubitelji avto-moto športa si ga bodo lahko pobliže pogledati, kot tudi reli specialko Ford Fiesto RS WRC ter mnogo ostalih atraktivnih dirkalnikov. Malce besed velja nameniti še dragsterju, ki s prostornino motorja 9,4 litrov proizvede maksimalnih 1500 kW moči (2040 KM).

Seveda so temu primerni pospeški, saj potrebuje za 402 metrov le 6,6 sekunde. Omeniti je treba, da je ta dragster na 64 nastopih usvojil 64 zmag. Da, prav ste prebrali! Ta dirkalnik še ni bil premagan.

Na zunanji ploščadi si bodo lahko obiskovalci Salona ogledali reli, drift, RC drift in slalom vožnje z različnimi izjemno hitrimi dirkalniki. V nekatera vozila bo mogoče prisesti ali pa samostojno odpeljati kakšno vožnjo. V notranjosti bodo na voljo simulatorji dirkanja.

Podrobnejše informacije o preostalih razstavljalcih sledijo v prihodnjih dneh. V dvorani bo tudi prireditveni oder, na katerem se bodo predstavljali avto-moto športniki. Znana je tudi že cena vstopnic, ki ostaja v primerjavi z lanskim letom nespremenjena – 8 evrov. Za člane AMZS, tekmovalce AŠ2005 + AMZS, dijake, študente in upokojence pa s popustom znaša cena vstopnice le 6 evrov.

post-3465-144771014308_thumb.jpg

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...
  • Pred 3 meseci ...

Zdravo

Včeraj sem nabavil GT5 pa sem ugotovil da je kar precej dirk ki jih ne morem končat(zmagat) ker ni avtomobilov za to(npr. dirka z japonskimi vozili letnik 79. ali starejši a avtomobilov z takimi letnicami ni).In še mnogo drugih je...Gledal sem tudi po PSN store a mislim da teh avtomobilov tudi tam ni razen če(mogoče so v paketu-ne vem)po raznih paketih a so plačljivi.Pomoč prosim?!?

Link to comment
Zdravo

Včeraj sem nabavil GT5 pa sem ugotovil da je kar precej dirk ki jih ne morem končat(zmagat) ker ni avtomobilov za to(npr. dirka z japonskimi vozili letnik 79. ali starejši a avtomobilov z takimi letnicami ni).In še mnogo drugih je...Gledal sem tudi po PSN store a mislim da teh avtomobilov tudi tam ni razen če(mogoče so v paketu-ne vem)po raznih paketih a so plačljivi.Pomoč prosim?!?

sem ti poslal friend request, dodajme pa ti lahko shaream avte ki ti manjkajo

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 2 meseci ...

Nabavil PS3 z GT5 Academy Edition moram rečt da lahko Forza 4 samo še prodam ali raje dam nekomu...Tukaj je tolk stvari in dirk da mas mesece in mesece kaj za počet med tem ko sem se Forze naveličal po dveh tednih...Vsak mesec šel enkrat Nurburgring zaigrat in se spet naveličal...Moram še probat

multiplayer ko odklenem nekaj avtov ampak to še bo dolgo trajalo :)

xXTrustN1Xx.png

Link to comment
  • Pred 4 meseci ...
  • vrhovni

Hmm... očitno se obeta nadaljevanje: Gran Turismo 6

Sprva se je igra pojavila na ameriški spletni strani Newegg, sedaj pa še v italijanski. Še pred tem je sonyjev uslužbenec praktično po pomoti najavil GT6 za PS3:

"Look at the games coming out on the PlayStation 3 like The Last of Us, Beyond: Two Souls, GT6 and then on the third-party side of things another fantastic Assassin's Creed, GTA."

91

Neuradni ovitek:

91

Igra bi naj izšla 28. novembra in sicer trenutno samo za PS3!

Sony očitno še vedno izjemno veliko vlaga v PS3, čeprav je že napovedan in predstavljen PS4! Izgleda da bo PS3 še kar nekaj časa močno igran in podprt, tako kot je bil tudi PS2 po izidu PS3.

Nič še ni uradno, tako da ne jemati to novico čisto resno.

Eurogamer

Še en smešni komentar, ki leti na dolgotrajni razvoj GT5, ki je vedno spreminjal datum izida:

  • Sounds rushed, needs another 4 years at least... :lol

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.